KonkursPZD / GiveawayPZD | ChemTable Reg Organizer, Soft Organizer, Files Inspector Giveaway

Status
Zamknięty.
Na wstępie dziękuję za konkurs.Bardzo dobry program do czyszczenia rejestru oraz śmieci z twardego dysku.Posiadam darmową wersje i spisuje sie bardzo dobrze dlatego chciał bym być szczęśliwym posiadaczem pełnej wersji tego programu.
 
Dzięki za konkurs.Nigdy nie korzystałem z programu Reg Organizer ale skoro wszyscy tak zachwalają a program zapewne przydatny to biorę udział w konkursie
 
Z programu Reg Organizer korzystam od dawna, lecz nie posiadam najnowszej wersji, służy mi on do zarządzania rejestrem systemowym, deinstalacji programów, czyszczeniu pozostałości, i jako że jest cenionym softem przez użytkowników tego portalu chętnie wezmę udział w konkursie
dziękuję za konkurs:hi
 
Dziękuję za zorganizowanie konkursu. Lat 8 temu korzystałem z programu Reg Organizer, wygodny i przydatny program dla użytkowników komputerów. Teraz jest okazja, aby wygrać program i kontynuować zapoznanie się z nim biorę udział w konkursie.
 
Reg Organizer jest jednym z tych programów które trzeba mieć zainstalowane w swoim systemie operacyjnym : znakomicie usuwa wszystkie
śmieci z windozy , doskonale usuwa ''resztki'' po odinstalowanych programach ,oraz posiada według mnie super opcje monitorowania
instalowanych programów.
Dziękuję za konkurs.
 
Thanks a lot for this exclusive giveaway, the three apps are very good and useful in our daily computing activities. For me Reg Organizer is the best and most useful.

Please count me in
 
Thank you for the giveaway! These are useful applications and I would like to win some free license.
 
Dzisiaj są moje imieniny i zrobiłbym sobie prezent z tego dobrego, czystego, przydatnego programu. Tak z 6 lat temu miałem ten program, teraz inny komputer, inny system i zapodziała się. CCleaner jest teraz z malware group, komunikuje się z netem, a coś bezpiecznego, jak reg organizer - to wypas i spokój.
Do dzisiaj konkurs, dziś zagrałem w totka i Tu mogę mieć szczęście :D
 
Przypominam - Użytkownicy którzy wygrają muszą w ciągu 3 dni potwierdzić wygraną wysyłając prywatną wiadomość do użytkownika @khanyash :)
 
Gratulacje dla wygranych :ok
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry