Backup AOMEI Backupper Pro za darmo

A

Anonymous

sheriff napisał:
:co jest? U mnie ten klucz nie aktywuje programu dziwne :p :szydera
Serial był sprawdzony po wrzuceniu info o promocji. :mistrzunio Zaskoczył bez problemu. :ok Teraz faktycznie nie chce wejść. :scratch Wiem, że kluczyk ten był wcześniej w promocji na WindowsDeal.com. :hippie Być może producent go zablokował. :szydera Napisałem do admina TopWareSale. Ciekawe co zrobi ?? Może pożyczy od kogoś nowy i będzie git. :dziwak
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Napisałem do suportu fakt dali mi klucz nowy ale teraz mnie zaskoczył monit o niewłaściwej wersji do klucza i pisze ponownie do nich :szydera
 
A

Anonymous

Admin z TopWareSale nie odpisał i chyba już tego nie zrobi. Widać, że nikt mu licki nie pożyczył i nie jest git. :eek: Promocja z ich strony zniknęła, a link podany przeze mnie prowadzi do już zakończonej:

hdyhrpA.jpg


Tak to bywa z klonikami. Amen. :papież
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Witam ponownie. Suport lotem błyskawicy doręczył mi nowy klucz , który pasuje do instalatora ze strony producenta a nie do instalatora z promocji taka jest różnica .Aktywacja bezproblemowa .Kto dostał zły klucz pisać do suportu firmy na adres :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

w mailu podajemy adres promocji , klucz i piszemy ze jest problem z aktywacją . Krótko i zwięzłowato w języku ENG


Wielki szacunek dla :

AOMEI Support Team Optimize System, Optimize Life za szybkie rozwiązanie problemu :ok


giveawayday nie stawiaj krzyżyka :papież na tej promocji , bo nieboszczyk zawsze może powstać :yahoo i odżyć Amen.!!
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Pozwolę sobie wyrazić własną opinię o programie. W porównaniu z XpressRecovery2, który ofiarowuje backup posiadaczom płyty głównej Gigabajt, to miernota!. Przywracanie partycji systemowej 10 GB. trwa około sześciu minut. Aomei który celowo dla porównania zainstalowałem, czyni to w 37 minut. Dodatkowo zabiera na partycji D, niepotrzebne 5,2 GB. na plik obrazu. Dziś z takich programów korzysta naprawdę niewielu ludzi. Zamiast kałapućkać się z instalacją programu Aomei, walczyć o serial, naciskam po restarcie F9 i delektuję się błyskawicznym recovery!...
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
wlodeusz napisał:
Pozwolę sobie wyrazić własną opinię o programie. W porównaniu z XpressRecovery2, który ofiarowuje backup posiadaczom płyty głównej Gigabajt, to miernota!. Przywracanie partycji systemowej 10 GB. trwa około sześciu minut. Aomei który celowo dla porównania zainstalowałem, czyni to w 37 minut. Dodatkowo zabiera na partycji D, niepotrzebne 5,2 GB. na plik obrazu. Dziś z takich programów korzysta naprawdę niewielu ludzi. Zamiast kałapućkać się z instalacją programu Aomei, walczyć o serial, naciskam po restarcie F9 i delektuję się błyskawicznym recovery!...


Mnie tam może i godzinę przywracać pliki byle to zrobił bez błędów to raz. A dwa co do miejsca na dysku to mam 2 TB dysk zewnętrzny :dziwak wiec mi wisi ile on tam zajmuje se :p .Miałem starą wersje i dawała spokojnie rade .Szybciej przywraca pliki to nie znaczy wcale że lepiej :szef i mniej błędów robi przy odczycie kopi zapasowej
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Ja idąc za radą sheriffa dostałem dzisiaj klucz :jezyk. Chodziło mi o funkcje scalania kopii przyrostowych, która jest dostępna tylko w wersji pro, z reguły robię różnicowe. A więc wczoraj z ciekawości sprawdziłem jak wygląda kopia przyrostowa i o dziwo jest w tym samym rozmiarze, a myślałem inaczej. 30gb w 17min.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
alco, 17 minut to całkiem niezły wynik. Rozumiem, że robiłeś kopię z pozycji Windowsa? Ciekawe ile wyszłoby gdyby skorzystać z płytki lub pena? Dla porównania, u mnie Acronis robi kopię C (30 GB) z pozycji systemu na dysk zewnętrzny trochę ponad 7 minut, a przy pomocy płytki ok. 5 minut. czasy odzyskiwania partycji systemowej są analogiczne.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Wczoraj robiłem z poziomu windowsa. Sprawdziłem jak to wygląda dzisiaj. Z pendriv'a wyszło 22 min, z poziomu windowsa 26 min. Być może dlatego że wczoraj doinstalowałem 2 programy. Po za tym prędkość odczytu danych powoli spada, czyli wynik wynikowi będzie nie równy, system systemowi chyba też nie. Dla przykładu: robiąc kopie ok. 2 tygodnie temu prędkość odczytu była na poziomie 30 mb/s, dzisiaj startowała od 23mb/s. Tak czy inaczej, przy siedmiu minutach Acronisa, Aomei wymięka.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry