Biuro Atlantis Word Processor za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
atlantis120.jpg
Atlantis Word Processor 1.6.6.1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Atlantis Word Processor to rozbudowany edytor tekstu. Oferuje dziesiątki użytecznych funkcji, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.Atlantis Word Processor to edytor tekstu, który został wyraźnie zainspirowany MS Word. Posiada cechy podobne do produktu firmy Microsoft - można dowolnie formatować tekst, wstawiać do niego stopki, przypisy czy nagłówki, pisać w kolumnach, używać różnych czcionek, itp. Otrzymujemy gotowe arkusze stylów, możliwość używania clip-artów, a także szyfrowanie dokumentów za pomocą 256-bitowego algorytmu.

Atlantis Word Processor posiada także opcję Overused Words - pozwala ona znaleźć zamienniki zbyt często używanego słowa. Oprócz tego warto dodać możliwość zapisania dokumentu jako HTML.
info:pcworld.pl
Atlantis Word Processor jest edytorem tekstu, obsługuje format RTF, jest także alternatywą dla Microsoft WORD.
Atlantis Word Processor has all the features you need to create simple documents or great works of literature: novels, essays, reports, letters, diaries, newspaper articles, etc. Compose rich-formatted documents from scratch, or edit existing MS Word documents, and send them to colleagues, customers, partners, friends.
Make eBooks for a living, or just create eBooks to read on your iPad or another eBook reader. Turn any document into an eBook with just a few mouse clicks! Intuitive, safe and reliable, superfast, portable and entirely customizable, Atlantis will be the perfect companion for your word processing


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Czy jest gdzieś do tego spolszczenie?
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
jawdar napisał:
Czy jest gdzieś do tego spolszczenie?

Witam !

Przy okazji, możesz zainstalować sprawdzanie pisowni w innych językach do swojego procesora Atlantis programu Word w tym po polsku :klawik.

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Klikasz na polską flagę i ściągasz a potem instalujesz dodatek :)
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Tadziu wiem o tym.Chodzi mi o spolszczenie do programu.Podobno w necie gzieś chodzi, ale za nic nie mogłem znaleźć.
pozdrawiam
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
jawdar napisał:
Tadziu wiem o tym.Chodzi mi o spolszczenie do programu.Podobno w necie gzieś chodzi, ale za nic nie mogłem znaleźć.
pozdrawiam

Hm znalazłem coś takiego :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:scratch
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Mimo prostoty, to lubię tego typu programy w języku ojczystym.Ale niestety polaków olewają!
Szukałem pl KINGSOFT OFFICE, ale też kicha.Niby jest tam jakiś projekt spolszczenia, ale nie wiadomomo jak to zrobiś, ściągnąć - same kłody pod nogi.Szkoda.Jak ktoś by znalazł to prośba o wstawkę.
pozdrawiam
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
164
Reakcje/Polubienia
63
jawdar napisał:
:scratch PODEJRZANA STRONA !!! :scratch
Regulamin mówi:
IV.7. Koszt jednej wiadomości tekstowej wysłanej pod numer 92550 to trzydzieści złotych
siedemdziesiąt pięć groszy
brutto.
Tyle wynosi roczny koszt aktywacji.
Kolejna strona wyłudzająca kasę :pala
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Tak myślałem, że coś nie tak!.Wszędzie tam gdzie chcą nr tel, e-mail TO OLEWAM TAKIE STRONY!!!!!
Nawet jęśli się dostaniesz do ściągania pliku to nie wiadomo co ściągniesz.Piszą np:że to jest spolszczenie, a okazuje się że to zupełnie co innego i do tego Z WIRUSEM!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
383
Reakcje/Polubienia
419
Na tej stronie jest informacja o spolszczeniu, ale czy można ściągnąć ??
Dla mnie nie udało się ściągnąć.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
fresta napisał:
Na tej stronie jest informacja o spolszczeniu, ale czy można ściągnąć ??
Dla mnie nie udało się ściągnąć.

Nie ma żadnego problemu , kliknij na Spolszczenie można pobrać ręcznie tutaj dokładnie na tutaj wytłuszczone na niebiesko!

Link:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:ok
 
Do góry