E-mail

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Pocztę mam podpiętą pod TB ale dziś wyjątkowo zalogowałem się przez interię. I przy okazji sprawdzania ustawień natrafiłem na datę założenia konta: 2001-03-31 09:48:49 ;)

Ktoś jeszcze ma długoletnie konto? Napiszcie.
 
Pocztę mam podpiętą pod TB ale dziś wyjątkowo zalogowałem się przez interię. I przy okazji sprawdzania ustawień natrafiłem na datę założenia konta: 2001-03-31 09:48:49 ;)

Ktoś jeszcze ma długoletnie konto? Napiszcie.
Ja mam na wp konto z którego dalej korzystam i też założone w 200X ale nie wiem gdzie sprawdzić gdzie jest data, szukam i nic nie ma.
 
Ja mam na wp konto z którego dalej korzystam i też założone w 200X ale nie wiem gdzie sprawdzić gdzie jest data, szukam i nic nie ma.

Też zakładałem alternatywne konto na WP w 200X, ale faktycznie nie ma jak sprawdzić
 
Ja mam jeszcze aktywne konto na yahoo z przełomu wieków. Zakładane w czasach studenckich :)
 
Też zakładałem alternatywne konto na WP w 200X, ale faktycznie nie ma jak sprawdzić
Na Wp wchodzisz w Profil na samym dole masz usuwanie konta i tam jest kiedy utworzyłeś konto;)
 
WP tak wcześnie miała pocztę :myśli2 myślałem że był tlen i długo, długo nic.
 
Nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale interia 07.03.2000 godz. 03.00 (Główne ustawienia - parametry - data utworzenia). Niby taka prosta informacja, a cieszy :)
Al - o ile dobrze pamiętam to wp jakoś tak 1999 lub początek 2000. W kazdym razie na pewno 5 kwietnia 2000 już była. Nie pamiętam czy tlen był pierwszy, ale na pewno jedną z pierwszych była poczta pnet, hoga poland.com
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry