Darmowy stary-nowy mks_vir znów nadaje :)

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
wczoraj przed zamknięciem Rzabki przypomniało mi się, że 22 lat temu kupiłem oryginalny prorgram MKS_VIR służył mi bodajże do momentu Win XP - rok 2003. Kopie miałem na asustorze, instalka - brak aktualizacji @ - zapuściłem dziada i poszedłem ok 22 45 do Rzabki po zestaw promocyjny dla hętnyh chakeruf. PO POwrocie musiałem zapalić ( nie w piecu ). Skubany Mks_vir wyłuskał 58 robaków zwanych virusami. A że dysków jest 5 razy 5 T gość jeszcze mielił. Zaczynam przegkądać Raport ....hm... dlaczego mój win7 od tygodnia POstawiony we współpracy z EIS nałapał tyle schajsu, pilnował mnie, ja jego. Was ist das. poszedłem na stronę AVLAB-u poczytałem, nic nowego. Po skńczeniu promocji z Zabki odczytałem RAPORT. ogarnąłem pliki. I POwiem jedno, wyj-m Eseta, nie chcę znać komercji, nigdy nie kupię antywirusa czy IS - to wszystko jest szemrane kasą. Dbajmy o Polskę o swój rozum a zwłaszca o Rodzinę. Nie zdradzę jakie miałem szkodniki ale rozwiązanie aby mieć szybki Komp bez muła typu IS i aby nie borykać się backupami , reinstalacjami - jest prosty sposób. Majster z tej strony wie i ja wiem. Dlaczego Naziści nie POzwalają nam produkować samochodów? są lepsi ? NIE ! reszta... jak wrócę z rowerówki: Balcerona... Liguria ... Genua....Brennero....Budapest.... Ząbkowice Śląskie ( wioska STOLEC ) Finał. Pozdrawiam ...2 weeks, drei Wochen, niemnożka - tolka dwadcat dnie ja wiernułsja
Nie wiem, czy zgrupowanie tylu błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, skrótów oraz obcojęzycznych zapożyczeń w tym krótkim tekście miało za zadanie nadać mu jakiś humorystyczny rys, czy po prostu inaczej nie potrafisz. Wyszła intelektualna sieczka z siermiężnym dowcipem.
W każdym razie cytowany post powinien stać się wyzwaniem dla moderatorów tego forum, jak zrobić z niego wypowiedź z sensem. Także panowie zamiast bezsensownie kasować innym posty, coś w nich wycinać lub do nich wklejać, proszę bardzo - macie zadanie do wykonania. :sarkazm Ktoś chętny? :szydera
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Nie wiem, czy zgrupowanie tylu błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, skrótów oraz obcojęzycznych zapożyczeń w tym krótkim tekście miało za zadanie nadać mu jakiś humorystyczny rys, czy po prostu inaczej nie potrafisz. Wyszła intelektualna sieczka z siermiężnym dowcipem.
W każdym razie cytowany post powinien stać się wyzwaniem dla moderatorów tego forum, jak zrobić z niego wypowiedź z sensem. Także panowie zamiast bezsensownie kasować innym posty, coś w nich wycinać lub do nich wklejać, proszę bardzo - macie zadanie do wykonania. :sarkazm Ktoś chętny? :szydera
W postach Filozofa (tak to on :klawik) jest wszystko co można byłoby dokleić.
 
Do góry