Counter Spy "Trial Reset"

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
A

Anonymous

Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Szkoda że z Vipre już tak nie można jechać :D
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Tak , usunęli od niedawna, mocno się zdziwiłem gdy na stronie nie znalazłem możliwości aktywowania programu keyem 30 dniowym . Co do Counter Spya podobno miał być wycofywany ze sprzedaży :D Nie opłaca się kupować samych programów antispyware zważywszy,że w każdym pakiecie czy Av zapewniana jest ochrona anty spyware oprócz standarodowej antywirusowej. Jak na program tego typu CounterSpy bardzo dobrze wykrywał kiedy go używałem , jedyny minus, wolny skan i czasem przymulał. Porównywalny do niego jest SpySweeper :)
 
A

Anonymous

Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Co do Counter Spya podobno miał być wycofywany ze sprzedaży
Racja:
CounterSpy Anti-spyware Software End-of-Life
After nearly seven years as a leader in anti-spyware protection, CounterSpy is being discontinued. While there are many loyal customers for this product, we have found that most customers prefer to purchase GFI VIPRE® Antivirus instead, which includes anti-spyware and antivirus support.
Zresztą tak samo jak Sunbelt Personal Firewall
Sunbelt Personal Firewall Software End-of-Life
After many years as leader in firewall protection, Sunbelt Personal Firewall is being discontinued. While there are many loyal customers for this product, we have found that most customers prefer to purchase GFI VIPRE® Antivirus Premium instead, which includes firewall technology AND antivirus support.
 
A

Anonymous

Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Tak , usunęli od niedawna, mocno się zdziwiłem gdy na stronie nie znalazłem możliwości aktywowania programu keyem 30 dniowym.

Nadal się da, gdy jeszcze była ta możliwość, to zauważyłem że na stronie była ramka z:

(do vipre premium)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

(do vipre antivirus)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a te stronki nadal działają, wygenerowane klucze też są ok :D

Wystarczy skorzystać z koszmail.pl czy yopmail.com.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Dobry trik, ale jak wchodzisz normalnie , teraz sprawdzałem przez stronę sunbelta to nie ma widocznej opcji trzepania kolejnych keyów 30-dniowych. Ani na stronie vipre czy głównej sunbelta. Producent musiał ją ukryć. Działać działa, ale jest ukryta :) Nie tak dawno gdy skończył mi się 4 wygenerowany klucz tym sposobem, próbowałem zdobyć 5 na kolejny emial, patrzę nie ma. 1 myśl, nie mogło wyparować, pamiętam gdzie wchodziłem poprzednio , w końcu 4 klucze potrafiłem nastukać. Była ta opcja po prawej stronie pamiętam . Skonsultowałem się z innymi forumowiczami, z innych for też i też nie widzieli, a dawniej jak najbardziej tak jak ja . Producent się wycwanił,że można w nieskończoność używać ich programu nie płacąc ani grosza dlatego ukryli. Dobrze,że tą ramkę spostrzegłeś. :D
Gadaliśmy nawet na Pw o tej nowince, Twoja wypowiedź
Nie przywrócili, na stronie nadal tego nie ma, ja jedynie wiedziałem że na stronie rejestracyjnej sunbelta, była ramka z stroną .... która nadal działa

Więc nie miałem zwidów ,że nie ma na stronie, szukałem dokładnie :D
 
A

Anonymous

Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Można jeszcze tutaj generować kluczyki:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

albo


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Generuje co prawda klucze do Vipre Premium, ale można kliknąć prawym przyciskiem na tej ramce, następnie wybrać Ramka > Otwórz w nowej karcie (czy jakoś tak, to sposób do Firefoksa) i mamy link do samej stronki rejetracyjnej Vipre Premium. Aby wygenerować klucz do Vipre Antivirus, wystarczy usunąć "-Antivirus-Premium" z adresu.

Edit:
ReviewsAntivirus napisał:
Tak , usunęli od niedawna, mocno się zdziwiłem gdy na stronie nie znalazłem możliwości aktywowania programu keyem 30 dniowym.

Nadal się da, gdy jeszcze była ta możliwość, to zauważyłem że na stronie była ramka z:

(do vipre premium)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

(do vipre antivirus)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a te stronki nadal działają, wygenerowane klucze też działają :D

Wystarczy skorzystać z koszmail.pl czy yopmail.com.

Niestety już nie działa :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36305
Reakcje/Polubienia
25408
Miasto
Trololololo
Re: Counter Spy "Trial Reset" (półautomat)

Pokapowali się :D :cry:
 
Do góry