Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław

Wg. tych piszących te bzdury ja i moja rodzina, jak i wielu moich znajomych powinno już nie żyć, bo się zaszczepiliśmy. Szczerze? Sądzę że ten wysyp osobników spiskowych zaprzeczających nauce i rozsiewających jakieś bzdury na temat szczepień to jakaś plaga ciemnoty. A ta śmieszna szczepionka na Covid-19 to jest nic w porównaniu do Delbety którą kiedyś się dawało żołnierzom w wojsku.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Coś nie tak ostatnio z Edge dałem edytuj a zdublowało mi post. Ale kontynuując w latach 80-tych jako dzieci wiedzieliśmy, bo często wtedy były szczepienia w szkole że mogą powodować reakcje alergiczne, uczulenia itd. Zwane dzisiaj NOP-ami. Ale widać spiskowcy celowo sieją gównoburzę na ten temat a potem są takie kwiatki jak w przypadku Ukraińców, którzy nie szczepieni chorują na różnego rodzaju świństwa. Sam wiem bo mam styczność z takimi.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
381
Reakcje/Polubienia
166
Coś nie tak ostatnio z Edge dałem edytuj a zdublowało mi post. Ale kontynuując w latach 80-tych jako dzieci wiedzieliśmy, bo często wtedy były szczepienia w szkole że mogą powodować reakcje alergiczne, uczulenia itd. Zwane dzisiaj NOP-ami. Ale widać spiskowcy celowo sieją gównoburzę na ten temat a potem są takie kwiatki jak w przypadku Ukraińców, którzy nie szczepieni chorują na różnego rodzaju świństwa. Sam wiem bo mam styczność z takimi.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I w dokładnie ten sposób polskie antyszczepy z "włonczonym myśleniem" dorównują do posowieckiej mentalności Ukraińców. Nie będą szczepić. Na co im to. Bóg dał, Bóg zabrał. Jeszcze im czipa wszczepio i stano sie tenczowe albo co...
Jakiś rok czy dwa lata temu obalono koronny argument takiej Sochy - że szczepionki "powodują autyzm".

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


- czyli głównie zaniedbany alkoholowo, narkotykowo, dietetycznie i "środowiskowo" tatuś "robi swoje", a mamusia się do tego dokłada swoimi genami chlając, ćpając i żrąc byle co. No ale to przecież niemożliwe, musi to rtęć w szczepionkach (której jest tam znacznie mniej niż w jednej, maleńkiej marchewce z ekologicznej uprawy). Testy genetyczne na autyzm praktycznie w każdym laboratorium.

Na marginesie - wielki guru antyszczepów Andrew Wakefield został pozbawiony uprawnień lekarskich za fałszowanie badań medycznych i działanie na szkodę pacjentów. Za napisanie artykułu o szkodliwości szczepionki otrzymał ponad czterysta tysięcy dolarów od ludzi, którzy domagali się odszkodowań od koncernów farmaceutycznych - a na dodatek starał się opatentować WŁASNĄ szczepionkę trójważną...
W Polsce guru antyszczepów Zbigniew Hałat nie żyje od prawie dwóch lat. Teraz "rzondzi" Zięba i niedobitki kilku innych z "włonczonym myśleniem" - wystarczy, żeby namącić "geniuszom", których opisałem. Ci uwierzą w artykuł pełen wykrzykników, z podkreślonymi hasłami o spisku, koncernie, zmowie, pieniądzach - bo za mało rozumku na poszukanie w bazach naukowych (to są pewnie sfałszowane dane, big farma za to im płaci, te naukofce kłamio). Inna sprawa, że w życiu nie zrozumieją tych artykułów - są dla specjalistów i wymagają WIEDZY - a jeśli komuś do odkrycia spisku wystarczy wpis na fejsiu czy jakiś artykulik gdzieś tam... To próżno wyjaśniać.

I kwintesencja: uważam, że szczepionki zaszkodziły populacji człowieka. Wcale nie dlatego, że coś tam powodują - po prostu utrzymały przy życiu ludzi, którzy bez nich po prostu by umarli. Utrzymały przy życiu śmieci genetyczne, ludzi zbyt głupich na instrukcje "sam naprawiam vw golf" i rozwinęły populację patoli, którzy bez tych szczepionek powiększyliby grono aniołków. Teraz pod te elementy jest kreowana rzeczywistość i prawo - a to "72 płcie" bo nie wolno nikogo urazić, a to dokładna wielostronicowa instrukcja włączania żelazka, a to termomiksy - bo nie spamięta przepisu i silikonową szpatułką się pokaleczy, a to stado czujników po samochodach - bo nie ogarnie biedaczysko, że olej czy ciśnienie w oponach trzeba sprawdzić, płynu do spryskiwacza dolać, o umiejętności wychodzenia z poślizgu czy ruszania pod górę na lodzie nie wspomnę... Pod tym względem szczepionki zaszkodziły ludzkości. Ci, którzy zginęliby ("powinni") - po prostu przeżyli i dali życie kolejnemu pokoleniu.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
I w dokładnie ten sposób polskie antyszczepy z "włonczonym myśleniem" dorównują do posowieckiej mentalności Ukraińców. Nie będą szczepić. Na co im to. Bóg dał, Bóg zabrał. Jeszcze im czipa wszczepio i stano sie tenczowe albo co...
Jakiś rok czy dwa lata temu obalono koronny argument takiej Sochy - że szczepionki "powodują autyzm".


- czyli głównie zaniedbany alkoholowo, narkotykowo, dietetycznie i "środowiskowo" tatuś "robi swoje", a mamusia się do tego dokłada swoimi genami chlając, ćpając i żrąc byle co. No ale to przecież niemożliwe, musi to rtęć w szczepionkach (której jest tam znacznie mniej niż w jednej, maleńkiej marchewce z ekologicznej uprawy). Testy genetyczne na autyzm praktycznie w każdym laboratorium.
Ciekawie opisales moich rodzicow... bo jakkolwiek po przyjeciu jednego dnia kilku roznych szczepionek przed wyjazdem do Rosji pare lat temu nic mi nie bylo, to po drugiej dawce astry-zeneki przeszedlem zawal wywolany zatorem w sercu, co mam potwierdzone stosownym wpisem od MRHA, z oficjalnym zaleceniem ze nie moge przyjac zadnej kolejnej dawki jesli moj kardiolog nie wystawi mi certyfikatu ze to dla mnie bezpieczne.
Jak do tej pory - zaden sie nie kwapi choc pytam co miesiac jak jestem w szpitalu na kontroli ( i nie cierpie wstrzykiwania kontrastu dla echa jeszcze bardziej niz szczepionki na Covid).

Czego to sie czlowiek nie dowie o rodzicach na forum... chlali powiadasz? Cpali rowniez? No tak... zapewne :jaranko
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Coś nie tak ostatnio z Edge dałem edytuj a zdublowało mi post. Ale kontynuując w latach 80-tych jako dzieci wiedzieliśmy, bo często wtedy były szczepienia w szkole że mogą powodować reakcje alergiczne, uczulenia itd. Zwane dzisiaj NOP-ami. Ale widać spiskowcy celowo sieją gównoburzę na ten temat a potem są takie kwiatki jak w przypadku Ukraińców, którzy nie szczepieni chorują na różnego rodzaju świństwa. Sam wiem bo mam styczność z takimi.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Mylisz efekty po szczepionce na Covid ze szczepionkami ktore sa na rynku od lat i ich dzialanie jest dobrze znane, jak mi sie wydaje?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, wykladowca na UCL, szef katedry badania chorob wywolywanych przez priony oraz dyrektor pobliskiej NHS National Prion Clinic w National Hospital for Neurology and Neurosurgery opublikowal ostatnio wyniki swoich badan.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Okazalo sie ze dzieci ktore leczono zastrzykami z hormonem wzrostu, przyjely jako czesc zastrzyku pewna ilosc "nasion" bialka amyloidu beta, czyli swego rodzaju prionami, co obecnie skutkuje choroba Alzheimera.
Zastrzyki tego typu podawano zbyt iskim dzieciom w UK w latach 1958-1085.
Troche lat minelo zanim wyniki zaczely byc widoczne... :jaranko

Ale nie ma sie co martwic, zapewne i tak rodzice tych dzieci (obecnie doroslych, jesli jeszcze zyja) cpali, chlali, prowadzili sie niemoralnie i co gordza nie chodzili do kosciolka.
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
381
Reakcje/Polubienia
166
Pomyślmy... Czyli nie z powodu preparatu, ale z powodu zanieczyszczeń w nim?
Opisano 5 przypadków Alzheimera. Super odkrycie. 5 na 39 milionów chorych na świecie (boję się policzyć tej tysięcznej części promila). Czyli nawet mniej niż na chorobę Creutzfeldta - Jacoba (słynna "choroba szalonych krów") czy na "kuru" (kolejna związana z prionami). Tylko mały drobiazg - amyloid beta jest w każdym z nas. Powstaje ZAWSZE, kiedy organizm nie potrafi prawidłowo metabolizować glikoprotein - prekursorów amyloidu. Białko tau jest w każdym z nas. Dopiero ich NIEPRAWIDŁOWE gromadzenie się daje efekt w postaci choroby Alzheimera. I nie potrzebują do powstania ŻADNYCH "zarodków".
A teraz fun fact: każdy, kto wrzucał plasterek cytryny do szklanki z herbatą - bez wyciągnięcia z niej liści/torebki, każdy, komu babcie gotowały kompociki w aluminiowych garnkach i podawały w kubeczkach, każdy harcerz, któremu nalano kompociku do aluminiowej manierki - ma jakieś 60% szans na rozwój choroby Alzheimera. Chodzi o związku glinu ("amelinium" cytując pewnego byłego prezydenta) - wypłukiwane przez kwaski cytrynowe zarówno z liści herbaty, jak i z garnków/kubków. To jeden z czynników inicjujących powstawanie łańcuchów tau/amyloid. Genetyka - to drugi czynnik - "ryzyka".

I jak wcześniej napisałem - nie byłoby "małorosłych" - nie byłoby potrzeby strzykania ich hormonem wzrostu - nie byłoby Alzheimera.


Co do tych "kilku szczepionek" bez efektów ubocznych i tej jednej morderczej... Kilka "kluczy", które sam opisałeś.
1. "parę lat temu" było ok. Znaczy - to klasyczny tekst faceta w aptece, który kupuje braveran. "Jeszcze wczoraj działał, dzisiaj musi być wspomagany".
2. Astra Zeneca jako jeden z niepożądanych efektów właśnie to podaje. Zwłaszcza u osób z arteriosklerozą, ze złogami w naczyniach, z nierozpoznaną chorobą serca. Czyli - szczepionka "wykryła" chorobę wieńcową/miażdżycę.
3. Co do zawału - niech zgadnę: chłop jak dąb, golonkę na raz plus 4 piwka bez problemu. Prawda? Zdrowy tryb życia, warzywka, klasyczna piramida żywieniowa, dużo ruchu, regularny tryb życia, świeże powietrze. Regularne badania. Żadnych chorób tego typu w rodzinie. Prawda?

Niestety, 3 punkt nieosiągalny. Nie zasuwamy po polu, nie szukamy żarcia po lasach, nie gonimy zajęcy, nie nurkujemy po ryby. Mamy to gotowe, wyhodowane, oczyszczone antybiotykami, wytłuszczone odżywkami i specjalną karmą. Pijemy źródlaną, czystą wodę, jemy niezmodyfikowane warzywa i owoce, mięsko tylko i wyłącznie od wielkiego święta. Nie wdychamy spalin czy chociażby formaldehydu z mebli - mamy czyste powietrze, śpimy na słomie czy sianie, meble mamy z surowego drewna, ubrania z lnu. Nie unosi się wszędzie plastik czy jego wyziewy. Normalnie cud - miód. Może w Amazonii czy w kongijskich lasach albo na Syberii. Masz w ręce telefon - plastik. Siedzisz przy klawiaturze - plastik. Grzeje się 50 calowy led - plastik. Wchodzisz do samochodu - plastik. Wycierasz się ręczniczkiem - plastik. Kładziesz się do łóżka - plastik (nie chodzi o nadmuchiwaną). Wkładasz polarową bluzę - plastik. Zakładasz smartwatcha - plastik. Włączasz światło w pokoju - plastik. Nakładasz okulary - plastik (nawet jako "szkła"). Robisz sobie herbatkę z torebki - plastik. Wcale to nie "stresuje" organizmu. Absolutnie nie szkodzą nikomu te opary czy mikrodrobiny.

Moja Mama po zabiegu chirurgicznym "dostała uczulenia". To była reakcja obronna organizmu na stres - zabieg. "Uczuliła się" na chrom. Każda późniejsza operacja była jeszcze większym stresem dla organizmu - kontakt z chromem w stopie narzędzi chirurgicznych.
NIGDY wcześniej nie miała uczulenia - dopiero nadmiar kortyzolu ("stres") związany z zabiegiem wyzwolił całą lawinę histaminową.
Tak samo może działać każdy lek. Także szczepionka. Nie musi - ale może - i stąd ostrzeżenia na ulotce, stąd "odczekiwanie" po każdym zastrzyku.

Tobie natomiast proponuję wykosztować się na badania genetyczne. Za parę tysiączków dostaniesz mapkę tego, co rodzice Ci dali. Na przykład geny odpowiedzialne za raka żołądka, raka jelita grubego czy wątroby (takie też są...), za geny autyzmu (też są już diagnozowane), za geny odpowiedzialne za chorobę wieńcową... Choćby APOE. WES Premium Trio (z rodzicami, 2+1) kosztuje znacznie więcej - 10 tysięcy złociszy. 27 tysięcy genów do zbadania plus 22 000 obszarów głębokointronowych. Takie drobiazgi jak padaczka, autyzm, miażdżyca, choroby serca, Alzheimer... i kilka tysięcy innych chorób.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Pomyslmy:
cytat:
"czyli głównie zaniedbany alkoholowo, narkotykowo, dietetycznie i "środowiskowo" tatuś "robi swoje", a mamusia się do tego dokłada swoimi genami chlając, ćpając i żrąc byle co."

Ty byles uprzejmy ocenic moich rodzicow, ja sie nie znize zeby ocenic twoich: nie bede wiec poszukiwal

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ktorych czeste naduzywanie moze wywolac alergie na chrom, prawda?

A teraz co do punktow:
1. pare lat temu podalem jako przyklad. W pazdzierniku zeszlego roku przyjalem podobny zestaw na Indie, tez obylo sie bez problemow. Zapewne napiszesz ze po zawale przestalem golonki jesc?
2. W opisie Astra Zeneca (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) nie ma ani slowa potwierdzajacego Twoja teze szalonego naukofca co do "Zwłaszcza u osób z arteriosklerozą, ze złogami w naczyniach, z nierozpoznaną chorobą serca. Czyli - szczepionka "wykryła" chorobę wieńcową/miażdżycę." - podaj wiec zrodlo, najlepiej rzadowe.
3. W jednym punkcie owszem. Z uwagi na wykonywana prace mam badania, poczawszy od badania wzroku w kuli a konczac na zmeczeniowym ekg (choc obecnie prog jest ustawiony o wiele nizej) co 6 miesiecy. Pracodawca placi i pracodawca wymaga.

Co zas do czesci opisowej, to mieszkam od lat na farmie pod miastem, gdzie poziom zanieczyszczen jest jakby nizszy. Co do wody, to pijam filtrowana, i nie w filterku Brita, a Aarke Purifier. Nie jadam rybek z farm. Co zas do zalozen, to oczywiscie Ty masz wiecej wiedzy niz gowniana brytolska rzadowa agencja zajmujaca sie dopuszczaniem do obiegu lekow oraz ich skutkami ubocznymi, ktora napisala do mnie to o czym informowalem wyzej, czyli MHRA. Zapewne nawet nie chcialo ci sie uruchomic gugla zeby poszukac co to.

Na zakonczenie zas Twoich peanow odnosnie bezpieczenstwa, to szczepionka BYLA tak bezpieczna ze Wielka Brytania zdecyodwala sie usunac to gunwo z obiegu.
Francja zreszta rowniez, co nie jest trudne do znalezienia.
Zreszta, posluze sie cytatem: "Most recent figures show that the NHS Vaccine Damage Payment Scheme has received 6,885 claims to date, of which 148 individuals or families have already been notified they are entitled to compensation. More than 95 per cent of those payouts relate to AstraZeneca." - stan na 08.11.2023.

PS: na niektore chromowe/chromowane elementy mozna zalozyc oslone z cienkiej, elastycznej powloki. Podobno moze to stanowic warstwe izolacyjna.
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
381
Reakcje/Polubienia
166
Ależ proszę bardzo, skoro się upierasz:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


To, rzecz jasna, wcale nie gov_uk i ulotka dla pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem "Warnings and precautions" - przeciwskazań (no między innymi uprzednia trombocytopenia). Listopad 2023.

Podałeś liczbę osób zakwalifikowanych do odszkodowań po odczynach. Liczba mniejsza procentowo niż dla szczepionki przeciwko grypie sezonowej. Duża wyłącznie ze względu na ILOŚĆ zaszczepionych osób.
To samo jest w Polsce - taki drobiazg: na grypę zaszczepiło się w Polsce w 2022 roku - 1 107 351 osób. Na covid podano w tym samym roku ponad 15 milionów dawek. Ciężki NOP po szczepieniu na grypę - mniej niż 0,01%. Czyli 110 osób. Ciężki NOP po szczepieniu na covid - mniej niż 0,007% (to dane tych złych naukofców). Czyli 1050 osób. Mniej niż na grypę, ale ze względu na LICZBĘ dawek - rośnie "dziesięć razy tyle NOPów" niż po grypie.

I niespodzianka - NOPy ciężkie "kardiologiczne" po Atrazeneca - w Polsce dotykały zwykle osób w "słusznym wieku" - 65+. Było może kilka przypadków 41 i 45 lat. Facet 41 lat - Blok przedsionkowo-komorowy III stopnia, kobieta 45 lat - Napady częstoskurczu komorowego, trzepotanie przedsionków, kobieta 90 lat - zawał serca, mężczyzna 85 lat - Nagłe zatrzymanie krążenia w mechanizmie bradyarytmii, zawał serca z uniesieniem odcinka ST, wstrząs kardiogenny, kobieta 69 lat - Ostry zawał serca, wstrząs kardiogenny, zatrzymanie krążenia.

Jesteś seniorem? Czy też może XXY ?

Twierdzisz, że mieszkasz na farmie i nie jesz rybek z hodowli. Super sprawa. Znaczy - te rybki łowisz w rzekach lub w Oceanie Atlantyckim. Doskonale.
w samych górnych warstwach wody na pierwszych 200 metrach znajduje się od 12 do 21 milionów ton tych odpadów. Do tego wniosku doszli naukowcy z Narodowego Centrum Oceanografii (NOC) w Wielkiej Brytanii na podstawie pomiarów.

W rzekach jest jeszcze gorzej.

Żyjesz na farmie - też super. Znaczy - byłoby, gdyby ta farma była w Amazonii, nie w GB. Co prawda nie ma w GB już hut czy cementowni, nie pali się już tak węglem, żeby powstał "londyński smog" - ale nadal to wszystko z setek lat jest w glebie i roślinach.
Gwarantuję Ci, że karmisz się zmodyfikowaną genetycznie roślinnością. Nazywa się to "odmiana". Dzikiej marchewki nie rozpoznasz, nawet jeśli się o nią potkniesz. Ziemniaczki zostały dobrane tak, aby były z odpowiednią zawartością skrobi. Każde ziarnko pszenicy czy ryżu jest genetyczną modyfikacją (poza dzikimi odmianami). Banana, jabłko, mandarynkę, winogrona i tak dalej masz wyłącznie klonowane - poza dzikimi odmianami, których nikt kijem nie ruszy.

