AndroidDrive

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36152
Reakcje/Polubienia
25269
Miasto
Trololololo
68747470733a2f2f692e737461636b2e696d6775722e636f6d2f59316639642e706e67


AndroidDrive to bezpłatna aplikacja typu open source, która umożliwia zamontowanie smartfona z systemem Android jako dysku w systemie Windows.

Ważne!
Debugowanie USB musi być włączone na Twoim urządzeniu z Androidem:
1: Otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu z Androidem.
2: Przejdź do „Informacje o telefonie”.
3: Przewiń w dół i siedem razy stuknij „Numer kompilacji”, aż pojawi się komunikat informujący, że jesteś programistą.
4: Wróć do głównego ekranu ustawień, przejdź do System > Zaawansowane > Ustawienia programisty i włącz debugowanie USB.

Strona producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
AndroidDrive to bezpłatna aplikacja typu open source, która umożliwia zamontowanie smartfona z systemem Android jako dysku w systemie Windows.

Ja podłączam swojego smarta kablem i bez tego programu mogę eksplorować (kopiować/wycinać/wklejać) jego zawartość w menadżerze plików. Jeśli to ma być tylko montowanie jako dysk, to ten program jest dla mnie raczej zbędny.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja podłączam swojego smarta kablem i bez tego programu mogę eksplorować (kopiować/wycinać/wklejać) jego zawartość w menadżerze plików. Jeśli to ma być tylko montowanie jako dysk, to ten program jest dla mnie raczej zbędny.

Może to jest do jakichś starszych wersji androida bo ja na swoich szpiegfonach zawsze bez problemu mogę wszystko zrobić tak jak Ty.
 
Do góry