Informacja jak zmienić Styl (wygląd) forum oraz język na PL lub jak kto woli EN

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
więc wyłączymy dla userów ankiety i będzie tak jak sobie życzysz, tylko wcale się nie zdziwię jak dostanę niedługo PW od kogoś że chce założyć ankietę a nie może :scratch:foch
Nic nie wyłączamy. Właśnie planowałem dodać ankietę w jednym z tematów, więc zaraz musiałbym napisać do Ciebie PW.
@d0r0t@ spoko wszystko ogarniesz, jeśli tylko poświęcisz temu chwilę. Nikogo z nas to nie ominęło. Dużym ułatwieniem będzie przejrzenie tego tematu:
https://programyzadarmo.net.pl/threads/zmiany-zmiany-zmiany.30881/
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Nie wiem co ja miałam wcześniej za styl, bo nie widziałam tego przycisku bezpośrednio pod wpisywanym tekstem. Teraz nie mogę tego stylu znaleźć, co miałam go domyślnie, zanim zmieniłam na obecny domyślny. Żaden z wybieranych nie wygląda tak jak to, co miałam wcześniej. Dziwna sprawa...
Teraz znów mam wszędzie kursywę :(
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Jaki styl wybrałaś? Może jest to XenPress? Jeżeli tak, to może wygląd czcionki w tym stylu nazywasz błędnie kursywą? Ten styl tak ma i dlatego z niego nie korzystam. Moim ulubionym jest Default Style.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tak u mnie wygląda czcionka w stylu domyślnym. Jest to czcionka typu Italic. Taka sama jest na XenPress. Rzeczywiście, tylko na XenForo 2 jest normalna. Tych ciemnych nie sprawdzałam.
Dziwne, że na Default Style jest taka czcionka, zamiast normalnej.
@Zeno: faktycznie, ten FlatAwesome najlepszy i też ma normalną czcionkę :)
Domyślny jest okropny :p
 
Ostatnia edycja:

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@d0r0t@ możesz sprawdzić czy tak samo wyświetla Forum w innej przeglądarce?
Edit: Chyba używałaś XenPress, a tam faktycznie jest inna czcionka.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Nie, zrzut był zrobiony na stylu domyślnym, 2 x sprawdzałam. Zresztą zerknij teraz na lewy, dolny narożnik:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- widać że jest ustawiony domyślny.
Mam tak na Firefox
@Edycja: Na Chrome mam tak samo
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Ale na Chrome też tak mam. Tzn. ten pierwszy zrzut nie pokazuje całego okna, tylko ten drugi
@Edycja:
To w końcu ta czcionka na stylu domyślnym powinna być taka jak na moim zrzucie czy to tylko u mnie jest taka dziwna i pochyła?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Widzę i niestety nie wiem z czego to wynika. U mnie Default Style inaczej jest wyświetlany (tj. nie w bold italic). Nie przychodzi mi nic innego do głowy jak wyczyścić historię (i wszystko co tam jest typu formularze, ustawienia witryn) przeglądarki "od początku". Nie znalazłem żadnej opcji w ustawieniach forum, gdzie mogłabyś zmienić wyświetlanie na takie, jak jest u Ciebie.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
No ale to na dwóch różnych przeglądarkach żeby mi się tak samo wyświetlało?? Z Chrome praktycznie nie korzystam, więc nie ma tam żadnej historii i ustawień do czyszczenia....
Ale i tak będę używać tego Awesome Flat, bo jest najładniejszy :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35961
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
W ustawieniach nie ma takich opcji a podobny problem nie był zgłaszany przez innych więc obstawiam że coś jest nie tak po Twojej stronie :róża:secret
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Na to wygląda. Może z tym przyciskiem na samym początku było podobnie. Bo miałam całkiem inny wygląd i teraz jak sprawdzałam wszystkie style po kolei, to nie ma takiego, jak miałam na samym początku, podczas zakładania tamtego tematu. Teraz mam normalne przyciski do wysyłania nowego tematu, wtedy był sam malutki napis, bez żadnego obramowania. A ogólnie odkąd forum zostało zmienione, to zaglądałam tu bardzo rzadko (wygląd i j.angielski mnie odstraszały) i na pewno niczego nie zmieniałam. Miałam taki wygląd dopóki dziś nie przestawiłam stylu na inny.
Ale to naprawdę dziwne, że takie czary u mnie występują...
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Może masz jakiś dziwny dodatek lub program który jest za to odpowiedzialny. Programy od zabezpieczeń tez potrafią namieszać. Kiedyś korzystałem z takiego, gdzie po swojemu mogłem wygląd strony modyfikować...
 
Do góry