Adobe Flash Player - wersje stabilne

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
The Flash Player archive page has been decommissioned. Customers requiring Flash Player can visit our download page for the latest available version:
Strona archiwum programu Flash Player została wycofana. Śpieszą się, by odciąć użytkowników od pakietów zip.
Zemsta adobe? Ileż aplikacji tego potrzebuje? ZUS sobie poradzi, ale setki tysięcy stron z filmami i innymi sprawami - wyginie.
Mądry skorzysta z web archive i z czerwcowej migawki ze trony adobe pobierze sobie i jeszcze zachowa dla potomnych. To zpakowany zip na wszystkie obsługiwane systemy - 388MB.
Czy to meteor adobe? Rozmiar poznamy po kataklizmie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Ha i jeszcze raz Ha!
Zabrakło 4 w nazwie
Adobe Flash Player 32.0.0.465
A ja już zrobiłem furorę w komentarzu na DP. Lecę poprawiać!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36206
Reakcje/Polubienia
25328
Miasto
Trololololo
Ha i jeszcze raz Ha!
Zabrakło 4 w nazwie
Adobe Flash Player 32.0.0.465
A ja już zrobiłem furorę w komentarzu na DP. Lecę poprawiać!
na dp to powinni poprawić

System operacyjny:

Windows 7 / 8 / 10

i dodać mp i viste bo przecież działa, a tak na marginesie zmizerniało dp jeśli chodzi o komentarze.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19224
Reakcje/Polubienia
55972
Ha i jeszcze raz Ha!
Zabrakło 4 w nazwie
Adobe Flash Player 32.0.0.465
A ja już zrobiłem furorę w komentarzu na DP. Lecę poprawiać!
Cóż, literówki się czasem zdarzają, a być może moja leciwa klawiatura niedomaga :kwiczy2
Poprawione ;)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19224
Reakcje/Polubienia
55972
a tak na marginesie zmizerniało dp jeśli chodzi o komentarze.
DP ogólnie zjechało na psy :zlosc Kiedyś lubiłem poczytać, a teraz lecę po łebkach. Treściwych komentarzy prawie nie ma i do tego pełno anonymous. Redaktorzy chyba z łapanki, reklamy pełno, czyli jeden syf.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36206
Reakcje/Polubienia
25328
Miasto
Trololololo
DP ogólnie zjechało na psy :zlosc Kiedyś lubiłem poczytać, a teraz lecę po łebkach. Treściwych komentarzy prawie nie ma i do tego pełno anonymous. Redaktorzy chyba z łapanki, reklamy pełno, czyli jeden syf.
DP już od dawna zaczynało kwiczeć :( ale przejęcie przez grupę WP - wirtualna pasztetowa :sarkazmcałkiem ich dobiło.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19224
Reakcje/Polubienia
55972
W wersjach Adobe Flash Playera nowszych niż 32.0.0.344 dev dodał "Timebomb" dla EOL, aby odtwarzacz odmówił uruchomienia po 12/01/2021. Jednak są użytkownicy którzy potrzebują jeszcze tej technologi (np. w pracy) i dlatego powstał projekt umożliwiający ominąć te ograniczenia.

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry