Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37852
Reakcje/Polubienia
33965

Enpass Password Manager 6.8.4​

October 31, 2022
  • Fixed: In browser extension, sometimes keyboard shortcuts were not working properly for copying username or passwords from the List View.
  • Fixed: “Invalid Secret Key” error when generating one-time codes of more than 100 characters.
  • Fixed: In some cases, passwords changed on one device were not syncing correctly, even though other updates did.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Szukałem licencji do Enpassa po przesiadce z XP na W11 ale wychodzi na to że wersja na desktopy jest za free tzn nie ma limitu loginów (jakieś pierdółki są płatne) :klawik , co ciekawe wersja z XP (Enpass_5.6.10_Setup) też działa na W11 :klawik tyle że trzeba zainstalować dodatek do przeglądarki enpass_firefox-5.5.2.xpi . Jak ktoś chce nowszą wersję to trzeba eksportować dane logowania z wersji 5.6.10 do pliku CSV i zainstalować wersję 6.0.4 następnie importować dane logowania z pliku csv i dalej utworzyć kopie danych logowania w wersji 6.0.4.
Potem można zainstalować najnowszą wersję Enpass czyli 6.8.5 :klawik
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Wersja Premium na Androida (dożywotnia) bywa co jakiś czas w promocjach za kilkanaście złotych.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wersja Premium na Androida (dożywotnia) bywa co jakiś czas w promocjach za kilkanaście złotych.

Za dużo wymagasz. Oxy dopiero co przesiadł się z XP na W11 to na androida przyjdzie poczekać jakąś dekadę. :sarkazm

W sumie i tak mnie wyprzedził bo ja W11 nie mam i mieć nie będę :klawik
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18417
Reakcje/Polubienia
39096
Miasto
Gdzieś w Polsce
Za dużo wymagasz. Oxy dopiero co przesiadł się z XP na W11 to na androida przyjdzie poczekać jakąś dekadę. :sarkazm

W sumie i tak mnie wyprzedził bo ja W11 nie mam i mieć nie będę :klawik
Oxiak ma fona z symbianem, czy coś starszego? :omygod
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry