Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Emmers. :dziękuję
Pozdrawiam.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
senior38 napisał:
Radzę używać tego programu rozsądnie,potrafi czasem namieszać w sterownikach. :scratch
Jak każdy program tego typu. Program wyszukuje sterowniki w ściągniętej z sieci bazie wg. identyfikatora sprzętu, a taką bazę piszą i aktualizują ludzie, którzy też mogą się pomylić. Nie zawsze też najnowszy sterownik jest tym najlepszym dla danego sprzętu.
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Akurat ten program moim skromnym zdaniem bije na głowę biorąc pod uwagę skuteczność wyszukiwania poprawnych sterowników inne "wynalazki" tego typu, które ostatnio pojawiają się jak grzyby po deszczu.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Zainstalowałem Secure Anywhere a on uparcie odmawia mi instalacji tego programu podając że to "Win32.AutoBlock.1" i koniec instalacji. Co Wy na to?
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Nie miałem zamiaru tego programu instalować, bo u mnie źle pokazuje sterowniki do aktualizacji, ale ze względu na Webroota ściągnąłem instalkę Emmersa:

W58YekI.jpg


_______________________________________________________
Ale to PUA/PUP, więc nic wielkiego, a może WSA przeczulony :klawik.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Instalka jest w porządku, na filmie można zobaczyć , że zawiera tylko oryginalne pliki producenta ale sporo programów anty... będzie ją blokowało ze względu na małe rozpowszechnianie lub brak podpisu cyfrowego. Nie stać mnie na to by kupić sobie program do podpisywania cyfrowego plików z certyfikatem, to wydatek kilku tysięcy złotych...
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
A dodatkowo Webroot to żadna czołówka programów antywirusowych i ma prawo pokazać fałszywy alarm, założę się , że taki Kaspersky nawet nie piśnie przy instalce Emmersa, więc dyskusja jest bezprzedmiotowa.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Emmers napisał
Najnowszy Firefox jest nie kompatybilny z najnowszą Java i zupełnie nie pozwala na gry w Kurniku. najnowszy Firefox nie pozwala również na włączenie programu do zapamiętywania haseł Sticky Password i nie współpracuje z wtyczką Windows Media Player. Wniosek: najnowszy Firefox jest do du**..
Emmers ... widzę, że jesteś kumatym gościem ale czasem głosisz herezje rodem ze średniowiecza :dziwak najgorszym jednak jest fakt, że pewnie głosisz te bajki także tym którym robisz kompki i dlatego jeszcze długo pozostaną oni ludźmi którzy w myśl twoim słowom
od komputera , a przede wszystkim od przeglądarki wymagają jednego, by działała dziś i jutro i za tydzień w ten sam, sprawdzony i stabilny sposób
nie używają rozumu ...bo i po co :facepalm

Przeciętny użytkownik nie chce się bawić w kilkugodzinne wyszukiwanie nowych wersji wtyczek
kilkugodzinne ...co wy tam palicie ??
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Nie jestem za bardzo w temacie ale to jakieś bzdury,w najnowszym Firefoxie co najwyżej niektóre wtyczki trzeba włączyć jeżeli by nie działały, ale akurat java działa bez problemu (7u45), przed chwilą sprawdziłem i kurnik odpalił się bez problemu.Sticky Password nie sprawdzałem ale jeżeli nie działa to raczej wina ludzi od programu do haseł a nie Mozilli (podobnie jest co kilka wersji z wtyczką Zone Alarm)
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Fakt.... nie zlookałem daty :szydera :szydera :szydera
No co weekend był :szydera
 
Do góry