AudioVideo iTop Screen Recorder PRO za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18463
Reakcje/Polubienia
39232
Miasto
Gdzieś w Polsce
isr-256-200x200.png
iTop Screen Recorder PRO v2
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
0.0

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Nagrywaj wideo i audio do 60 klatek na sekundę w 4K bez znaku wodnego
iTop Screen Recorder to łatwe w użyciu oprogramowanie do nagrywania ekranu z lekkim wbudowanym edytorem wideo, który pomaga nagrywać każdy ważny i cenny moment w codziennym życiu oraz edytować nagrane wideo, aby było idealnie. Jest to mądry wybór do nagrywania wideokonferencji, seminariów internetowych, wykładów, prezentacji, gier, filmów 4K itp. Sprawdź główne funkcje, aby dowiedzieć się, co wyróżnia iTop Screen Recorder i od razu rozpocznij niesamowite wrażenia z nagrywania!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Zrobiłem zgodnie z instrukcją ale mam taki komunikat " Kod licencji ..... nie jest ważny w Twoim regionie lub kraju." Może macie jakąś sugestię.?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36172
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Zrobiłem zgodnie z instrukcją ale mam taki komunikat " Kod licencji ..... nie jest ważny w Twoim regionie lub kraju." Może macie jakąś sugestię.?
NOTE: This giveaway works only for users whose Windows language is English (sorry this is a developer limitation, they forced this)!
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Zrobiłem zgodnie z instrukcją ale mam taki komunikat " Kod licencji ..... nie jest ważny w Twoim regionie lub kraju." Może macie jakąś sugestię.?
Wchodzimy do katalogu z programem czyli (domyślnie)"C:\Program Files\iTop Screen Recorder" i kasujemy plik "Lang.dat".
Uruchamiamy program i rejestrujemy za pomocą klucza z sharewareonsale.com.
Oczywiście jest to niezgodne z warunkami promocji, a powyższa wskazówka ma charakter edukacyjny :wariatt

W przypadku chęci dokonania zakupu programu można to zrobić ze zniżką 55% oraz 50% pod linkiem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Licencja na rok - 89,99zł + vat
Licencja bezterminowa - 169,90zł + vat
 
Ostatnia edycja:
Do góry