Narzędzia Driver Techie Pro za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18473
Reakcje/Polubienia
39267
Miasto
Gdzieś w Polsce
ad752f26a951989238f6d3175d5a99f7.png
Driver Techie 1.0.1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Driver Techie to potężny, ale prosty aktualizator sterowników urządzeń dla systemu Windows, który może pomóc rozwiązać problemy z komputerem spowodowane przez nieaktualne lub nieprawidłowe sterowniki.
Więc nawet jeśli nie jesteś wystarczająco obeznany z technologią, aby dowiedzieć się, dlaczego twój komputer nagle nie ma dźwięku, dlaczego obraz na monitorze jest zniekształcony do niebieskiego i dlaczego stale wyświetla się niebieski ekran błędów śmierci, gdy nie Aby nawet wprowadzić jakiekolwiek zmiany w komputerze, Driver Techie zakasuje rękaw i rozwiąże te problemy za pomocą zaledwie 2 kliknięć: kliknij Skanuj teraz, a następnie Aktualizuj wszystkie sterowniki.
Nawet jeśli masz wiedzę potrzebną do znalezienia odpowiednich sterowników dla swojego komputera, nadal będziesz musiał poświęcić czas na samodzielne wyszukiwanie, analizowanie i instalowanie sterowników.
Dzięki Driver Techie wszystko to załatwimy za Ciebie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój cenny czas na coś bardziej wartościowego i wartościowego.
Poza tym nasza stale rosnąca baza danych sterowników zapewnia, że posiadane przez nas sterowniki są wystarczająco dobre, aby rozwiązać problemy z komputerem. Ale na tym nie poprzestaliśmy: zawsze upewniamy się, że dostarczane przez nas sterowniki posiadają certyfikaty WHQL i przeszły nasze testy. Podczas tych testów udaje nam się znaleźć jak najwięcej urządzeń sprzętowych (co jest całkiem wygodne, gdy nasz zespół testujący sterowniki znajduje się w jednym z największych koncentratorów urządzeń sprzętowych na świecie).
Wypróbuj Driver Techie i zobacz, jak dobrym rozwiązaniem jest to rozwiązanie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1052
Reakcje/Polubienia
1437
Zainstalowałem program i nie mogę zarejestrować - pod opcją 'buy now' nie ma pola na wpisanie kodu lic.
-pomóżta
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36194
Reakcje/Polubienia
25309
Miasto
Trololololo
Zainstalowałem program i nie mogę zarejestrować - pod opcją 'buy now' nie ma pola na wpisanie kodu lic.
-pomóżta
Sprawdż dokładnie, skoro na stronie z promocją jest foto to musi być opcja rejestracji.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1052
Reakcje/Polubienia
1437
-nie pokazuje pola 'Enter licence key' - powtorzyłem
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36194
Reakcje/Polubienia
25309
Miasto
Trololololo
-nie pokazuje pola 'Enter licence key' - powtorzyłem
#17

When I try to enter the activation code by hitting "Go Pro" there is no place to put the code in. The screen shows the "Buy Now" button, but no other place to activate. Thanks for your help in advance.


Reply | Comment by Wayne Hanley – Last month – Did you find this comment useful? yes | no (+2)

Wayne Hanley, It is in the hardware info tab on the side.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1052
Reakcje/Polubienia
1437
To chyba klon Drivereasy - (wolałbym lice do tegoż)
 
Do góry