Narzędzia GiMeSpace RAM Temp Folder za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
dd6f05b7878c7d5999b19d25c0ec3fd0.png
GiMeSpace RAM Temp Folder 1.0.1 lifetime
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zamień swój folder tymczasowy w folder RAM. To tak, jakbyś miał lokalny dysk RAM zamontowany w folderze tymczasowym. To znacznie poprawia szybkość dostępu do plików w folderze tymczasowym, a jednocześnie pozwala uniknąć niepotrzebnego dostępu do dysku w celu odczytu i zapisu tych plików, ponieważ większość plików tymczasowych i tak jest usuwana po pewnym czasie.
Ten program jest zoptymalizowany do działania również na systemach z małą ilością pamięci, nigdy nie użyje więcej niż 128 MB pamięci RAM, co wystarczy do typowego codziennego użytku komputera.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1054
Reakcje/Polubienia
1441
wita!
aktualnie stosuję QILING\Disk Master (program na backup) , który umożliwia RAM disk. Nie chciałem 'psóć systemu' żeby wypróbować ten nowy program.
W reklamie pisze , że jest troche szybszy niż inne RAMdyski.
jak chcecie opiszcie własne spostrzeżenia
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Ale po co płacić jak można mieć za darmo i to o większej pojemności ;) Ot wystarczy ImDisk Toolkit x64 i zmiana ścieżki do Tempa
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36305
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Ten program to ram dysk ale tylko dla folderu Temp.
It will only transform your temporay folder into a RAM Folder and will never use more than 128mb which is enough for typical daily windows usage.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1054
Reakcje/Polubienia
1441
Ale po co płacić jak można mieć za darmo i to o większej pojemności ;) Ot wystarczy ImDisk Toolkit x64 i zmiana ścieżki do Tempa
..no akurat kwestia RAM disk jest bardzo 'niskopoziomowa aplikacja' i nawet B. Gates jej może nie rozumie:)
Był u mnie ImDisk (bardzo dobry), ale jak wyszedł QILING\Disk Master - bo z backup to po co mi 2 programy...
 
Do góry