Chrome Web Store - dostęp do opinii w innych językach

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Od jakiegoś czasu gdy przeglądam dodatki w sklepie Google na laptopie, to wyświetlają mi się wyłącznie opinie po polsku i nie mogę zobaczyć wszystkich opinii o wybranym dodatku. W ogóle nie mam takiej opcji, a kiedyś była. Co można zrobić, aby widzieć wszystkie opinie, a nie tylko polskie? Jest na to jakiś sposób (w trybie incognito też mam tylko polskie)?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35993
Reakcje/Polubienia
25095
Miasto
Trololololo
Od jakiegoś czasu gdy przeglądam dodatki w sklepie Google na laptopie, to wyświetlają mi się wyłącznie opinie po polsku i nie mogę zobaczyć wszystkich opinii o wybranym dodatku. W ogóle nie mam takiej opcji, a kiedyś była. Co można zrobić, aby widzieć wszystkie opinie, a nie tylko polskie? Jest na to jakiś sposób (w trybie incognito też mam tylko polskie)?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
No właśnie tak miałam do niedawna, ale ta opcja zanikła i już jej nie mam. Odkryłam, że muszę na końcu adresu wybranego dodatku dopisać "/reviews" i dopiero wtedy ta opcja się pojawia
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A nie blokuje Ci jakiś bloker reklam?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Wyłączenie uBlocka nic nie daje, a innego blockera nie mam. Teraz się zastanawiam, czy to nie jakiś bug w Slimjet, bo mam też problem z filtrowaniem na Allegro. Kiedy szukam przedmiotu z wybranymi filtrami i kliknę w kolejną stronę z wynikami wyszukiwania, to jeden z filtrów automatycznie się odznacza. I nie pomogło przelogowanie, czyszczenie ciastek, wyłączenie uBlocka i dodatków związanych z ciastkami. Jakby coś obcinało końcówkę adresu. Chyba, że to wina jakichś ustawień, nie dodatków?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Tak jak napisałam w pierwszym poście, w trybie incognito jest to samo
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Za problem z filtrami Allegro okazał się odpowiadać jeden z dodatków. Jednak wyłączenie go nie naprawiło problemu ze sklepem Google.
Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? Dlaczego aby zobaczyć wszystkie opinie muszę dopisywać na końcu adresu "/reviews"? Dlaczego po kliknięciu w jakiś dodatek z listy wczytuje mi się strona tego dodatku bez owej końcówki? Wam się wczytuje z tą końcówką, czy po prostu wszystkie opinie są widoczne pomimo jej braku?
@Edycja:
Sprawdziłam pod Firefox i tam ten sam problem
 
Ostatnia edycja:

dwiedjedwjew

Wygadany
Dołączył
27 Luty 2022
Posty
70
Reakcje/Polubienia
109
Tylko na lapku? Na innych urządzeniach podłączonych do tego samego połączenia internetowego działa poprawnie?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Tylko na lapku? Na innych urządzeniach podłączonych do tego samego połączenia internetowego działa poprawnie?
Na smartfonie mam komunikat: „Sklep Chrome Web Store jest dostępny tylko na komputerach”
Zobaczę jeszcze na starym laptopie

@Edycja:
Na starym lapku z Windows7 (tutaj mam Win11) i starszą wersją Slimjet mam to samo
 
Ostatnia edycja:

dwiedjedwjew

Wygadany
Dołączył
27 Luty 2022
Posty
70
Reakcje/Polubienia
109
Na smartfonie mam komunikat: „Sklep Chrome Web Store jest dostępny tylko na komputerach”
Zobaczę jeszcze na starym laptopie

@Edycja:
Na starym lapku z Windows7 (tutaj mam Win11) i starszą wersją Slimjet mam to samo
może w serwerach DNS Ci coś blokuje? zmienialaś coś w routerze? rozumiem, że w innych przeglądarkach jest ten sam problem?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
zmienialaś coś w routerze? rozumiem, że w innych przeglądarkach jest ten sam problem?
Nic nie zmieniałam w routerze. Na starym lapku sprawdziłam tylko w Slimjet, a na obecnym to już pisałam, że pod Firefox jest to samo.
Wydaje mi się, że to jednak sprawka Google, no ale nie znam się na tym.
No ale jakby coś było zablokowane, to chyba w ogóle nie mogłabym wejść na stronę z opiniami, a mogę, gdy dopiszę tą końcówkę do adresu
 

dwiedjedwjew

Wygadany
Dołączył
27 Luty 2022
Posty
70
Reakcje/Polubienia
109
Nic nie zmieniałam w routerze. Na starym lapku sprawdziłam tylko w Slimjet, a na obecnym to już pisałam, że pod Firefox jest to samo.
Wydaje mi się, że to jednak sprawka Google, no ale nie znam się na tym
java aktualna? a może wyłączona? u mnie w tej przeglądarce w domyślnej konfiguracji bez adb działa poprawnie
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
java aktualna? a może wyłączona?
Nie mam jej wcale w zainstalowanych programach. Poza tym gdyby to była kwestia javy, to w ogóle nie mogłabym zobaczyć wyboru tych wszystkich opinii, a mogę, gdy dopiszę końcówkę adresu. Co to by miało mieć wspólnego z javą?
 
Do góry