blender 2 63 spolszczenie

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Dziękuję. Obejdę się smakiem. Defender zwariował.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Dziękuję. Obejdę się smakiem. Defender zwariował.
Nic tam nie ma co mogłoby zaszkodzić dla systemu. Dwa oryginalne instalatory Blendera 32 i 64 bit i skompilowany plik tłumaczenia w Poedit: blender.mo. Defender i w ogóle system straszą na wyrost. Preferują programy ze salepu Microsoft ewentualnie z certyfikatem cyfrowym. A ja znam takie instalki z podpisem, które instalują obok właściwego programu te niechciane. To co ja wstawiłem zapewniam że jest zupełnie bezpieczne.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Wiem o tym, ale nie będę kopal się z defenderem. Zresztą, nowe przeglądarki nie puszczą pobrania np FF 95.0. Mam jeszcze starą Mypal 29.3, która wszystko zassie. Blender, to świetny program.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10685
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Teraz już jest trzecia wersja Blendera.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Teraz już jest trzecia wersja Blendera.
Ukazała się 3 grudnia. Polski plik językowy jest tak ubogi że praktycznie Blender pozostaje w j. angielskim po zmianie języka. Pracuję nad tym żeby było inaczej. Do przetłumaczenia 22tysiącxe 946 ciągów. Dziennie mogę zrobić 300 może 400 pracując po 8 do 10 godzin.
Bazuję na rosyjskim blender.mo. Przekonwertowałem na edytowalny blenmder.po i edytuję w programie Poedit (140złotych za rok licencji)

 
Do góry