Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Driver Booster 2 PRO v2.1.0 na 1 rok pozostało 21 godzin
I na DSG

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy i licencja jak wyżej.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Mirko napisał:
IObit Driver Booster 2 Pro na 6 miesięcy przez 5 dni


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
License code:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A propos: Zaktualizowałem dzisiaj swoją wersje programu do najnowszej ze strony producenta, tj. v2.1.20 (może warto, bo zaktualizował mi 9 sterowników jako bardzo starych, a poprzednia wersja wskazywała stery jako aktualne) i wypróbowałem 3 ostatnio darowane przez producenta i wrzucone na forum klucze. Wszystkie aktywują program, przy czym podany przez Mirko (post z 01.01.15 r) aktywuje na 161 dni, Kamelkę (post z 22.12.14) na 328 dni, a Manilę (post z 20.12.14) na 334 dni. Zatem jeżeli ktoś chce korzystać z programu to najlepiej aktywować kluczem z postu Manili z 20 grudnia. Pozdr. :)
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam. Po zainstalowaniu tego programu zacząłem aktualizować sterowniki w Windows XP , po zakończeniu aktualizacji nie mogłem w ogóle systemu uruchomić.Byłem zmuszony zrobić format komputera. Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tym programem.
 

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Ja osobiście odradzałbym aktualizacje sterowników audio tym programem. Wystarczy poczytać internety żeby przekonać jak wielkim ryzykiem jest obarczone korzystanie z niego. Nie podoba mi się też że nie widać skąd on te stery pobiera-a nuż instaluję jakieś lewe i przy okazji szpiegowski komponent? Programy do driverów powinny łączyć sie ze stroną producenta i wtedy widzimy że driver jest legalny i dobrany do naszego kompa/laptopa.
 
A

Anonymous

Za darmo Iobit Driver Booster 2 PRO. Promocja dla użytkowników tureckiego serwisu yasalprogram.com potrwa 2 dni. Należy zostawić komentarz pod artykułem. Licencje będą rozsyłane po zakończeniu promocji.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry