Any.Run - webowa piaskownica do testowania adware, malware i co tam przyjdzie Wam do glowy...

Podoba mnie sie to :lupa Jak nie przesadzą z cenami, to może być fajna platforma do różnorakich testów ;)
 
Fajny projekt. :przeszcz
 
Kolejne narzędzie z którego to nie Janek skorzysta ale ci którzy mu szkodzą.
 
nie moge byc ekspertem od wszystkiego, bo to niektorym przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:
Trudno powiedzieć co lub kto mu tam przyświeca... Rosja to duży kraj, a Rosjanie to przemili ludzie... o - wbrew pozorom - całkowicie odmiennej mentalności niż nasza.
Jako pewien przykład-zagadkę podam tu znany i ceniony (także przez serwisy komputerowe bo po co zawracać sobie d... głowę stronami producentów) od lat projekt jakim jest DriverPack Solution. Twórcą tegoż projektu jest (oficjalnie przynajmniej) Artur Kuzyakov. Tenże Artur Kuzyakov jest protegowanym Dmitrija Anatoljewicza Miedwiediewa i ma wsparcie/rekomendację firmy Kaspersky Lab :facepalm. To bardzo interesujące zestawienie, prawda? I niech mnie ktoś przekona, że jedno z drugim nie ma żadnego związku to zakupię mu Windows 10 w wersji Enterprise z subskrypcją na rok i dorzucę jeszcze Microsoft Office Professional 2016. :szydera
 
Trudno powiedzieć co lub kto mu tam przyświeca... Rosja to duży kraj, a Rosjanie to przemili ludzie... o - wbrew pozorom - całkowicie odmiennej mentalności niż nasza.
Mając w pamięci nie tak dawną naszą wymianę opinii nt. Rosji jestem nieco zaskoczony tym zdaniem. Niemniej podoba mi się ta konkluzja, chociaż miałem styczność z kilkoma Rosjanami, o których powiedzieć, że są np sympatyczni lub przemili to byłby grzech.
 
nie moge byc ekspertem od wszystkiego, bo to niektorym przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry