Co lepsze? Immunet Free czy VIPRE Antivirus?

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Niedługo kończy mi się trial Immunet Plus. Ponieważ nikt nie chce się wymienić, zastanawiam się co zainstalować zamiast Immuneta Plus. Co jest lepsze? Immunet Free czy VIPRE Antivirus?
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Dla mnie Vipre. Jest bardzo lekki, ma przejrzysty interfejs i raczej lepszą skuteczność od Immuneta Free, który w tej wersji może służyć bardziej jako dodatek do posiadanego AV i ma względnie dużo FP.
No i z tego co pamiętam Vipre Premium jest bardziej rozbudowany, bo ma firewall i chyba anti-spam.
 
A

Anonymous

A ja bym tam nie dawał AV ani do OA ani do OSS :D Skanik co jakiś czas Hitmanem i MBAMem ewentualnie jeszcze EAM :p :D Lub dorzuć Sbie i hulaj dusza..... :dziwak
 
A

Anonymous

Możesz dać MSE - przy tak zaawansowanych HIPS-ach jak OA i OSS i tak pozostanie bezrobotny. Do tego możesz dorzucić SBIE jak radzi marsellus.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
Wybierz ten który tobie najbardziej odpowiada :D oba wychodzą obronną ręką podczas najazdu złośliwego oprogramowania :cool:
Immuneta miałem przez kilka dni ( wersja 2.xxx) trial Plus czy jak on tam się zwie i wbrew temu co wcześniej o nim czytałem to wcale nie był taki lekki, podjadał procka dużymi gryzami + mielenie dyskiem co spowodowało zauważalny spadek działania systemu.Wiadomo, co system to program inaczej działa.Wersji 3 nie sprawdzałem.

Vipre bardzo dobry produkt choć w naszej krainie niezbyt popularny, lekki, wydajny no i licki roczne były :p
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Porównywalne, są lekkie, skuteczne , proste w obsłudze , tylko immunet za free, a za Vipre trza mieć licki, ale z tym problemu mieć nie powinieneś :cool:
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Wybierz ten który tobie najbardziej odpowiada :D oba wychodzą obronną ręką podczas najazdu złośliwego oprogramowania :cool:

Chyba zainstaluje VIPRE, mam jeszcze jedną licencje. Ale jeśli zdobędę jeszcze licencję to Immuneta Plus to jego będę nadal używał.

OXYGEN THIEF napisał:
Immuneta miałem przez kilka dni ( wersja 2.xxx) trial Plus czy jak on tam się zwie i wbrew temu co wcześniej o nim czytałem to wcale nie był taki lekki, podjadał procka dużymi gryzami + mielenie dyskiem co spowodowało zauważalny spadek działania systemu.

Ja żadnego spowolnienia nie czuję :)
Ale mam wersję 3, dwójki nigdy nie miałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry