Foxit Reader

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983
Foxit Reader 11.0.0 Build 49893
May 25, 2021
  • New Features and Improvements in Foxit PDF Reader 11.0.0.49893:
  • The software has been renamed from Foxit Reader to Foxit PDF Reader.
  • The user interface is now simpler, clearer, and more intuitive to improve efficiency and productivity.
  • Redesign the overall interface, including icons, the ribbon, and panels, with simple appearances and clear function arrangement.
  • Discard the Arrange tab and Format tab that appear on the ribbon when you annotate. Instead, a Format tab appears in the right panel when you make comments.
  • We now provide the Share function on the File page.
  • The software update workflows have been redesigned to offer tips and guidance, to improve usability.
  • Support more 3D functions.
  • View PRC format 3D PDF files.
  • Add (2D) comments to a 3D model, or convert 3D measurements to comments.
  • Enhanced the 3D measurement tool with radius measurement support, and provide Snap To options that can help you to precisely position the elements of 3D content you want to measure.
  • Digital signature enhancements
  • Support EUTL (European Union Trusted Lists) certificates for convenient signature validation
  • Provide an option to customize the logo (Foxit PDF Editor icon by default) shown on digital signature appearances.
  • More seamless integration with ECM
  • Various enhancements in SharePoint integration. For example, when saving a PDF document in a SharePoint library that is configured with Content Types, enable users to change the document content type, and access and edit the metadata related to content type.
  • Offers more text patterns (like IBAN and Driving License Number) and countries in the Search panel.
  • Adjust the login UI for easier access to your DocuSign account, and allow login using your corporate SSO.
  • Provide more settings for enterprise deployment using GPO (Group Policy) or FCW (Foxit Customization Wizard).
  • Show the number of files contained in the folder in PDF portfolios. Users can work with PDF files directly in the portfolio preview pane.
  • (MSI Package Only) Classify and protect with labels in Microsoft Azure Information Protection (AIP)
  • The feature is helpful for enterprises to classify and protect documents by applying labels that are configured by administrators with protection settings such as which people can read and use protected documents.
  • Other enhancements to the user experience.
  • Issues Addressed in Foxit Reader 11.0.0.49893:
  • Fixed some stability issues.


Pobieramy na stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1676
Reakcje/Polubienia
1769
Czy ktoś z Was używa tego na co dzień? Kilka lat temu miałem zainstalowany i nie dość, że wyglądał jak ubogi krewny Adobe Readera, to jeszcze wyskakiwały reklamy zachęcające do zakupu wersji Pro. A jak jest teraz? Jakie są różnice do Adobe? Czy wygląd jest już dopasowany do Windows 11 i wspiera dark mode? Czy da się ustawić domyślne wyświetlanie publikacji jako rozkładówki (strona lewa i prawa jednocześnie) z wyjątkiem okładki?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Czy ktoś z Was używa tego na co dzień? Kilka lat temu miałem zainstalowany i nie dość, że wyglądał jak ubogi krewny Adobe Readera, to jeszcze wyskakiwały reklamy zachęcające do zakupu wersji Pro. A jak jest teraz? Jakie są różnice do Adobe? Czy wygląd jest już dopasowany do Windows 11 i wspiera dark mode? Czy da się ustawić domyślne wyświetlanie publikacji jako rozkładówki (strona lewa i prawa jednocześnie) z wyjątkiem okładki?
Adobe to kobyła, Foxit jest dużo lżejszy :) jest darmowy więc reklamy zachęcające do wykupienia Pro to normalka :)
W ostatniej wersji którą dodał @Ircus w changelogu jest informacja o dodaniu dark mode :)
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1676
Reakcje/Polubienia
1769
Pobrałem ze strony wersję PL i okazało się, że to wersja 11.0.1 i nie ma dark mode.
Co gorsza nie mogę zaktualizować programu pomimo bardzo szybkiego łącza.
Mały update (FileOpen) idzie a sam program główny nie.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Ma ktoś z Was bezpośredni link do update?
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Mają jakiś burdel. Wrzuciłem na ftp Instalki.pl prawidłową wersję Foxit Reader 11.1.0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Po instalacji jest Polska wersja 11.1.0 i gra gitara :) .. Pewnie do jutra już zostanie u producenta naprawione. Podam też od razu bezpośredni link
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1676
Reakcje/Polubienia
1769
@CavieZ Dziękuję!
Teraz mam wreszcie ciemny skin dostępny. Dodatkowo musiałem przełączyć na kolory systemowe, bo w skinie jest błąd zadający czarny kolor stronie PDF. To nie jest tryb nocny, bo w nim tekst przynajmniej jest biały.
Jest jeszcze jedna rzecz której nie umiem/nie wiem jak uzyskać. Wyświetlanie rozkładówek (par stron lewa/prawa) w podglądzie pełnoekranowym. [EDIT] w ustawieniach programu w opcjach pełnego ekranu trzeba wyłączyć ustawienie wyświetlania po jednej stronie.

Ta wersja nie jest jeszcze w pełni zgodna z Windows 11, bo nie wyświetla się w domyślnym menu podręcznym (pod prawym przyciskiem myszy) jak Adobe Reader, tylko w dodatkowym menu dla zgodności ze starszymi aplikacjami. Pisałem dziś o tym przy okazji dodawania informacji o NanaZIP czyli unowocześnionej wersji 7ZIP.
 
Ostatnia edycja:

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
@CavieZ Dziękuję!
Jest jeszcze jedna rzecz której nie umiem/nie wiem jak uzyskać. Wyświetlanie rozkładówek (par stron lewa/prawa) w podglądzie pełnoekranowym.

Niestety nie pomogę bo już od dawna nie uzywam windowsa. Jedynie czasami do pracy korzystam wirtualny system. Na MacOS akurat. nie potrzebuje foxit do PDF :).

Pewnie poprawią .. To porządna firma. Trzeba cierpliwości Pozdrawiam.
 
Do góry