Zmiana operatora telefonii komórkowej

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam
Jestem nie-szczęśliwym abonentem Virgin Mobile na kartę. Ponieważ z powodu zmian nie mogę wysyłać SMS a dodatkowo często dostaje SMSy od 555 i O2-SK lub T-Mobile.SK chcę zmienić operatora
Zastanawiam się nad ofertą a2 mobile za 19,90/mies.
Czy ktoś zna i korzysta? A może radzicie coś innego. Z tel. korzystam dużo w sieci (ale głównie Wi-Fi) i połączenia na komórki i stacjonarne rzadziej SMS.
Liczę na porady
Pzdr
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Witam
Jestem nie-szczęśliwym abonentem Virgin Mobile na kartę. Ponieważ z powodu zmian nie mogę wysyłać SMS a dodatkowo często dostaje SMSy od 555 i O2-SK lub T-Mobile.SK chcę zmienić operatora
Zastanawiam się nad ofertą a2 mobile za 19,90/mies.
Czy ktoś zna i korzysta? A może radzicie coś innego. Z tel. korzystam dużo w sieci (ale głównie Wi-Fi) i połączenia na komórki i stacjonarne rzadziej SMS.
Liczę na porady
Pzdr
Zerknij
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@Micx dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sam wypróbował daną sieć czy ofertę. Sądzę, że a2mobile to bardzo dobry wybór. W każdym razie znajomi nie narzekają. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że u nich są stosowane ograniczenia prędkości w przypadku internetu. Nie mniej jednak pomimo pewnych ograniczeń, w wspomnianym pakiecie jest przez cały czas.

5-10 GB — prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB — prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB — prędkość max. 512 kb/s
Do 5 GB jest bez ograniczenia prędkości.

Nie wiem jak jest teraz z wysyłaniem MMS. Wiem że kiedyś były w tym pakiecie za darmo, podczas gdy ja będąc kolejno w trzech innych sieciach i płacąc 25 zł/mies. za każdy wysłany MMS musiałem - i teraz muszę - dodatkowo płacić. Tyle że te MMS-y nie są mi potrzebne, podobnie jak niewyczerpany internet w komórce. Wystarcza mi - a nawet jest ponadto - to co dostaję w pakiecie.

Jeżeli Ci się coś nie spodoba po przeniesieniu do danej sieci, to przenosisz się do następnej itd.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5732
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry