Almeza MultiSet / Problem

Tadek 47

Wygadany
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Mam pytanie, czy ktoś już robił pakiet instalacyjny przy pomocy tego programu? Ja próbuje i nic mi nie wychodzi,
wprawdzie sam program jest w ojczystym języku, ale Pomoc już nie. Ponieważ nie znam Angielskiego, to tłumaczę
Translatorem, lecz to tłumaczenie jest delikatnie mówiąc nieudolne. Softy zbieram nim, ale żeby utworzyć pakiet z Windowsem, którego można nagrać na płytę to już nie. Jeżeli ktoś już to wypraktykował to proszę o jakąś podpowiedź.
 
A jaki systemik? Ja osobiście do XP używałem nLite a do Visty vLite. Za pomocą tych programów możesz zintegrować z instalką programy ,sterowniki ,aktualizacje , zintegrować klucz z instalką ,a także odchudzić system z zbędnych składników systemu i powyłączać niepotrzebne usługi . :D
 
Do "Farmera" systemik taki jak w tytule Almeza MultiSet, niedawno był za frajer. A o nLite wiem, lecz chcę skorzystać z promocyjnego.
 
Tadek 47 napisał:
Do "Farmera" systemik taki jak w tytule Almeza MultiSet, niedawno był za frajer. A o nLite wiem, lecz chcę skorzystać z promocyjnego.
To jest program.Ale za pomocą niego jaki chcesz utworzyć system XP ,7 czy może Vistę?
 
MultiSet obsługuje każdego Windowsa, tylko pytam jak to zrobić?
 
Dzięki "Farmer" że się angażujesz, ale gdybyś jeszcze uważnie czytał to byłbym wdzięczny.
 
Tadek 47 napisał:
Dzięki "Farmer" że się angażujesz, ale gdybyś jeszcze uważnie czytał to byłbym wdzięczny.
Z tego co zrozumiałem chcesz utworzyć pakiet instalacyjny za pomocą tego programu i nie wiesz jak za to się zabrać .Podałem Ci link do Forum programu gdzie można sobie poczytać na temat tworzenia takich dysków.
 
Back
Do góry