Apowersoft Phone Manager Pro za darmo

A

Anonymous

Za darmo Apowersoft Phone Manager Pro for Windows. Pozostały 24 godziny.

omM22Vu.png


Apowersoft Phone Manager Pro - oprogramowanie do zarządzania mobilnymi urządzeniami bezpośrednio z poziomu komputera. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z urządzeniami iOS oraz Android.

Apowersoft Phone Manager automatycznie rozpoznaje parametry podłączonego smartfona lub tableta - wyświetlając jego nazwę modelu, poziom naładowanej baterii, status WiFi, obsługiwanej rozdzielczości, numer seryjny, numer IMEI, adres Mac oraz zainstalowaną wersję systemu operacyjnego. Poza tym pokazuje ilość zużytej i wolnej przestrzeni w pamięci wewnętrznej lub na podłączonej karcie SD.

Oprogramowanie może posłużyć jako narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowej na komputerze. Kolejną zaletą programu jest możliwość tworzenia zrzutu ekranowego i zapisywania go w formie pliku graficznego na pulpicie systemowym. Apowersoft Phone Manager doskonale sprawdza się przy organizacji i zarządzaniu całą biblioteką multimedialną. Użytkownicy mogą w wygodny sposób importować / eksportować, kasować, dodawać i wykonywać szereg innych operacji na plikach graficznych i muzycznych oraz materiałach wideo.

W aplikacji można zarządzać kontaktami, wiadomościami SMS oraz usuwać i tworzyć kopie zapasowe ze wszystkich zainstalowanych aplikacji w mobilnym urządzeniu. Warto wspomnieć o dwóch sposobach podłączania urządzeń do komputera. Pierwszy to tradycyjna metoda przez złącze USB, a druga WiFi (bezprzewodowo).

Źródło: apowersoft.com, instalki.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
Witam!
Może Ktoś pomoże nie przyjmuje mi program danych rejestracyjnych otrzymanych w ramach promocji tzn mail i kod rejestracyjny przymnie, zarejestruje a po restarcie programu znowu jest komunikat, ze niezarejestrowany.
 
A

Anonymous

husky10 napisał:
Witam!
Może Ktoś pomoże nie przyjmuje mi program danych rejestracyjnych otrzymanych w ramach promocji tzn mail i kod rejestracyjny przymnie, zarejestruje a po restarcie programu znowu jest komunikat, ze niezarejestrowany.
Wysłałem do wsparcia zapytanie w tej sprawie. Mają 48 godzin na odpowiedź. Jak będę coś wiedział, napiszę.

Za darmo Apowersoft Phone Manager Pro for Windows. Pozostały 24 godziny.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

husky10 napisał:
Witam!
Może Ktoś pomoże nie przyjmuje mi program danych rejestracyjnych otrzymanych w ramach promocji tzn mail i kod rejestracyjny przyjmie, zarejestruje a po restarcie programu znowu jest komunikat, ze niezarejestrowany.
Otrzymałem odpowiedź z Apowersoftu. Rada była prosta, wręcz banalna, ale skuteczna. :dziwak Dzisiaj serial zaskoczył bez problemu. Licka nadal ta sama.

Należy wykonać następujące kroki:

01. Odinstalować program

02. Zainstalować go ponownie

03. Wprowadzić dane rejestracyjne


To wszystko. W zasadzie była też prośba, aby za pomocą zrzutów ekranowych pokazać w jaki sposób aktywowałem program. :jezyk :dziwak Nie wiem, dlaczego wcześniej aktywacja nie była możliwa a dzisiaj już tak. Może naprawili jakiś błąd lub dodali moje dane na swój serwer.

W razie problemów napisz do wsparcia technicznego, na przykład poprzez ich stronę internetową:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry