Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18496
Reakcje/Polubienia
39357
Miasto
Gdzieś w Polsce
Box-shot-Air-Cluster-150x200.png
Air Cluster Pro v1.1.0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Połącz wszystkie swoje chmury w jedną wielką chmurę
Air Cluster to aplikacja do łączenia wszystkich chmur w jedną dużą chmurę. Obsługuje wiele serwerów w chmurze, takich jak Dysk Google, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, WebDAV, Naver, Yandex, Baidu, SFTP…
Możesz utworzyć klaster i dodać wszystkie wymagane konta w chmurze. Po dodaniu kont możesz synchronizować, tworzyć kopie zapasowe lub zarządzać plikami w różnych chmurach, korzystając ze scentralizowanego dostępu, tak jakby to była pojedyncza duża chmura. Na przykład możesz dodać kilka kont Dysku Google, aby zsumować całe miejsce.
Air Cluster pozwala skonfigurować wiele kont z tego samego serwera. Zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo dzięki opcjonalnemu szyfrowaniu plików. A scentralizowane wyszukiwanie ułatwia pracę.
Za pomocą narzędzia do synchronizacji plików Air Cluster możesz synchronizować folder między dowolną chmurą lub komputerem, wykorzystując całkowitą przestrzeń wszystkich chmur razem.
* KILKA RACHUNKÓW Z KAŻDEGO SERWERA: Umożliwia konfigurację wielu kont z tego samego serwera.
* SYNCHRONIZACJA PLIKÓW: Możesz synchronizować foldery między dowolną chmurą lub komputerem, używając łącznej przestrzeni wszystkich chmur razem.
* BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SZYFROWANIU: Masz możliwość szyfrowania plików podczas przesyłania ich do chmury.
* WYSZUKIWANIE CENTRALNE: Umożliwia scentralizowane wyszukiwanie plików dla wszystkich chmur.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Próbowałem zarejestrować program otrzymanym kodem, ale wyrzuca taki błąd:

Air-Cluster-error.png


Czy ktoś też miał taki problem albo wie, jak go rozwiązać? Mam system Windows Vista - może to jest przyczyną? Ale program bez problemu się zainstalował, nie da się tylko aktywować kluczem wersji Pro.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2188
Reakcje/Polubienia
2562
Miasto
Kraków
Próbowałem zarejestrować program otrzymanym kodem, ale wyrzuca taki błąd:

Air-Cluster-error.png


Czy ktoś też miał taki problem albo wie, jak go rozwiązać? Mam system Windows Vista - może to jest przyczyną? Ale program bez problemu się zainstalował, nie da się tylko aktywować kluczem wersji Pro.
Vista to system bez wsparcia, więc i certyfikaty nie aktualne więc nie można zestawić bezpiecznego połączenia do procesu aktywacji. Chyba to powoduje problem.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Niestety nie mam Visty, ale na testowych lapkach z 7 i 10 program zarejestrował się bez bólu. Więc chyba jak to zauważył kolega Helium przyczyna jest w certyfikatach. Przy okazji taka uwaga - kiedyś był tak fajny soft Air Live i jak zauważyłem to brat Clustera. Licencja wygasła mi na ten pierwszy i myślałem, że psim swędem na tych danych uda się przedłużyć. Niestety NIE!
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Cóż, chyba więc będę musiał zadowolić się wersją darmową do testowania programu. Chyba że jest jakiś inny sposób na zarejestrowanie programu (np. grzebiąc w rejestrze)...
 

zbigniew88

Świeżak
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
17
Reakcje/Polubienia
28
Ja na win 8.1 zainstalowałem i aktywowałem poprawnie, ale... okazało sie, że to licencja na 1 rok.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2188
Reakcje/Polubienia
2562
Miasto
Kraków
Ja na win 8.1 zainstalowałem i aktywowałem poprawnie, ale... okazało sie, że to licencja na 1 rok.
Co się niby okazało? Przecież pisze jak byk :facepalm
Terms and Conditions
  • This is a 1-computer 1-year license, for noncommercial use
  • You get free updates for one year
  • No free tech support
  • You must redeem the license key before this offer has ended
  • May not be resold
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Natomiast ja od dłuższego czasu próbuję aktywować licencję (Win10) i mam taki komunikat...
"There was an error activating the license or try it again. Error code: System.net.WebException: Połączenie zakończone, nie można odczytać danych, host nie odpowiada itd. itd."
 

zbigniew88

Świeżak
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
17
Reakcje/Polubienia
28
Co się niby okazało? Przecież pisze jak byk :facepalm

Temat: Sieć Air Cluster Pro za darmo
Treść:

Air Cluster Połącz wszystkie swoje chmury w jedną wielką chmurę Air Cluster to aplikacja do łączenia wszystkich chmur w jedną dużą chmurę. Obsługuje wiele serwerów w chmurze, takich jak Dysk Google, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, WebDAV, Naver, Yandex, Baidu, SFTP… Możesz utworzyć klaster i dodać wszystkie wymagane konta w chmurze. Po dodaniu kont możesz synchronizować, tworzyć kopie zapasowe lub zarządzać plikami w różnych chmurach, korzystając ze scentralizowanego dostępu, tak jakby to była pojedyncza duża chmura. Na przykład możesz dodać kilka kont Dysku Google, aby zsumować całe miejsce. Air Cluster pozwala skonfigurować wiele kont z tego samego serwera. Zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo dzięki opcjonalnemu szyfrowaniu plików. A scentralizowane wyszukiwanie ułatwia pracę. Za pomocą narzędzia do synchronizacji plików Air Cluster możesz synchronizować folder między dowolną chmurą lub komputerem, wykorzystując całkowitą przestrzeń wszystkich chmur razem. * KILKA RACHUNKÓW Z KAŻDEGO SERWERA: Umożliwia konfigurację wielu kont z tego samego serwera. * SYNCHRONIZACJA PLIKÓW: Możesz synchronizować foldery między dowolną chmurą lub komputerem, używając łącznej przestrzeni wszystkich chmur razem. * BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SZYFROWANIU: Masz możliwość szyfrowania plików podczas przesyłania ich do chmury. * WYSZUKIWANIE CENTRALNE: Umożliwia scentralizowane wyszukiwanie plików dla wszystkich chmur. Click to expand... sharewareonsale.com Free Air Cluster Pro (100% discount) | SharewareOnSale Join all your clouds in a one big cloud Air Cluster is an application to join all your clouds in a one big cloud. It supports multiple cloud servers as Google Drive, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, sharewareonsale.com Like Quote Reply Report Like Reactions: lugger, irfan19, memnon and 6 others

Pokaż mi Mistrzu tego byka bo nie widzę.

To, że na stronie promocji GDZIEŚ TAM napisano tak, to inna bajka.

Moim zdaniem autor powinien już w temacie informować, czy to licencja na 3 dni, 10 lat czy dożywotnia.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25380
Miasto
Trololololo
Temat: Sieć Air Cluster Pro za darmo
Treść:

Air Cluster Połącz wszystkie swoje chmury w jedną wielką chmurę Air Cluster to aplikacja do łączenia wszystkich chmur w jedną dużą chmurę. Obsługuje wiele serwerów w chmurze, takich jak Dysk Google, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, WebDAV, Naver, Yandex, Baidu, SFTP… Możesz utworzyć klaster i dodać wszystkie wymagane konta w chmurze. Po dodaniu kont możesz synchronizować, tworzyć kopie zapasowe lub zarządzać plikami w różnych chmurach, korzystając ze scentralizowanego dostępu, tak jakby to była pojedyncza duża chmura. Na przykład możesz dodać kilka kont Dysku Google, aby zsumować całe miejsce. Air Cluster pozwala skonfigurować wiele kont z tego samego serwera. Zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo dzięki opcjonalnemu szyfrowaniu plików. A scentralizowane wyszukiwanie ułatwia pracę. Za pomocą narzędzia do synchronizacji plików Air Cluster możesz synchronizować folder między dowolną chmurą lub komputerem, wykorzystując całkowitą przestrzeń wszystkich chmur razem. * KILKA RACHUNKÓW Z KAŻDEGO SERWERA: Umożliwia konfigurację wielu kont z tego samego serwera. * SYNCHRONIZACJA PLIKÓW: Możesz synchronizować foldery między dowolną chmurą lub komputerem, używając łącznej przestrzeni wszystkich chmur razem. * BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SZYFROWANIU: Masz możliwość szyfrowania plików podczas przesyłania ich do chmury. * WYSZUKIWANIE CENTRALNE: Umożliwia scentralizowane wyszukiwanie plików dla wszystkich chmur. Click to expand... sharewareonsale.com Free Air Cluster Pro (100% discount) | SharewareOnSale Join all your clouds in a one big cloud Air Cluster is an application to join all your clouds in a one big cloud. It supports multiple cloud servers as Google Drive, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, sharewareonsale.com Like Quote Reply Report Like Reactions: lugger, irfan19, memnon and 6 others

Pokaż mi Mistrzu tego byka bo nie widzę.

