Adwentowe promocje 2012

ja3f

Świeżak
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
38
Reakcje/Polubienia
1
Gra Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent z promocji Chip.de a właściwie ze strony

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest tylko dla nowo rejestrujących się użytkowników i jest tylko 25.000 licencji.Jeśli już odebraliście nagrodę za rejestrację to niestety tej wam nie doda
Jeśli w tym roku będą tylko takie promocje to będzie miernie. :(
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Jesteście zwarci i gotowi i i odliczacie już godziny do rozpoczęcia promocji ?? :yes master :yes master
Ja jestem gotowy ale tylko na : AppGuard 4 w przyszłym roku...i GeSWall 3 w 2021 :szydera jeśli wyjdzie :wariat
 
A

Anonymous

Nie wiem jakim cudem, ale zamiast Ashapoo Oficce 2010 mi przychodzi na maila Ashampoo Photo Commander 9..
 

ja3f

Świeżak
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
38
Reakcje/Polubienia
1
Zobacz bo mi przyszły 2 wiadomości :dziwak i w jednej było faktycznie co innego ale kolejna zawierała już to co było w promocji więć to taka promocja dla uważnych :szydera
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
432

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo

Piotrek

Świeżak
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
18
Reakcje/Polubienia
7
viper218 napisał:
Nie wiem jakim cudem, ale zamiast Ashapoo Oficce 2010 mi przychodzi na maila Ashampoo Photo Commander 9..
dzisiaj ma być abylon LOGON-WALLPAPER-CHANGER ale na maila przychodzi Ashampoo Photo Commander :szydera
ESET zablokował mi link z Ashampoo
 

baja1001

Świeżak
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
1
Jeśli przy instalacji wybierzecie j.angielski, to nie można otrzymać klucza, musi być j.niemiecki, a po instalacji i zarejestrowaniu, można zmienić na j.angielski.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Do góry