ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
@sheriff
Moderatorem jesteś, ale muszę przyznać, że Twoje komentarze tu są zwyczajnie "biedne" i prymitywne. Brak im jakiegoś polotu...oryginalności, zwykłego poczucia humoru (no chyba, że to co widać, to faktycznie poziom tego poczucia) i naprawdę są żenujące.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5621
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Zeno napisał:
... To że masa ciemna, to pół biedy... Nieszczęście polega jednak na tym, iż nie dość, że ciemna, to w dodatku ślepa i głucha. :facepalm
...
Nieładnie nie płacić alimentów, ale takich "nowoczesnych" znajdzie się pewnie więcej, bo to przecież prawie i sprawiedliwie. Trudno się dziwić - w końcu europosłowie zarabiają "marne grosze"... :facepalm
...
Cóż koryto ciągle te same (tyle że coraz bardziej puste i podatki trzeba podnieść, żeby je zapełnić), ale świnie nowe... A może już nie świnie tylko misie....
A skoro niejaki "Bolek" to postkomunista, to były pereelowski prokurator jest zapewne współczesnym Konradem Wallenrodem. :szydera
W końcu zaczynam rozumieć tytuł "Oczy szeroko zamknięte". :facepalm

Zeno!!! Jak zwykle zgadzam się z Tobą. Paradoksalnie jednak obstanę (sic!) i za sheriff'em. Klasyk powiedziałby : "nie chcem, ale muszem".
Jesteśmy w dziale 'śmieszne, albo i nieśmieszne'. Mnie np. teksty co do zwrotu "dojnej ojczyzny" nie śmieszą, a smucą. Doją Ci, co są u władzy na dany moment, więc samo "dojenie" jest smutne, ale też wiadomo, że nowi/starzy, jak tylko dojdą do władzy, również będą doić po nowemu albo po staremu.
Nie bez kozery J. Kaczyński ogłosił onegdaj wszem i wobec słynne credo - TKM.
Tak więc o zwrot "dojnej ojczyzny" modlił się jeszcze rok temu z hakiem nie kto inny, jak PiS.
Przy korycie zawsze są "świnie" (przepraszam te fajne skądinąd zwierzątka), bez względu na barwy polityczne. "Świnie" są wszędzie, w każdej opcji politycznej albo i niepolitycznej. Jak ktoś tego nie rozumie to i tak się go nie przekona.
Obrażanie ludzi KOD-u też jest smutne. Określanie ich jedną miarą postkomuny jest jeszcze smutniejsze. To tak jakby cały PiS określać ww. mianem "świni". Nie powinno się tego robić, chociaż np. były komuch prokurator bez żenady woła "precz z komuną". To smutne, że wystarczy być BMW (b...m, m...m ale w...m) by jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeistoczyć się z komucha w "ikonę" walki z postkomuną.
Tak więc te wszystkie memy nie śmieszą, tylko smucą. Ale to taki dział. Sam go uruchomiłem. :zawsty :papież
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
antbil007 napisał:
Tak więc te wszystkie memy nie śmieszą, tylko smucą. Ale to taki dział. Sam go uruchomiłem. :zawsty :papież
I :ok
Mnie natomiast śmieszą usuwanie obrazków w tym i nie tylko dziale ( nie koniecznie polityczne)
2qo9e6ld.png
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
i5e28jma.png
dd97b5260ebfb8ec110cf55b5578ca13.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
8c4b2eeef97e689458e1ce3849a5c50d.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
ae238dd35f2d2bffe6225bed05783008.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35971
Reakcje/Polubienia
25074
Miasto
Trololololo
Sól egzorcyzmowana :scratch :p :p
bb22c1aec81a724c26c5f3d9a6cdbc65.jpg
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2263
Reakcje/Polubienia
313
Miasto
okolice internetu
Wszystkim, którzy gotowi zginąć za PiSmo, wszystkim antyPiSmakom - dedykacja:

Julian Tuwim - Do prostego człowieka

Gdy znów do murów klajstrem świeżym
Przylepiać zaczną obwieszczenia,
Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
Na alarm czarny druk uderzy
I byle drab, i byle szczeniak
W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
Że trzeba iść i z armat walić,
Mordować, grabić, truć i palić;
Gdy zaczną na tysięczną modłę
Ojczyznę szarpać deklinacją
I łudzić kolorowym godłem,
I judzić "historyczną racją",
O piędzi, chwale i rubieży,
O ojcach, dziadach i sztandarach,
O bohaterach i ofiarach;
Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;
Kiedy rozścierwi się, rozchami
Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
A stado dzikich bab - kwiatami
Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -
- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z panami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę.
Rżnij karabinem w bruk ulicy!
Twoja jest krew, a ich jest nafta!
I od stolicy do stolicy
Zawołaj broniąc swej krwawicy:
"Bujać - to my, panowie szlachta!"
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
polak900 napisał:
Kto go zrobił moderatorem ?

Sam wszedłem w ostrą polemikę z przesłaniem tego posta. Niemniej jednak jego autor moderatorem jest tutaj zasłużenie, gdyż z tego na ile zdążyłem go poznać, to skądinąd bardzo uczynny kolega i zasłużony dla forum user.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18427
Reakcje/Polubienia
39141
Miasto
Gdzieś w Polsce
Zeno napisał:
polak900 napisał:
Kto go zrobił moderatorem ?

Sam wszedłem w ostrą polemikę z przesłaniem tego posta. Niemniej jednak jego autor moderatorem jest tutaj zasłużenie, gdyż z tego na ile zdążyłem go poznać, to skądinąd bardzo uczynny kolega i zasłużony dla forum user.

polak900, także mam odmienny pogląd co do powyższych obrazków. W pełni jednak poprę Zeno co do sheriffa, który nie został modem przez przypadek. Każdy może mieć swoje poglądy, może śmieszyć lub nie co innego, co nie znaczy że wolno go atakować personalnie, jak to zrobiłeś. Szanujemy innych, polemizujemy z treścią.


Można chociażby tak, podpisy na fotkach zostają te same...
1. Chcesz to zmień twarz Kijowskiego na alimenciarza Kurskiego i doklej mu znaczek pis.
2. Zmienić Petru na Macierewicza, który ukończył historię na UW i pomylił powstanie warszawskie ze styczniowym.
3. Zmienić polityków opozycji na rządowych, którzy dorwali się do władzy i w ciągu roku dwukrotnie podnieśli sobie pensje i doją ojczyznę.
4. Postkomuna bardziej pasuje do obecnej władzy.
5. A wierszyk KOT to wypisz wymaluj aktualna władza...
 
Do góry