A to, co dostajesz w sklepach, te nasionka do "ekologicznej hodowli" - wszystkie są ZMODYFIKOWANE. Nie ma w handlu innych odmian. Na podlaskich wsiach, gdzie sąsiadki się jeszcze wymieniają nasionami - MOŻE jeszcze się trafi jakaś mało zmodyfikowana.

O nawozach czy "dopuszczonych środkach ochrony roślin" w karmie, w ziemi czy w rzekach nawet nie wspomnę.

Co do badań - ekstra. Pełen pakiet? Łącznie z TK, rezonansem i PET? USG tętnic szyjnych? Ocena żył na podudziach w USG?

GB usunęła szczepionkę ze względu na RYZYKO - nie chcieli się tłumaczyć z własnej szczepionki wobec własnych obywateli, bez możliwości zastawienia się hasełkiem "to chiński badziew/amerykański szajs, nie nasza wina". Po prostu jej nie oferują - bo są lepsze. No sorry - Ty też nie pijesz wywaru z kory wierzby - masz aspirynę powlekaną skrobią, żeby Ci dziury nie wypaliła w żołądku. Lepszy produkt, "bezpieczniejszy niż" - co nie znaczy, że absolutnie bezpieczny.

Na marginesie - fajna wtyczka. Ufam znawcy, profesjonaliście i pasjonatowi, ale nie spróbuję. No me gusta.

Dla mojej Mamy musiałem zamówić złotą bransoletę do zegareczka Adriatica, bo dotychczasowa - stal pozłacana - wywoływała opuchliznę i ostre zaczerwienienie nadgarstka. Sztućce - "rodowe srebro" okazały się nie takie srebrne i trzeba było wymienić. Ba - nawet niektóre buciki ze skóry poszły "dla biednych" - bo skóra wyprawiana starą szkołą w solach chromu.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Woda plazmowana, boraks, zioła chińskie... No bo przecież NIE DO UWIERZENIA, że z tatusia i mamusi "felerne geny" pochodzą...
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Ależ proszę bardzo, skoro się upierasz:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


To, rzecz jasna, wcale nie gov_uk i ulotka dla pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem "Warnings and precautions" - przeciwskazań (no między innymi uprzednia trombocytopenia). Listopad 2023.

Podałeś liczbę osób zakwalifikowanych do odszkodowań po odczynach. Liczba mniejsza procentowo niż dla szczepionki przeciwko grypie sezonowej. Duża wyłącznie ze względu na ILOŚĆ zaszczepionych osób.
To samo jest w Polsce - taki drobiazg: na grypę zaszczepiło się w Polsce w 2022 roku - 1 107 351 osób. Na covid podano w tym samym roku ponad 15 milionów dawek. Ciężki NOP po szczepieniu na grypę - mniej niż 0,01%. Czyli 110 osób. Ciężki NOP po szczepieniu na covid - mniej niż 0,007% (to dane tych złych naukofców). Czyli 1050 osób. Mniej niż na grypę, ale ze względu na LICZBĘ dawek - rośnie "dziesięć razy tyle NOPów" niż po grypie.

I niespodzianka - NOPy ciężkie "kardiologiczne" po Atrazeneca - w Polsce dotykały zwykle osób w "słusznym wieku" - 65+. Było może kilka przypadków 41 i 45 lat. Facet 41 lat - Blok przedsionkowo-komorowy III stopnia, kobieta 45 lat - Napady częstoskurczu komorowego, trzepotanie przedsionków, kobieta 90 lat - zawał serca, mężczyzna 85 lat - Nagłe zatrzymanie krążenia w mechanizmie bradyarytmii, zawał serca z uniesieniem odcinka ST, wstrząs kardiogenny, kobieta 69 lat - Ostry zawał serca, wstrząs kardiogenny, zatrzymanie krążenia.

Jesteś seniorem? Czy też może XXY ?

Twierdzisz, że mieszkasz na farmie i nie jesz rybek z hodowli. Super sprawa. Znaczy - te rybki łowisz w rzekach lub w Oceanie Atlantyckim. Doskonale.


W rzekach jest jeszcze gorzej.

Żyjesz na farmie - też super. Znaczy - byłoby, gdyby ta farma była w Amazonii, nie w GB. Co prawda nie ma w GB już hut czy cementowni, nie pali się już tak węglem, żeby powstał "londyński smog" - ale nadal to wszystko z setek lat jest w glebie i roślinach.
Gwarantuję Ci, że karmisz się zmodyfikowaną genetycznie roślinnością. Nazywa się to "odmiana". Dzikiej marchewki nie rozpoznasz, nawet jeśli się o nią potkniesz. Ziemniaczki zostały dobrane tak, aby były z odpowiednią zawartością skrobi. Każde ziarnko pszenicy czy ryżu jest genetyczną modyfikacją (poza dzikimi odmianami). Banana, jabłko, mandarynkę, winogrona i tak dalej masz wyłącznie klonowane - poza dzikimi odmianami, których nikt kijem nie ruszy.

A to, co dostajesz w sklepach, te nasionka do "ekologicznej hodowli" - wszystkie są ZMODYFIKOWANE. Nie ma w handlu innych odmian. Na podlaskich wsiach, gdzie sąsiadki się jeszcze wymieniają nasionami - MOŻE jeszcze się trafi jakaś mało zmodyfikowana.

O nawozach czy "dopuszczonych środkach ochrony roślin" w karmie, w ziemi czy w rzekach nawet nie wspomnę.

Co do badań - ekstra. Pełen pakiet? Łącznie z TK, rezonansem i PET? USG tętnic szyjnych? Ocena żył na podudziach w USG?

GB usunęła szczepionkę ze względu na RYZYKO - nie chcieli się tłumaczyć z własnej szczepionki wobec własnych obywateli, bez możliwości zastawienia się hasełkiem "to chiński badziew/amerykański szajs, nie nasza wina". Po prostu jej nie oferują - bo są lepsze. No sorry - Ty też nie pijesz wywaru z kory wierzby - masz aspirynę powlekaną skrobią, żeby Ci dziury nie wypaliła w żołądku. Lepszy produkt, "bezpieczniejszy niż" - co nie znaczy, że absolutnie bezpieczny.

Na marginesie - fajna wtyczka. Ufam znawcy, profesjonaliście i pasjonatowi, ale nie spróbuję. No me gusta.

Dla mojej Mamy musiałem zamówić złotą bransoletę do zegareczka Adriatica, bo dotychczasowa - stal pozłacana - wywoływała opuchliznę i ostre zaczerwienienie nadgarstka. Sztućce - "rodowe srebro" okazały się nie takie srebrne i trzeba było wymienić. Ba - nawet niektóre buciki ze skóry poszły "dla biednych" - bo skóra wyprawiana starą szkołą w solach chromu.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Woda plazmowana, boraks, zioła chińskie... No bo przecież NIE DO UWIERZENIA, że z tatusia i mamusi "felerne geny" pochodzą...
A moge zapytac dlaczego podajesz informacje o lekach wycofanych z obrotu w UK?
Infomacja ze STYCZNIA 2023:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

chromowany element: zawin w gume albo wyjmij, bo dostajesz alergii...

PS: skoro MOI rodzice tro narkomani i alkoholicy, to "alergia" twojej Mamy zostala zapewne spowodowana przebiciem orrzewnej przez wymieniony uprzednio artykul z ali.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Chyba ucieklo to napisze:
24.02.2022 roku nieznany nikomu (z tej strony) epidemiolog, lekarz i cudotworca, szaman z syberii, niejaki wuwu putin zakonczyl smiertelny pochod koronawirusa na swiecie.
Warte uwagi jest to ze wojna na ukrainie pochlania mniej ofiar niz koronawirus i choroby/ofiary poboczne (z uwagi na kilkudniowe koczowanie karetek pod szpitalami z frajerami ktorzy wowczas podjeli zupelnie nieodpowiedzialne decyzje zeby zawalu dostac i innych takich) netto w skali globalnej - a jak do tej pory nie zostal nawet nominowany do Nobla w medycynie, co uwazam za skandaliczne.

Patrzac na statystyki to putin ocalil od kowida wiecej osob niz polaczone sily Pfizera i Astry-Zeneki ( i nie ma skutkow ubocznych).
 
Do góry