Życzenia świąteczne i noworoczne 2016/2017

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Kochani! W te najbliższe dni gdy wspominamy czas narodzin Pana Panów i Króla Królów życzę każdemu kto swoimi słowami wyzna Go swoim Panem i Zbawicielem i otworzy Mu drzwi swojego życia, by Pan Jezus zamieszkał w sercu; wypełnił Swoją miłością i realną obecnością. By Jego pokój pomagał każdemu żyć a miłość goiła rany. Peace!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

kartka-boze-narodzenie.jpg
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Niech tajemnica Bożego Narodzenia wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością, a blaskiem swym niech oświeca wszystkie dni nadchodzącego roku.
Wszystkiego najlepszego! :papież
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Troszkę szkoda że nie ma szans na śnieg, ale atmosfera świąteczna ma swoją moc :ok
Zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
[lmgtfy]
8163290400_1482592985.gif
[/lmgtfy]
Najlepsze życzenia świąteczne – dużo radości, pomyślności, a także przede wszystkim zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
Świąt radosnych, szczęśliwych, rodzinnych, pełnych ciepła domowego ogniska i miłości najbliższych oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2017r, samych szczęśliwych i radosnych chwil. I oby był lepszy od poprzedniego.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Wszystkiego najlepszego, zdrowia i pomyślności na nadchodzące Święta dla wszystkich :hi :piwko
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Wszystkiego dobrego na te Święta i Nowy Rok!
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
wesołych świat i szczesliwego nowego roku dziekowac za te wspolne spedzone godziny tutaj no i ................
moze w przyszlym roku sie w koncu spotkamy nad ta odra na to piwko ... :guma
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37861
Reakcje/Polubienia
33969
Radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów i gości!
aby_przy_swiatecznym_stole_nie_zabraklo_swiatla_i_ciepla_0.gif
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
W imieniu społeczności PZD i swoim własnym bardzo dziękuję za życzenia.
P.S. Życzenia to taki standard, ale jednocześnie świadczą o tym, że chcemy uczestniczyć w życiu danej społeczności.
Dziękuję za to, że jesteście i przez to chociażby wspieracie Forum.
Zazwyczaj to wsparcie przechodziło bez echa - dziś Wasze uczestnictwo postanowiłem "uwypuklić", by stało się bardziej widoczne ...
W Nowym Roku liczę troszkę na dodatkowe zaangażowanie - to i proszę - dajcie jakiś wpis "nie konkursowy" choć raz w miesiącu.
Piszcie - tylko nie na "odczep się" i tylko z sensem.
Coś co Was zaciekawia - dajcie wpis - niech inni też skorzystają.
Zajrzyjcie do działu

http://programyzadarmo.net.pl/rekomendacje-pzd-f67/propozycje-programow-t29573.html

Potrzebujemy Waszych opinii - mamy przy tym cel - więcej licencji /programów/ na przyszłe konkursy, rozwój forum powinien przynieść Nam wszystkim wymierne korzyści.
Dla mnie fajne jest też to, że mogę powiedzieć - mam tu też swój wkład i wiele razy otrzymałem wsparcie /często nawet się go nie spodziewałem/.
I za to też Wam dziękuję ... :dziękuję :england
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
233
Reakcje/Polubienia
241
NIc dodać nic ująć-wszystko powyżej już prawie zostało tutaj napisane :) dodam tylko nieśmiało że fajnie by było gdyby Ludzie byli mili dla siebie przez cały czas- tak jak starają się czynić to w Święta ! Pozdrawiam i miłego że Hej!
 
Do góry