Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38265
Reakcje/Polubienia
34086
Abelssoft Converter4Video
QKA4rq43KeXsBDGPwg7ffV-650-80.png

Converting videos is now simpler than ever. Abelssoft proves with Converter4Video that anybody is capable of turning videos from one format into another—with a click of their mouse. The videos are simply dragged and dropped into Converter4Video window, and then the user can select their target format: MPEG, MP4, 3GP, MKV, AVI, DVD, MOV, or even Ultra-HD formats are supported.
Download link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Please note that these exclusive downloads will only be available for a limited time, from 02/12/2019 to 19/01/2020.
 

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie ma wzmianki o haśle.

He is a king of copycat! Lurking behind everywhere !! Whenever he see anything new he just copy & paste it here (this is not his fault).He even doesn't know what inside in the post.because he doesn't know how to apply ones creativity ... ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
A co Ty masz do mnie nie mam obowiązku wszystkiego sprawdzać a po drugie nie płacisz mi za to więc wyluzuj i nie nakręcaj spirali nienawiści.
Spirali nienawiści :scratch :wallprzecież gdybyś sprawdzał co dodajesz to nie byłoby tej jak to określiłeś "spirali nienawiści" , obowiązku sprawdzania nie ma ale z tego co zauważyłem lubisz sprawdzać innych :ciuch:panika
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38265
Reakcje/Polubienia
34086
Spirali nienawiści :scratch:wallprzecież gdybyś sprawdzał co dodajesz to nie byłoby tej jak to określiłeś "spirali nienawiści" , obowiązku sprawdzania nie ma ale z tego co zauważyłem lubisz sprawdzać innych :ciuch:panika
Jako administrator i właściciel domeny powinieneś zachować obiektywność ,a nie tyko bronić pupilków i kasować niewygodne posty.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Jako administrator i właściciel domeny powinieneś zachować obiektywność ,a nie tyko bronić pupilków i kasować niewygodne posty.
Tak, tak, tak, zły administrator vs.biedni użytkownicy :fight
 
Do góry