Raur

Świeżak
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
13
Reakcje/Polubienia
36
Didn't worked. [The mobile number you have specified has already been used. Please specify another.]
 

Raur

Świeżak
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
13
Reakcje/Polubienia
36
Still the same. I guess someone used already those numbers earlier to claim sms codes :(
 
S

Skasowany użytkownik 6404

provide your telephone number with the country code and you should receive an SMS
Podajcie swoj numer telefonu z kierunkowym kraju z ktorego jestescie i powinniscie otrzymac SMS-a
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Odnosnie wczesniejszych problemow z instalacja CyberlinkPhoto Director10 poprosilem serwis klientow Cyberlink o podanie odpowiedniego linku instalacyjnego_Otrzymalem odpowiedz z serwisu klientow Cyberlink. Doradzili mi abym skorzystal z
plyty instalacyjnej DVD.Ha ha ha? Ciekawe skad mialbym ja wziasc???
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36462
Reakcje/Polubienia
25548
Miasto
Trololololo
Odnosnie wczesniejszych problemow z instalacja CyberlinkPhoto Director10 poprosilem serwis klientow Cyberlink o podanie odpowiedniego linku instalacyjnego_Otrzymalem odpowiedz z serwisu klientow Cyberlink. Doradzili mi abym skorzystal z
plyty instalacyjnej DVD.Ha ha ha? Ciekawe skad mialbym ja wziasc???
Doradzili abyś skorzystal z plyty instalacyjnej DVD ponieważ ta promocja jest dla czytelników jakiejś tam gazety i do niej dołączona jest płyta DVD z między innymi prawidłowym instalatorem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry