Sieć Connectivity Fixer Pro za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Connectivity Fixer Pro – to proste w obsłudze a zarazem bardzo rozbudowane i przydatne narzędzie służące do naprawy połączenia internetowego oraz jego monitorowania.


Program potrafi naprawić błędy z połączeniem internetowym wynikające na przykład z ataku wirusa lub innego złośliwego oprogramowania.

Connectivity Fixer Pro może pomóc rozwiązać następujące problemy:

Niektóre strony nie mogą się wyświetlić
Ograniczenie lub brak łączności
Błąd 404
Internet Explorer przestał działać
Niechciane rozłączenia
Winsock i i błędy związane z IP
Wydajności IE (cache)
Problemy z połączeniem po infekcji

Funkcje :

Resetowanie protokołu internetowego
Odnawianie połączenia internetowego
Naprawa Winsock
Czyszczenie DNS
Przywracanie pliku Hosts
Resetowanie Zapory systemu Windows
Naprawa problemów z DNS
Naprawa Internet Explorer
Czyszczenie „keszu” w przeglądarce IE

Monitor połączeń

Naprawa za 1 kliknięciem

Szczegółowe raporty

Zaawansowane narzędzia

Connectivity Fixer Pro może być uruchamiany automatycznie wraz ze startem systemu windows, a dzięki funkcji monitorowania będzie automatycznie naprawiał błędy związane z połączeniem internetowym.

Program posiada interfejs w języku angielskim.
http://programyzadarmo.net.pl/goto/165948
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
20130722010514_53028.png
Connectivity Fixer PRO V1.1 na Glarysoft


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

spolszczenie dostępne na forum tlumaczenia-f24/connectivity-fixer-pro-spolszczenie-t11264.html?hilit=Connectivity%20Fixer%20Pro#p58890
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Polecam !
Szczególnie uzytkownikom vpn-a CyberGhost
Bywa ,że nie chce połaczyć /problem z DNS/ trzeba wyczyścić DNS za pomocą wiersza poleceń
I tu przychodzi z pomocą Connectivity Fixer Pro
DzLcvZE.png


lub zaznaczyć Repair DNS Problems
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

daarkskow

Świeżak
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Kto wie, gdzie zachowuje się plik instalacyjny wersji PRO, pobierany podczas instalacji ?
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Nie instalować instalki ze strony producenta ma ona 2.47 MB. Jest to mocno okrojona wersja Free i posiada w sobie dużo elementów reklamowych. Właściwą instalkę trzeba wyjąć z tymczasowego folderu AppData/Glarysoft. Ma ona 1.14KB Warto ją na przyszłość zachować. Przed każdą instalacją z tej instalki na maila przychodzi inny klucz. Tylko raz można na podanego maila instalować program. Na maila z windowslive.com i otrzymany kod nie mogłem przy ponownej instalacji użyć ponownie tego maila i kodu. Przy następnej instalacji musiałem podać inny mail na który przyszedł inny kod. Skrzynki Koszmail i inne tymczasowe nie wchodzą w grę.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
ard napisał:
...Właściwą instalkę trzeba wyjąć z tymczasowego folderu AppData/Glarysoft. Ma ona 1.14KB Warto ją na przyszłość zachować. Przed każdą instalacją z tej instalki na maila przychodzi inny klucz. Tylko raz można na podanego maila instalować program. Na maila z windowslive.com i otrzymany kod nie mogłem przy ponownej instalacji użyć ponownie tego maila i kodu. Przy następnej instalacji musiałem podać inny mail na który przyszedł inny kod. Skrzynki Koszmail i inne tymczasowe nie wchodzą w grę.
Gdybyś...

Gdybyś zachował sobie plik licencyjny, o którym wyżej pisał Giveawayday jak również i ja, to mógłbyś aktywować program bez konieczności wysyłania kolejnych maili, itp. Ja aktywowałem program licencją z poprzedniej wersji.

Gdybyś zachował sobie pliki z folderu instalacyjnego, to nie musiałbyś w ogóle instalować, reinstalować programu, chyba, że lubisz to robić namiętnie.

Gdybyś przeczytał uważnie, co było napisane w tym temacie, to nie byłoby bicia piany. :klawik. :gwizdek
 

sigma

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
108
Reakcje/Polubienia
2
Ma ktoś instalkę bo chyba jeszcze nie wytrzeźwiałem i za cholerę nie mogę znaleźć :piwko :dziwak
 
Do góry