Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzisiaj na początek po Polsku tak w nawiązaniu do wczorajszego święta:





Kiedyś już prezentowałem nowy utwór od Foghat, ale że ja lubię jak dinozaury pokazują, że ciągle potrafią grać. Tak więc nowy utwór:





Dalej w temacie dinozaurów. Nowy utwór Judast Priest:





Teraz świątecznie. Skoro w sklepach już święta to idę za ciosem. Zespół War ten co ten tego z Erikiem Burdonem z The Animals ale teraz już bez Erika, nagrał swoje dzwoneczki. Jeśli słyszycie nawiązania do piosenek Lowrider i Cisco Kid to się nie martwcie bo oni w każdej piosence mają nawiązania do swoich hitów:





Dalej w temacie świąt ale teraz z grubej rury. Alanis Morissette nagrała swoją wersję Last Christmas. Alanis, why :?? Przepraszam:





Na koniec trochę gitar. Joe Walsh:


 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2785
Reakcje/Polubienia
3231
Dzisiaj na początek po Polsku tak w nawiązaniu do wczorajszego święta:





Kiedyś już prezentowałem nowy utwór od Foghat, ale że ja lubię jak dinozaury pokazują, że ciągle potrafią grać. Tak więc nowy utwór:





Dalej w temacie dinozaurów. Nowy utwór Judast Priest:





Teraz świątecznie. Skoro w sklepach już święta to idę za ciosem. Zespół War ten co ten tego z Erikiem Burdonem z The Animals ale teraz już bez Erika, nagrał swoje dzwoneczki. Jeśli słyszycie nawiązania do piosenek Lowrider i Cisco Kid to się nie martwcie bo oni w każdej piosence mają nawiązania do swoich hitów:





Dalej w temacie świąt ale teraz z grubej rury. Alanis Morissette nagrała swoją wersję Last Christmas. Alanis, why :?? Przepraszam:





Na koniec trochę gitar. Joe Walsh:




Za Joe Walsha zawsze plus :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzisiaj różne różności. Na początek nowość od Doobie Brothers. Piosenka nagrana po niszczycielskich wydarzeniach w Maui na Hawaiach. W nagraniu uczestniczył Mick Fleetwood. Swoje dołożył też ex Doobie czyli Michael McDonald:





Nową piosenkę zaprezentował David Lee Roth, który w zeszłym roku postanowił, że kończy z nagrywaniem :sarkazm





Najnowsza płyta Dolly Parton. Już coś tam wrzucałem ale na tej płycie same hity więc takie dwie propozycje. Duet z Lynyrd Skynyrd:





a teraz Purple Rain:






Na koniec smutna wiadomość. Już nigdy w irlandzkich pubach na żywo nie zaśpiewa Shane Macgowan z The Pogues:







 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36142
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2785
Reakcje/Polubienia
3231
Sammy Hagar, Micheal Anthony z Van Halen oraz Joe Satriani na gitarce i Jason Bonham na perkusji

 
  • Love
Reactions: al

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2785
Reakcje/Polubienia
3231
Jeden z najlepszych Polskich gitarzystów - Marek Raduli, w najsłynniejszym kawałku Pink Floyd

 
  • Lubię to
Reactions: al
Do góry