Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
View Users: View Users
 1. andyxa

  andyxa Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  29 Grudzień 2011
  Posty:
  2,066
  Otrzymane Polubienia:
  573
  [​IMG]

  LZS8X: Zero Przestój
  Zwiększenie pamięci dyskowej za pomocą jednego kliknięcia, gdy system Windows wciąż działa - idealny do kompresji serwerów zdalnych. LZS85 ma na celu zapewnienie lepszej kompresji na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10 / Server 2016, a LZS80 pełni obsługuje starsze wersje systemu Windows

  LZS90: najwięcej miejsca
  Wprowadź ekskluzywny tryb kompresji bezpośrednio z menu startowego komputera PC, bez użycia zewnętrznego urządzenia USB. LZS90 osiąga stopień sprężania 2,4: 1 na czystym 64-bitowym systemie Windows instalację 10, co oznacza 128 GB SSD działa jak daleko bardziej przestronne 307 GB SSD!

  Lempel-Ziv-Simon dyskami Kompresja
  Lempel-Ziv-Simon dyskami Kompresja podwaja pojemność dysku rozruchowego i czterokrotnie pojemność dysku danych . Dostęp do sprężonego danych jest całkowicie przezroczysty - wszystkich zainstalowanych aplikacji działać normalnie, a wszystkie pliki pozostają w pełni dostępne, tak jakby nie były one kompresowane w ogóle. Jeśli chcesz wrócić w każdej chwili, można łatwo cofnąć wszystkie zmiany dokonane przez Lempel-Ziv-Simon Disk Compression i tracą nic - z wyjątkiem dodatkowej przestrzeni!

  [​IMG]
  Bezpieczne e-mail kompresji , Załącznik Podgląd
  ZIPmagic w Outlook Add-In integruje się z każdą wersją Microsoft (R) Outlook (tm) na auto-magicznie kompresji załączników e-mail po kliknięciu przycisku "Wyślij". Włącz kompresję on / off z jednego kliknięcia myszy, wybrać inny format kompresji, a nawet dostosować parametry algorytmu kompresji bezpośrednio w Outlooku. Szyfrowanie danych za pomocą 256 bitowego szyfrowania AES bezpiecznym i chronić swoje poufne dane przed ciekawskimi oczami.

  Integracja Outlook ZIPmagic nie kończy się tylko z kompresją mocującego. Do 61 różnych typów formatów archiwów mogą być przeglądane w momencie ich otrzymania w postaci załączników do wiadomości e-mail w programie Outlook. Kliknij dwukrotnie dowolny plik wewnątrz podglądu archiwum, aby go otworzyć!

  [​IMG]

  Inteligentne oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie

  Czy Twoje narzędzie do zarządzania archiwum utworzenia dwóch poziomów podfolderów w przypadku wybrania opcji "Extract do podfolderów"? ZIPmagic jest mądrzejszy, tworząc folder nadrzędny tylko wtedy, gdy uzna, archiwum nie zawiera już wszystkie swoje pliki w folderze głównym. Czy trzeba zapewnić nie skompresowanych plików są pozostawione po ekstrakcji? Wybierz opcję "Recursive Extract" i oglądać ZIPmagic przesiać przez wszystkich archiwów zagnieżdżone wewnątrz siebie dla ciebie.

  [​IMG]

  Jak kompresować pliki, aby uzyskać najmniejszy możliwy rozmiar?
  Po pierwsze, w Eksploratorze Windows, zaznacz pliki i foldery, które chcesz skompresować. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ten wybór plików i wybierz "Znajdź" Archiwum Najmniejszy element menu. ZIPmagic tam wartości odniesienia wszystkich dostępnych algorytmów kompresji w tym zbiorze danych żywo!

  Użytkownik nie może już o tym wiedzą, ale każdy algorytm kompresji ma swoje mocne i słabe strony - nie ma jednego "najlepszego" jeden za wszystkich możliwych plików. Na szczęście, masz teraz jednym kliknięciem sposób, aby dowiedzieć się, jak do kompresji plików do najmniejszej możliwej wielkości, za każdym razem!

  [​IMG]

  Shell Extension Przestrzeń nazw:
  Więc łatwo Odczuwalna Magic!
  Shell technologia rozszerzenia nazw była unikalna dla ZIPmagic od ponad dziesięciu lat, które okazały się niemożliwe, aby nasza konkurencja skopiować.

  Wystarczy dwukrotnie kliknąć dowolny archiwum. To otwiera się bezpośrednio w aktywnym oknie Eksploratora Windows , jak gdyby był zwykłym folderu . Teraz to wygodne!

  [​IMG]

  Przejrzyj archiwa jak foldery:
  Nawigacja Archiwum bezpośrednio z Eksploratora Windows
  Każdy folder, który znajduje się wewnątrz archiwum posiada odrębną ZIPmagic pokrywę, pomaga określić, gdzie jesteś znajduje się w systemie plików.

  Integracja z Eksploratorem Windows jest tak bez szwu , może znaleźć się zapominając jesteś nawigacji skompresowanych plików!

  [​IMG]

  Wykorzystaj wszystkie swoje nawyki Explorer:
  Kopiuj / Wklej, Drag / drop, kliknij dwukrotnie
  Wklej plik skopiowany z folderu archiwum, aby wyodrębnić go on-the-fly.

  Dwukrotne kliknięcie pliku wewnątrz folderu archiwum wyodrębnić i otwórz go z wnioskiem właściciela. Zapisz zmiany i ZIPmagic oferuje aktualizację oryginalnego archiwum dla Ciebie.

  Złudzenie jest doskonałe : to dlatego nazywamy go ZIPmagic!

  [​IMG]

  Przeznaczony dla SSD:
  Przetwarzać wiele Archives Jednocześnie zaś
  Czy jesteś kompresowanie lub wydobywania, ZIPmagic może zrobić dla ciebie więcej w krótszym czasie. ZIPmagic jest szczególnie przydatna podczas pracy z SSD.

  Wyodrębnić wiele archiwów wszystko na raz - bez kolejek, bez czekania. Kompresować pliki w wielu formatach naraz - natychmiastowe rezultaty i natychmiastowe zaspokojenie to co masz z ZIPmagic

  [​IMG]

  Gwarantowana Tworzenie Wolne miejsce:
  Prace gdzie wszystkie narzędzia Oczyszczanie dysku nie udało
  Technologia Lempel-Ziv-Simon dyskami Kompresja zmniejsza emisję dysku świeżego systemu Windows 10 systemu operacyjnego aż do 5 GB z oryginalnego 10 GB. Korzyści dociskowe także zastosowanie do wszystkich aplikacji i danych przechowywanych na dysku, z podobnymi oczekiwaniami na kompresję plików użytkownika bardzo rozsądne.

  Podczas Lempel-Ziv-Simon dyskami Kompresja jest czasochłonne podczas pierwszego przetwarzania dysk, dysk odczytu prędkości poza punkt oryginalnej kompresji są faktycznie wzrosło, nawet w bardzo szybkim sprzęcie SSD. Prędkości zapisu są tylko nieznacznie zwolnił, bo Lempel-Ziv-Simon dyskami Kompresja wykorzystuje nowoczesną moc przetwarzania równoległego procesorów aby zminimalizować ewentualny napowietrznych.

  W zamian za to jednorazowy kompromis, Lempel-Ziv-Simon Disk kompresji kompresuje czystej instalacji systemu Windows 10 na 2,4: 1 stosunek, czyli 2,4 razy dane mogą być przechowywane na dysku, jak byłoby to możliwe.

  [​IMG]

  Lempel-Ziv-Simon dyskami Kompresja:
  Cztery algorytmy kompresji dysku z regulowanym przełożeniem
  Użyj LZS80 do kompresji dowolnego dysku w dowolnym systemie operacyjnym Windows . Wszystkie dane skompresowane pozostaje w pełni przystosowany jak poprzednio, w tym aplikacji i plików.

  LZS85 kompresuje dowolnym systemie Windows 10 operacyjnego ze znacząco ulepszonych oszczędności kompresji powyżej LZS80 .

  Jeśli masz Windows 8.1 Aktualizacja 1 , należy LZS90 dosłownie podwoić pojemność dysku. Ponownie, wszystkie pliki i aplikacje działają tak samo jak przedtem. LZS90 osiąga stopień sprężania 2,4: 1 na czystej okien 10 instalacji.

  Jeśli nie masz do kompresji dysku rozruchowego, i masz co najmniej Windows Server 2012, należy użyć LZS100 dla bezwzględnie najlepszy oszczędności miejsca na dyskach danych . LZS100 osiąga stopień sprężania 4,1: 1 na dyskach danych maszyn wirtualnych, tworząc zdumiewającą 525 GB miejsca na skromne 128 GB SSD!

  Zarówno LZS90 i LZS100 , stopień sprężania jest regulowany przez użytkownika (aby przygotować się do przechowywania danych jest bardzo ściśliwe ), z systemem Windows wystające pojemność dysku oraz bezpłatny zwiększenie przestrzeni w stosunku do wskaźnika wybranego użytkownika.

  [​IMG]

  Inteligentny "Wypakuj do podfolderu" :
  Pomija Creation Niepotrzebne Folder
  Czy zauważyłeś, jak inne narzędzia archiwum przechowywać na tworzenie dodatkowych folderów podczas wypakowywania, zmuszając do wielokrotnie posprzątać po sobie?