To, że na stronie promocji GDZIEŚ TAM napisano tak, to inna bajka.

Moim zdaniem autor powinien już w temacie informować, czy to licencja na 3 dni, 10 lat czy dożywotnia.
Na stronie promocji z prawej strony pod Terms and Conditions
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2188
Reakcje/Polubienia
2562
Miasto
Kraków
Temat: Sieć Air Cluster Pro za darmo
Treść:

Air Cluster Połącz wszystkie swoje chmury w jedną wielką chmurę Air Cluster to aplikacja do łączenia wszystkich chmur w jedną dużą chmurę. Obsługuje wiele serwerów w chmurze, takich jak Dysk Google, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, WebDAV, Naver, Yandex, Baidu, SFTP… Możesz utworzyć klaster i dodać wszystkie wymagane konta w chmurze. Po dodaniu kont możesz synchronizować, tworzyć kopie zapasowe lub zarządzać plikami w różnych chmurach, korzystając ze scentralizowanego dostępu, tak jakby to była pojedyncza duża chmura. Na przykład możesz dodać kilka kont Dysku Google, aby zsumować całe miejsce. Air Cluster pozwala skonfigurować wiele kont z tego samego serwera. Zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo dzięki opcjonalnemu szyfrowaniu plików. A scentralizowane wyszukiwanie ułatwia pracę. Za pomocą narzędzia do synchronizacji plików Air Cluster możesz synchronizować folder między dowolną chmurą lub komputerem, wykorzystując całkowitą przestrzeń wszystkich chmur razem. * KILKA RACHUNKÓW Z KAŻDEGO SERWERA: Umożliwia konfigurację wielu kont z tego samego serwera. * SYNCHRONIZACJA PLIKÓW: Możesz synchronizować foldery między dowolną chmurą lub komputerem, używając łącznej przestrzeni wszystkich chmur razem. * BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SZYFROWANIU: Masz możliwość szyfrowania plików podczas przesyłania ich do chmury. * WYSZUKIWANIE CENTRALNE: Umożliwia scentralizowane wyszukiwanie plików dla wszystkich chmur. Click to expand... sharewareonsale.com Free Air Cluster Pro (100% discount) | SharewareOnSale Join all your clouds in a one big cloud Air Cluster is an application to join all your clouds in a one big cloud. It supports multiple cloud servers as Google Drive, OneDrive, Dropbox, Mega, Box, sharewareonsale.com Like Quote Reply Report Like Reactions: lugger, irfan19, memnon and 6 others

Pokaż mi Mistrzu tego byka bo nie widzę.

To, że na stronie promocji GDZIEŚ TAM napisano tak, to inna bajka.

Moim zdaniem autor powinien już w temacie informować, czy to licencja na 3 dni, 10 lat czy dożywotnia.
Autor tematu wkleił bezpośredni link do promocji i gdy zadałbyś sobie odrobinę trudu to byś to znalazł Mistrzu. Autor nie ma żadnego obowiązku dublować opisu ze strony promocji.
 

zbigniew88

Świeżak
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
17
Reakcje/Polubienia
28
Autor tematu wkleił bezpośredni link do promocji i gdy zadałbyś sobie odrobinę trudu to byś to znalazł Mistrzu. Autor nie ma żadnego obowiązku dublować opisu ze strony promocji.

A ja stoję na stanowisku, że powinien. Jeśli tego nie robi, to nic się oczywiście nie dzieje. Chwała i dzięki każdemu, kto wyszukuje i informuje o nowych promocjach.

Ale wtedy przy braku takiego info, każdy użytkownik w temacie ma prawo zwrócić uwage, że to np. licencja 2 dniowa czy 30 dniowa itp. Ta informacja przyda się też dla innych - nie każdy chce protezę programu, która działała będzie jedynie 365 dni. Co sam też zrobiłem, a... zwrócono w moją stronę jeszcze jakieś dziwne pretensje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25380
Miasto
Trololololo
Ta informacja przyda się też dla innych - nie każdy chce protezę programu, która działała będzie jedynie 365 dni.
Roczna licencja w promocjach to i tak dużo, często można trafić 6 miesięczne czy 90 dniowe.Dostajesz promocję na rok, jak się program podoba to po tym roku albo kupujesz licencję albo czekasz na następną promocje.
 
Do góry