Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
7260c7c4a86de52d892426cf53265fc7.png
Apowersoft Background Eraser 1.0.1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Apowersoft Background Eraser to oszałamiające oprogramowanie, które bezproblemowo automatycznie usuwa tło ze zdjęcia. Musisz tylko zaimportować swoje zdjęcia, a resztę zrobi za Ciebie. W ciągu minuty możesz uzyskać precyzyjne wycięcie z przezroczystym tłem. Dostępna jest również wbudowana biblioteka szablonów tła, która będzie regularnie aktualizowana o nowe projekty. Bez względu na to, czy chcesz zmienić kolor zdjęcia, stworzyć stylowe zdjęcie towarów lub zrobić kartki z życzeniami, zawsze możesz osiągnąć z nim satysfakcjonujący wynik.
Cztery kroki do usunięcia / zmiany tła zdjęcia:
1. Wybierz „Rozpoznawanie portretu” lub „Rozpoznawanie innych” z interfejsu obrazu.
2. Zaimportuj zdjęcie do oprogramowania, aby automatycznie usunąć tło.
3. (Opcjonalnie) Wybierz „Zmień tło” i dodaj nowe tło dla wycięcia.
4. Kliknij przycisk „Pobierz”, aby zapisać przetworzony plik w oryginalnej jakości na komputerze.
Kluczowe cechy:
- Automatycznie usuń tło z obrazu.
- Natychmiast wycinaj obiekt dokładnie z tła w ciągu kilku sekund.
- Zmień tło za pomocą jednego kliknięcia.
- Wbudowane kolory tła i dobrze zaprojektowane szablony.
- Zachowuje oryginalną jakość zdjęcia.
- Intuicyjny interfejs przyjazny dla początkujących.
- Obsługuje prawie wszystkie powszechnie używane formaty zdjęć.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Taka ciekawostka - jeszcze promo aktywne, ale niedawno zainstalowałem z innej promocji i miałem na 365 dni. Dzisiaj doładowałem kodem z tej promocji tak dla sprawdzenia co się stanie i konto przedłużyło mi się o ..... 300 dni. Na stronie zauważyłem, że jest opcja jedno konto dla wszystkich aplikacji producenta. Jedna apka kończyła mi się w czerwcu i teraz jak podglądam zamiast 60 dni mam czas do końca grudnia 2022. Czyzby jednym kodem w jednej apce inne przedłużały się automatycznie? Nie wiem, ale może :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Taka ciekawostka - jeszcze promo aktywne, ale niedawno zainstalowałem z innej promocji i miałem na 365 dni. Dzisiaj doładowałem kodem z tej promocji tak dla sprawdzenia co się stanie i konto przedłużyło mi się o ..... 300 dni. Na stronie zauważyłem, że jest opcja jedno konto dla wszystkich aplikacji producenta. Jedna apka kończyła mi się w czerwcu i teraz jak podglądam zamiast 60 dni mam czas do końca grudnia 2022. Czyzby jednym kodem w jednej apce inne przedłużały się automatycznie? Nie wiem, ale może :)
chyba w tym progsie chodzi o ilość obrazów możliwych do obróbki ... nie korzystam, więc na 100% nie wiem, ale sprawdzę ...
z tym jednym kontem to ciekawe, przy okazji również sprawdzę ...
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
chyba w tym progsie chodzi o ilość obrazów możliwych do obróbki ... nie korzystam, więc na 100% nie wiem, ale sprawdzę ...
z tym jednym kontem to ciekawe, przy okazji również sprawdzę ...
Też tak myślałem, że chodzi o ilość obrazów tylko podczas wklejki nowego kodu pojawił się napis remaining time 13.12.2022. I na pozostałych apkach jest to samo. Nie mam nigdzie licznika pozostałych obrazów więc nie wiem czy ich liczba przy okazji też się zwiększyła.
 
Do góry