tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Ashampoo Snap 2017

ppage_phead_box_snap_2017.png

Ashampoo Snap 2017 pozwala Użytkownikom przechwytywać, edytować i dzielić się zawartością ekranu nie tylko jako pojedyncze obrazy, ale także jako w pełni edytowalne w programie wideo. Poza najpopularniejszymi zadaniami poprawy zdjęć, Ashampoo Snap 2017 oferuje różne narzędzia pozwalające na dodanie informacji lub dorysowania szczegółów na materiale źródłowym. Pozwala to na łatwe wizualizowanie najważniejszych elementów. Kompletne obrazy i wideo mogą być wysłane przez email z poziomu aplikacji. Wersja 2017 pozwala na połączenie wielu zrzutów ekranu w celu wizualizacji wieloetapowej sekwencji i wsparcia rozdzielczości aż do 4K. Wysyłane przez email obrazy mogą być zmniejszane automatycznie, a nowy pasek przechwytywania wideo pozwala na łatwe dostosowanie materiału lub wstrzymanie i wznowienie nagrywania na żądanie.

Szybki dostęp do funkcji skrótów klawiszowych oraz paska przechwytywania
Używaj funkcji przechwytywania 1-kliknięciem
Zapisuj swoje zrzuty ekranu w najpopularniejszych formatach
Przechwytuj, edytuj i dziel się w zaledwie kilku kliknięciach
Gotowy na 4K / Stworzony do wysokich rozdzielczości
Wiele narzędzi wizualnych

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie wiem czy to program free czy teraz tylko gratis
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Takie małe dziwy z tą promocją. Gdy byłem zalogowany na Ashampoo, to musiałbym zapłacić za program, natomiast gdy się wylogowałem wyskoczyło pobierz i używaj za darmo...;)
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam! Ja posunąłem się dalej. Wylogowałem się, wskoczyła darmowa wersja. Pobrałem instalkę i zacząłem instalację. Wyskoczyło okno z miejscem na wpisanie numeru. Wszedłem na stronę, podałem maila i się zalogowałem. Przydzieliło mi numer aktywacyjny. Wygląda,że do pełnej wersji bo triale 40-to dniowe mają w środku 10 a pełne wersje 77. Pożyjemy zobaczymy....
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Dostałam numer aktywacyjny przy zalogowaniu.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38076
Reakcje/Polubienia
34024

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
memnon napisał:
Tutaj Ashampoo Snap 2017 za darmo bezterminowo :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie tylko tu gdzie wskazałeś. Wszędzie jest za darmo. Nawet tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

DobreProgramy w opisie zamieścili, że na wyłączność.. To oszustwo. Przecież program jest wszędzie dostepny za darmo. Nawet ze strony producenta.. Tak jak wszystkie inne darmowe od Ashampoo
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry