AppGuard kilka pytań ( konfiguracja, ustawienia )

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Tadek59 napisał:
U mnie dzieje się podobnie ale spróbuj może tak i ja też tak zrobię może to coś da wejdź w Customize i user space potem add i wpisz c:\programdata\panda security\panda devices agent\downloads i obok żeby było No i Apply może to coś da :scratch
zrobione, teraz trzeba czekać, czy to pomoże;pozdr :piwko
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Witam wszystkich użytkowników tego programu.W związku z problemami niektórych i moim,napisałem do firmy z zapytaniem.Kiedy ten program będzie miał polską wersję i odpowiedzieli mi tak.Dziękujemy za sugestię . to nie jest z naszej mapy drogowej , ale rozważymy
go w przyszłych wydaniach .
dziękuję za wsparcie AppGuard .

Pozdrawiam,
Maureen Szary
Wsparcie AppGuard
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36290
Reakcje/Polubienia
25397
Miasto
Trololololo
senior38 napisał:
Witam wszystkich użytkowników tego programu.W związku z problemami niektórych i moim,napisałem do firmy z zapytaniem.Kiedy ten program będzie miał polską wersję i odpowiedzieli mi tak.Dziękujemy za sugestię . to nie jest z naszej mapy drogowej , ale rozważymy
go w przyszłych wydaniach .
dziękuję za wsparcie AppGuard .

Pozdrawiam,
Maureen Szary
Wsparcie AppGuard

Jak ktoś jest w stanie poprawnie skonfigurować ten program to raczej polska wersja nie jest potrzebna.Wcale się nie dziwię że nie mają planów na wersję pl, ten program nie jest u nas znany.
 
A

Anonymous

Chłopcy...poczytajcie sobie uważnie temat na wilderssach...Baśka wyraźnie pisze : jeśli komunikaty nie powodują żadnych destabilizacji systemu czy innych programów to można je .... :) .To znaczy nie zwracać na nie uwagi.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Hornet napisał:
Chłopcy...poczytajcie sobie uważnie temat na wilderssach...Baśka wyraźnie pisze : jeśli komunikaty nie powodują żadnych destabilizacji systemu czy innych programów to można je .... :) .To znaczy nie zwracać na nie uwagi.
To długi wątek i niespecjalnie chce mi się szukać tak dość kuriozalnej wypowiedzi producenta...zapytam więc - po jaką cholerę więc program generuje alerty, skoro ich treść można rozbić o kant...no czegoś tam. To dla mnie jakiś ewenement absolutny.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36290
Reakcje/Polubienia
25397
Miasto
Trololololo
ichito napisał:
Hornet napisał:
Chłopcy...poczytajcie sobie uważnie temat na wilderssach...Baśka wyraźnie pisze : jeśli komunikaty nie powodują żadnych destabilizacji systemu czy innych programów to można je .... :) .To znaczy nie zwracać na nie uwagi.
To długi wątek i niespecjalnie chce mi się szukać tak dość kuriozalnej wypowiedzi producenta...zapytam więc - po jaką cholerę więc program generuje alerty, skoro ich treść można rozbić o kant...no czegoś tam. To dla mnie jakiś ewenement absolutny.

Dla ciebie tak a dla nas nie, przeszukaj wątek a zrozumiesz co dev miał na myśli.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Haha...żartujesz chyba...33 strony i ponad 800 postów żeby dowiedzieć się, co autor stwierdzenia (nawet nie zacytowanego) miał na myśli?
Poza tym co znaczy "nas"?...jest jakaś grupa "Was"? wtajemniczonych?...no przyznaj, że to jakieś jaja.
 
A

Anonymous

ichito napisał:
zapytam więc - po jaką cholerę więc program generuje alerty, skoro ich treść można rozbić o kant...no czegoś tam. To dla mnie jakiś ewenement absolutny.
Ichito-nie znałem Cię od tej strony.
A pamiętasz GW ? Taki skromny,porzucony sofcik którego nikt w historii świata nie złamał i którego Ty też używałeś...on też generował alerty ot tak kilkadziesiąt dziennie...i nikomu one nie przeszkadzały.
To były takie niepozorne szare logi na które nikt nie zwracał uwagi...i chyba tu jest pies pogrzebany ??
Bo w AG są one ładniej podane i dlatego zwracają uwagę...
Gdyby każdy facet był takim wzrokowcem jak Ty...to świat przestałby istnieć...bo wszyscy chcieliby za żonę Irinę Shayk :dziwak .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36290
Reakcje/Polubienia
25397
Miasto
Trololololo
ichito napisał:
Haha...żartujesz chyba...33 strony i ponad 800 postów żeby dowiedzieć się, co autor stwierdzenia (nawet nie zacytowanego) miał na myśli?
Poza tym co znaczy "nas"?...jest jakaś grupa "Was"? wtajemniczonych?...no przyznaj, że to jakieś jaja.
Nas czyli userów którym się chciało wątek przeszukać :bea
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
@Hornet
Tak pamiętam GW i jego powiadomienia odnośnie naruszeń restrykcji...domyślnie dotyczyły jak pamiętam tylko plików, ale mogły być na temat rejestru lub jednego i drugiego...ale one miały z założenia też swoją funkcję...by właśnie powiadamiać i ewentualnie sprawdzić, co się wydarzyło. Tu piszesz zaś o AG i że jego alerty można zignorować...moje pytanie sprowadzało się do jednego słowa - czemu?
W końcu ktoś tak program skonstruował, żeby były generowane w określonych przypadkach, a ponieważ to jeden z bardzo dobrych i skutecznych programów można się spodziewać, że są w jakiś sposób istotne, a nie są tylko szumem informacyjnym do zignorowania. Nie ma nic gorszego, niż brak czujności w przypadku takich programów i ich komunikatów...
Wystarczyłaby wcześniej taka odpowiedź, jakiej udzieliłeś...i byłoby po temacie :)

@Oxy
to gratulacje za cierpliwość...chyba się w takim razie zmuszę do większej ze swojej strony :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36290
Reakcje/Polubienia
25397
Miasto
Trololololo
@ichito te raporty dotyczą trybu Locked Down czyli najbardziej szczelnego czasem aż za szczelnego bo może blokować pewne działania, dla większości zaleca się tryb High i jest gitara.Program po prostu trzeba odpowiednio ustawić.
 
A

Anonymous

ichito napisał:
@Hornet
Tak pamiętam GW i jego powiadomienia odnośnie naruszeń restrykcji...domyślnie dotyczyły jak pamiętam tylko plików, ale mogły być na temat rejestru lub jednego i drugiego...ale one miały z założenia też swoją funkcję...by właśnie powiadamiać i ewentualnie sprawdzić, co się wydarzyło. Tu piszesz zaś o AG i że jego alerty można zignorować...moje pytanie sprowadzało się do jednego słowa - czemu?
W końcu ktoś tak program skonstruował, żeby były generowane w określonych przypadkach, a ponieważ to jeden z bardzo dobrych i skutecznych programów można się spodziewać, że są w jakiś sposób istotne, a nie są tylko szumem informacyjnym do zignorowania. Nie ma nic gorszego, niż brak czujności w przypadku takich programów i ich komunikatów...
Ichito-masz rację...ale piszesz z pozycji perfekcjonisty albo (jak kiedyś powiedział do mnie Jurek na Forum Aviry) bardzo ostrożnego człowieka-prawda ?
Ale przecież te wszystkie komunikaty mówią o prevented a nie to admit - więc w czym problem ?
Ja od zawsze na szpiegu potocznie zwanym Win 10 mam taki komunikat:

"09/29/15 18:42:50 Prevented process <Cyberfox> from writing to <c:\windows\cryptoguard\97025b75>."
No i co ? No i nic.Życie toczy się dalej :)
 
A

Anonymous

Baśka przez kilka miesięcy nie aktualizowała tego Suwerena i Chłopcy na wilderssach (crème de la crème zabezpieczeń w internetach) zaczynają mieć coraz bardziej szalone pomysły np.pododawali : SysWOW64 i System32 do User Space :szydera .Po takim myku wszystko mamy na glanc zamrożone w systemie.
Ach ta gorąca krew :dziwak .
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Hornet napisał:
Baśka przez kilka miesięcy nie aktualizowała tego Suwerena i Chłopcy na wilderssach (crème de la crème zabezpieczeń w internetach) zaczynają mieć coraz bardziej szalone pomysły np.pododawali : SysWOW64 i System32 do User Space :szydera .Po takim myku wszystko mamy na glanc zamrożone w systemie.
Ach ta gorąca krew :dziwak .

A wiadomo kiedy nowa wersja się pojawi ?
 
Do góry