Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
d131dd70caed4ce0435d67bc7f88d10f.png
Apowersoft PDF Compressor VIP 1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
0.1

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


W codziennej pracy może być konieczne wysyłanie dokumentów PDF za pośrednictwem poczty e-mail lub innych aplikacji do czatowania, jednak niektóre dokumenty są zbyt duże, aby je udostępnić lub ich wysłanie zajmuje dużo czasu. W takim przypadku Apowersoft PDF Compressor, łatwy w użyciu i wydajny program, może pomóc w szybkiej kompresji dokumentów PDF.
Program jest prosty, ale potężny, który może zmniejszyć rozmiar pliku dokumentów bez utraty jakości, a także możesz wybrać priorytet przejrzystości lub priorytet rozmiaru pliku, aby kompresować plik PDF zgodnie z potrzebami.
Cztery kroki do skompresowania pliku PDF:
1. Otwórz program.
2. Upuść pliki PDF lub wybierz pliki do wprowadzenia.
3. Wybierz „Priorytet jasności”. Lub możesz wybrać „Priorytet rozmiaru pliku”, jeśli chcesz zmniejszyć plik do określonego rozmiaru.
4. Kliknij przycisk „Kompresuj” i zaczekaj na zakończenie procesu.
Kluczowe cechy kompresora PDF Apowersoft:
• Łatwy w użyciu.
• Czystość bez reklam w programie.
• Przetwarzaj szybko.
• Możliwość wyboru określonego poziomu kompresji, aby skompresować dokumenty zgodnie z potrzebami.
• Jednorazowa kompresja wielu plików jednym kliknięciem.
• Zmniejsz rozmiar pliku bez utraty jego jakości.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
d131dd70caed4ce0435d67bc7f88d10f.png
Apowersoft PDF Compressor VIP 1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
0.1

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!




Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Malutkie uzupełnienie - ten soft to nie tylko kompresuje pdf-y, ale także fotki i video. Niedawno wygasła mi licka i teraz nadarzyła się okazja przedłużyć. Soft jest bardzo, bardzo dobry, ale tylko właśnie w tej wersji. Opcja darmowa ma znaczne ograniczenia np. pliki tylko do 2 mb obrabia. W każdym razie nie na wiele się przydaje. Ta wersja VIP jest bardzo dobra, niezwykle prosta, szybka, skuteczna, a jakby tego było mało to jeszcze po polskiemu :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Malutkie uzupełnienie - ten soft to nie tylko kompresuje pdf-y, ale także fotki i video. Niedawno wygasła mi licka i teraz nadarzyła się okazja przedłużyć. Soft jest bardzo, bardzo dobry, ale tylko właśnie w tej wersji. Opcja darmowa ma znaczne ograniczenia np. pliki tylko do 2 mb obrabia. W każdym razie nie na wiele się przydaje. Ta wersja VIP jest bardzo dobra, niezwykle prosta, szybka, skuteczna, a jakby tego było mało to jeszcze po polskiemu :)
licencja na rok :??
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
licencja na rok :??
Tak licka na rok, ale w tym wypadku udaje się odnowić. Nie odinstalowywałem wygasłej wersji licząc na taki moment jak dzisiaj. Niektóre są tylko dla nowych nazwijmy to klientów, ale tu na starym mailu poszło gładko.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Tak licka na rok, ale w tym wypadku udaje się odnowić. Nie odinstalowywałem wygasłej wersji licząc na taki moment jak dzisiaj. Niektóre są tylko dla nowych nazwijmy to klientów, ale tu na starym mailu poszło gładko.
  • to nie jest licencja tylko kod do aktywacji VIP, czyli bogatszej wersji programu o jakieś tam opcje; znakiem tego nie aktywujesz danej wersji programu;
  • kolejne wersje programu instalujesz i wchodzisz w opcję VIP logując się na konto uaktywnione ww. kodem;
  • program nie wygasa, wygasa tylko Twoje konto VIP po upływie czasu, w tym wypadku 365 dni; jaka to będzie wtedy wersja programu, nie wiadomo;
  • programu nie warto instalować, wystarczy wypakować pliki z instalki i używać; po nowelizacji wystarczy tylko odpalić aktualniejszą wersję
 
Ostatnia edycja:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
  • to nie jest licencja tylko kod do aktywacji VIP, czyli bogatszej wersji programu o jakieś tam opcje; znakiem tego nie aktywujesz danej wersji programu;
  • kolejne wersje programu instalujesz i wchodzisz w opcję VIP logując się na konto uaktywnione ww. kodem;
  • program nie wygasa, wygasa tylko Twoje konto VIP po upływie czasu, w tym wypadku 365 dni; jaka to będzie wtedy wersja programu, nie wiadomo;
  • programu nie warto instalować, wystarczy wypakować pliki z instalki i używać; po nowelizacji wystarczy tylko odpalić aktualniejszą wersję
Kod czy licencja nie ma to większego znaczenia. ale ok. niech będzie kod, który aktywuje wersję VIP na 365 dni, po którym wraz z wygaszeniem konta VIP program przechodzi w wersje mało użyteczną czyli free lub standard. Dlaczego ta wersja jest mało użyteczna? Dlatego, że obsługuje pliki tylko do 2mb. I to jest zasadnicza różnica.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Kod czy licencja nie ma to większego znaczenia. ale ok. niech będzie kod, który aktywuje wersję VIP na 365 dni, po którym wraz z wygaszeniem konta VIP program przechodzi w wersje mało użyteczną czyli free lub standard. Dlaczego ta wersja jest mało użyteczna? Dlatego, że obsługuje pliki tylko do 2mb. I to jest zasadnicza różnica.
to i tak imponujące, że utrzymywałeś na kompie mało użyteczną, zainstalowaną wersję free/standard :szok
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
to i tak imponujące, że utrzymywałeś na kompie mało użyteczną, zainstalowaną wersję free/standard :szok
Cieszę się, że zaimponowałem komuś tak bzdurnym szczegółem. Gdybyś jednak potrzebował dalszych newsów to wyjaśnię, że soft przeobraził się jakoś na początku listopada w wersję free. Nie odinstalowywałem bo liczyłem, że wkrótce będzie kolejne promo. A przy okazji dzięki Oxy dostałem namiary na inny soft, który wykorzystuję do kompresji pdf.. Mam nadzieję, że wyjaśniłem, ale jakby co to pytaj - uzupełnię informację (proponuje na priv, bo raczej nikogo to nie interesuje, a zaśmieca wątek)
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Cieszę się, że zaimponowałem komuś tak bzdurnym szczegółem. Gdybyś jednak potrzebował dalszych newsów to wyjaśnię, że soft przeobraził się jakoś na początku listopada w wersję free. Nie odinstalowywałem bo liczyłem, że wkrótce będzie kolejne promo. A przy okazji dzięki Oxy dostałem namiary na inny soft, który wykorzystuję do kompresji pdf.. Mam nadzieję, że wyjaśniłem, ale jakby co to pytaj - uzupełnię informację (proponuje na priv, bo raczej nikogo to nie interesuje, a zaśmieca wątek)
najważniejsze, że sam sobie zaimponowałeś :zaciesz
to wszystko rzeczywiście mogłeś od razu do mnie napisać na priv, by nie zaśmiecać, więc jeśli już chcesz kogoś pouczać, coś proponować, zacznij od siebie ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry