Cytaty

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
Nie może być tak, że są w polskim prawie źródła - w tym wypadku sejmowe uchwały - które działają jak akty normatywne, ale są wyjęte spod kontroli Konstytucji. Jeśli to się przyjmie jako praktyka, to różni uzurpatorzy i organy uzurpatorskie, poza granicami swojej kompetencji i procedury, będą tworzyć akty prawne, które nie będą podlegały kontroli.

Prof. Ewa Łętowska
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Grass is always green on the other side of the mountain. - Unknown
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
Źle zaczyna się dziać dopiero wtedy, kiedy część, a czasem mała cząstka społeczeństwa uznaje i ogłasza siebie za cały naród, podstawia się niejako na jego miejsce, garnąc prawa na swój własny użytek


Paweł Jasienica - "Polska Jagiellonów",
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
Jest mi przykro. W moim życiu zbyt wiele razy leżałem na ziemi, by nie wiedzieć, że najważniejsze to dalej walczyć.

Kuba Błaszczykowski
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34738
Reakcje/Polubienia
61351
- Od trzydziestej minuty żeśmy stali. To nie była piłka do przodu. To nie był ładny futbol. Mam dużo żalu do naszych piłkarzy. Nie wiem na co liczyli. Może liczyli na karne tak jak w meczu ze Szwajcarią, ale nie można liczyć na karne. Od 30 minuty grali fatalnie. Gdybym ja tak grała koncerty? Miałabym nie mieć siły na bis? To jest ich zawód. Jak piłkarze nie mają kondycji, to niech trenują! Sorry! -
Maryla Rodowicz po porażce Polski z Portugalią.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
W stadzie pawianów jest jeden samiec alfa i choć pawiany są orientacji heteroseksualnej, od czasu do czasu ten główny gwałci stojące niżej w hierarchii. Chodzi o dominację i władzę, a nie o seks. Te słabsze same od czasu do czasu się nadstawiają, żeby samiec alfa je spożytkował (...) To daje im bezpieczeństwo, że nie będzie ich lał

Ludwik Dorn
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
Przypominam, że 500+ jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów

Mateusz Morawiecki
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
.
13680497_1063964897012880_8591359703996188632_n.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13654369_1726190610977744_7649001788304247582_n.png
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
.
My mogliśmy rozpocząć działalność, bo zastępcą Lecha Wałęsy w Solidarności, potężną postacią faktycznie kierującą związkiem był mój brat...
Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przy okazji promocji jego książki "Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC".

____________________________________________________________________________________________________________

Minister edukacji Anna Zalewska gościła u Moniki Olejnik i kilkakrotnie zaskoczyła dziennikarkę i widzów. Najpierw uznała, że pasażerowie Tu-154 "polegli" pod Smoleńskiem, później sugerowała, że w Jedwabnem i Kielcach Żydów zabijali nie tylko Polacy, na koniec dodając, że prezydent USA Barack Obama nie był w Warszawie zaniepokojony konfliktem wokół TK, a nawet chwalił PiS.

Już na początku Monika Olejnik poprosiła Annę Zalewską o definicję słowa "polec". – Poległ to zginął. To wyraz bardzo jednoznaczny – powiedziała minister, odrzucając słownikową definicję oznaczającą śmierć na polu bitwy. Zdziwiona dziennikarka kontynuowała wątek, pytając co wydarzyło się pod Smoleńskiem. Pytała, czy był to zamach czy wypadek i co znajdzie się podręcznikach szkolnych na ten temat. Zalewska odpowiedziała, że "prawda". – Młodzi ludzie muszą znać fakty – zaznaczyła.

Dalej było jeszcze ciekawiej. Anna Zalewska wielokrotnie powoływała się właśnie na "prawdę", gdy padło pytanie o wydarzenia w Jedwabnem i pogrom kielecki. W jej opinii, do obu tragedii doprowadziły "zawiłości historyczne", a nie polski antysemityzm. Morderców Żydów określiła jako "nie do końca Polaków".

Prowadząca program zapytała jeszcze szefową MEN o różnie interpretowaną wypowiedź Baracka Obamy na szczycie NATO. Światowe media piszą, że dał on naganę rządowi PiS, ale według minister wcale tak nie było. – Czytałam tłumaczenie i rzeczywiście w kontekście całej wypowiedzi, wybrzmiało, że wszystko się skończy jakąś zgodą, do której rząd dąży – twierdziła.

Uznała też, że krytyczne dla PiS komentarze takich redakcji jak "Washington Post" "New York Times" stworzono nie na podstawie słów usłyszanych przez Amerykanów z ust ich prezydenta, a na podstawie przedruków z polskich gazet.
źródło : natemat.pl

Chyba trzeba będzie zorganizować tajne komplety, żeby uczyć dzieci prawdziwej historii. Jak za okupacji hitlerowskiej.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
antbil007 napisał:
.
13680497_1063964897012880_8591359703996188632_n.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13654369_1726190610977744_7649001788304247582_n.png
I to jest mój kraj, jak śpiewa Daukszewicz. Jeszcze - mój..... Co ta zgraja z niego robi...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Zauważyłem że ostatnio wszystko a raczej jedyne co niektórych śmieszy to polityka, owszem jest śmieszna ale przecież jest wiele innych śmiesznych filmów, zdjęć, cytatów nie mających nic wspólnego z polityką.

Owszem Dżarek (i jego baletnice) jest śmieszny jako kosmonauta, koszykarz i takie tam, ale wstawiajcie też coś innego bo jak tak dalej pójdzie to będzie mi się śnił po nocach a ja lubię sobie pospać :śpi2 .

Zdystansujcie się trochę bo już zaczynam :chory jednym i tym samym.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
Zauważyłem że ostatnio wszystko a raczej jedyne co niektórych śmieszy to polityka, owszem jest śmieszna ale przecież jest wiele innych śmiesznych filmów, zdjęć, cytatów nie mających nic wspólnego z polityką.

Owszem Dżarek (i jego baletnice) jest śmieszny jako kosmonauta, koszykarz i takie tam, ale wstawiajcie też coś innego bo jak tak dalej pójdzie to będzie mi się śnił po nocach a ja lubię sobie pospać :śpi2 .

Zdystansujcie się trochę bo już zaczynam :chory jednym i tym samym.

Drogi Oxy!
Nie sposób nie zgodzić się z Tobą co do polityki, ale ta obecnie jest bardzo dynamiczna no i nie bardzo chciałbym (może i inni) obudzić się któregoś pięknego dnia (bo też lubię pospać :śpi2) w jakimś irracjonalnym Państwie, niby Polsce ale nie do końca.
Historia Polski jest przepisywana i wszyscy MY POLACY powinniśmy nie pozwolić na jej kłamliwą i obłudną wersję. Jeśli nie pozwolimy na to, to wyśpimy się do woli :śpi2 , spokojna Twoja, moja i wielu innych rozczochrana. :)
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
Nie sposób nie zgodzić się z Tobą co do polityki

No to po co chcesz budzić stare demony. Za długo był spokój na pzd? Jest tyle możliwości protestu,jeszcze jest.....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
antbil007 napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Zauważyłem że ostatnio wszystko a raczej jedyne co niektórych śmieszy to polityka, owszem jest śmieszna ale przecież jest wiele innych śmiesznych filmów, zdjęć, cytatów nie mających nic wspólnego z polityką.

Owszem Dżarek (i jego baletnice) jest śmieszny jako kosmonauta, koszykarz i takie tam, ale wstawiajcie też coś innego bo jak tak dalej pójdzie to będzie mi się śnił po nocach a ja lubię sobie pospać :śpi2 .

Zdystansujcie się trochę bo już zaczynam :chory jednym i tym samym.

Drogi Oxy!
Nie sposób nie zgodzić się z Tobą co do polityki, ale ta obecnie jest bardzo dynamiczna no i nie bardzo chciałbym (może i inni) obudzić się któregoś pięknego dnia (bo też lubię pospać :śpi2) w jakimś irracjonalnym Państwie, niby Polsce ale nie do końca.
Historia Polski jest przepisywana i wszyscy MY POLACY powinniśmy nie pozwolić na jej kłamliwą i obłudną wersję. Jeśli nie pozwolimy na to, to wyśpimy się do woli :śpi2 , spokojna Twoja, moja i wielu innych rozczochrana. :)
Drogi antbil007'u :hippie
Tak i dlatego najlepiej jest się od tego zdystansować no chyba że chcesz aby jakiś masturbatollo masturbacjusz polityczny :yhy dzielny człek i prawdziwy Polski patriota w bluzie z orzełkiem wyprodukowanej w chinach :p napisał że to forum PO czy innego ugrupowania jak to już miało wielokrotnie miejsce.
 
Do góry