KonkursPZD Acronis True Image 2019

Status
Zamknięty.

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
I ja też spróbuję. Cały czas używam wersji 2014 i jestem bardzo zadowolony, nie wiem tylko co będzie jak będę zmuszony przejść na Win 10 czy nie będzie żadnych problemów. Na Win 7 działa jak trzeba. Program szybko tworzy i przywraca system z obrazu. Używam głównie płyty bootowalnej bo jest to niezawodne narzędzie :mistrzunio Jak system nie wstaje to boot cd zawsze ratuje sytuację.
Dzięki za konkurs :dziękuę
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za organizacje konkursu. Jeśli chodzi o program to po prostu już klasyka. Myślę, że Acronis zasłużył na to miano. Program przydatny dla każdego. Możliwość zdobycia najnowszej pełnej wersji to wielka gratka dla wszystkich forumowiczów. Życzę powodzenia :)
 

salb

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
1
Reakcje/Polubienia
6
I would hope to win Acronis, since in my opinion it is the premier backup software in the world. I like the idea of Cloud backup, and ASZ. acronis secure zone. This program is so easy and straight forward t o use.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za zorganizowanie konkursu. Acronis to producent świetnych programów, w tym jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy Acronis True Image.
Pozwala na wykonanie bezproblemowo na wykonanie kopii zapasowej szybko, a także przywrócenie jej jeszcze szybciej.
 

pisondi

Świeżak
Dołączył
5 Luty 2018
Posty
19
Reakcje/Polubienia
24
Great thanks for this very good giveaway of Acronis. This is pratically the only backup software i am using. Currently the trial for 2019 version expired for 9 days so for me a license is a necessity. This is definitely the most reliable software and i use to install it after Windows. I like a lot its fast back up creation, thorough operation and accuracy of the image created. I would like to win a key. Many thanks,
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
Program typu "must have" bardzo przydatny bo gdy system zrobi się ociężały i przytyje, instalacja nowego systemu razem ze sterownikami i najważniejszymi programami zajmuje dosłownie chwilę. Zamiast spędzać całego popołudnia na instalacji można użyć Acronisa.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
W dzisiejszych czasach robienie kopi zapasowych najważniejszych danych jest kluczową sprawą. Acronis True Image jest w czołówce programów do robienia backupu i cieszy się zaufanie wśród wielu użytkowników. Ja też chciałbym się znaleźć w gronie tych użytkowników i mieć pewność, że zawsze odzyskam swoje pliki. Dlatego też biorę udział w konkursie.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
417
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Na komputerze stacjonarnym mam inny program do backupu. Z okazji konkursu na Acronis True Image chciałbym podobne zabezpieczenie systemu zapewnić laptopowi. Acronis True Image to klasa sama w sobie. Konkursowy program posiada również opcję ochrony przed ransomware i wirtualizację systemu. To są dwie dodatkowe rzeczy które również chciałbym wykorzystać..

@ORGANIZAT0R dziękuję za konkurs. Pozdrawiam innych uczestników.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
System Win 10 już kilka razy mi się "wysypał", a programy z których korzystałem do wykonania kopii systemu nie zawsze spełniały moje oczekiwania. Dlatego chciałbym zdobyć w tym konkursie najnowszy program Acronis True Image 2019, aby mieć pewne kopie a w razie awarii dysku mieć możliwość przeniesienia systemu wraz z zainstalowanymi programami na nowy dysk.
Serdeczne podziękowania za organizacje konkursu!
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs na Acronis True Image 2019.
Używam starszej wersji. Jest to niezawodny program do robienia kopii zapasowych plików, jak i obrazu całego dysku.
Bardzo przydałaby mi się chmura 1TB, która jest w komplecie.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19241
Reakcje/Polubienia
56054
Acronis True Image to kompleksowe narzędzie do tworzenia kopii danych i zalicza się do czołówki tego typu aplikacji. Na pewno warto ją mieć :) Mam obecnie wersję z 2015r i chętnie bym się zapoznał z nowymi możliwościami tego programu. Wobec tego spróbuję szczęścia biorąc udział w konkursie.

Podziękowania dla ORGANIZATORA konkursu :piwek
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Wielkie podziękowania dla sponsora i dla @ORGANIZAT0R za organizację Super konkursu.
Kopia to podstawa dla każdego użytkownika komputera, nikt nie chce utracić swoich cennych danych,
czasem coś nie tak z systemem,wtedy z pomocą przychodzi kopia zapasowa,a jak kopia
to najlepiej wykonana przez niezwodny program jakim jest Acronis czyli "must have"
Starsze wersje ATI nie pracują z nowymi systemami.
Obecnie na 1 komputerze korzystam z konkurencyjnego oprogramowania,
a na 2 chętnie bym sprawdził możliwości nowego ATI, a może bym się z nim związał na stałe?
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Używałem kiedyś okrojonej wersji przypisanej do dysków Western Digital (Acronis True Image WD), była niezawodna. Chętnie bym zainstalował i używał pełnej wersji. Może mi się poszczęści....
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. Acronis True Image 2019 allows you to create reliable backup copies of my data so I can restore the entire system or individual files. In addition to the backup features, the program offers many powerful protection tools and simple easy to use interface. The program has many other good features as high security and encryption, disk cloning...
 
Ostatnia edycja:

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
Elo
Nigdy nie używałem Acronisa, kiedyś do backupu partycji systemowej służył mi Macrium Reflect Free, po paru latach zamieniłem go na Keriver 1 Click Restore i używałem go prawie do dnia dzisiejszego:klawik Niestety od jakiegoś czasu Keriver nie potrafi zrobić mi kopii partycji systemowej, wywala jakiś błąd, więc przestał być do końca użyteczny. Dlatego też chciałbym wygrać oprogramowanie Acronisa , Na pewno będę go wykorzystywał w celu zabezpieczenia swoich cennych danych :jezyk
Dzięki za konkurs :francuz
 
Status
Zamknięty.
Do góry