  ZIPmagic na "Wyciąg z podfolderów" odmawia tworzenia zbędnych folderów , gdy pliki jesteś już wydobywające się wewnątrz pojedynczego archiwum podkatalogu. To magia inteligentnego projektu.

  [​IMG]


  Wyciąg rekurencyjne:
  Wyodrębnić wiele zagnieżdżonych archiwów w jednym przejściu
  Niektóre archiwa pobierane mogą być bardzo złożone. Oszczędź sobie akrobacji niezliczonych myszy kliknie prawym i wyzwanie przesiewanie puzzle plików i folderów. Recursive Extract ZIPmagic za dekompresji archiwów, analizuje dane wyjściowe i wydobywa każdy dalszy archiwum znajdujący się w zestawie dekompresji plików - aż nie może już znaleźć niczego, aby wyodrębnić. Wszystko za pomocą jednego kliknięcia - nie jest logiczna i umiejętności rozwiązywania wymagany!

  [​IMG]

  Znajdź Najmniejszy archiwum :
  Benchmark algorytmów kompresji
  Oto kres wojen religijnych, z których Format archiwum działa najlepiej! Zawrzeć pokój - nie wojnę. Niech ZIPmagic wykonać całą pracę za Ciebie.

  Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny wybór plików i wybierz "Znajdź Najmniejszy Archive", aby od razu odniesienia wszystkie formaty kompresji przeciwko tym żywym zestawu danych . To nigdy nie było łatwiejsze!

  [​IMG]

  Plug-In Extensible:
  Dodaj wsparcie dla typów nowego archiwum
  Zmęczony konieczności instalowania coraz archiwalnych programów narzędziowych, każdy dostarczane przez różnych producentów, każdy z własnymi małych dziwactw, tak więc można wyodrębnić pliki pobrałeś?

  Te czasy już minęły. ZIPmagic, z jej stale rozwijającej tablicy wtyczek, co oznacza , że nigdy nie trzeba instalować innego archiwum narzędzie, nigdy! Skup się na pracy, a jednocześnie przepuszczają ZIPmagic obsługiwać swoje cyfrowe logistyki.

  [​IMG]

  Zaawansowane Plug-In Zarządzania:
  One For All Archiver
  ZIPmagic ma wbudowany pojęcie konkretnego typu archiwum. Każda operacja archiwum jest obsługiwana przez jedną lub więcej wtyczek. Jak można zainstalować więcej wtyczek, można zwiększyć możliwości swojego ZIPmagic .

  Można nawet dostosować "właściciel" wtyczek dla różnych operacji archiwizacji za pomocą Edytora Plug-w powiązaniach.

  [​IMG]

  Outlook Add-In:
  Przezroczyste e-mail Załącznik Kompresja
  ZIPmagic integruje się z Microsoft (R) Outlook (tm), aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i wysiłku podczas pracy na komputerze.

  Na karcie ZIPmagic w programie Outlook, włączyć kompresję załączników, jak wskazówka ekstrakcyjną, i zdecydować, które kompresji formatu użyć - zapewnienie adresaci zawsze z powodzeniem wyodrębnić dane.

  Bezpieczne szyfrowanie danych oznacza, ze ZIPmagic i Outlook, transmisje danych są zawsze bezpieczne od wścibskich oczu.

  I w przeciwieństwie do naszej konkurencji, integracja ZIPmagic w Outlook jest dołączonym korzyścią dla wszystkich naszych użytkowników - nie jest drogie add-on.

  [​IMG]

  Wirtualny Dysk :
  Przeglądaj Wewnątrz wirtualnych dysków twardych bez wstępnego montażu
  Wszyscy używamy maszyn wirtualnych w tych dniach, jeśli tylko na Windows XP Mode, która biegnie uruchomić nasze starszych aplikacji. ZIPmagic przejdzie bezpośrednio wewnątrz twardych dysków Windows XP Mode, jakby były zwykłymi foldery - oddanie wszystkich wirtualnych danych w zasięgu ręki ; i podejmowania skomplikowanych procedur montażowych wirtualnych twardych rzeczy z przeszłości.

  [​IMG]

  strona programu
  http://zipmagic.co/index.html

  Tłumaczenie - google translate.
   
Ładuję...
Similar Threads - ZIP MAGIC Forum Date
Konkurs - ZIPMAGIC Konkursy ! / Giveaways ! 16 Czerwiec 2016
ZipSplit (Mac) za darmo Programy z promocji / Freebies 15 Listopad 2017
Bullzip PDF Studio Ulubione Programy / Favorite Programs 27 Pażdziernik 2017
DiskInternals ZIP Repair Ulubione Programy / Favorite Programs 12 Sierpień 2017
The Doszip Commander Ulubione Programy / Favorite Programs 13 Czerwiec 2017

Udostępnij Tą Stronę