Jak pobierać z torrenty.org za darmo

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Torrenty to forma piractwa praktycznie nie do wytropienia źródła i braku możliwości udowodnienia przestępstwa......
Nie powiedziałbym że nie do wytropienia i udowodnienia ...ok 2 m-ce temu mieszkanie moich znajomych odwiedziła policja mówiąc że z ip ich komputera konkretnego dnia i godziny pobrano i udostępniono w sieci torrent chroniony prawem plik ( dokładnie chodziło o utwór muzyczny ) , zabrali kompka ....i skończyło się na zapłacie 5000 PLN za 1 utwór mp3 ( o dziwo nie doczepili się do pirackich programów i innych materiałów , interesował ich tylko konkretny utwór )
Nieświadomych zagrożenia użytkowników sieci p2p bardzo łatwo jest namierzyć i udowodnić co pobierali
Trochę szkoda, bo między innymi dzięki torrentom i sieci P2P czy P2M programy są sporo droższe niż mogłyby kosztować
Co było pierwsze ...drogie ponad miarę programy czy wymiana plików ?? Jeśli producenci i dystrybutorzy nie byliby tak pazerni ludzie nie szukaliby alternatywnych źródeł zaopatrzenia :sarkazm
...a tak na marginesie nie nazwałbym tego piractwem ...strony z torrentami są buntem obywateli przeciwko pazerności , chciwości dystrybutorów i śmiesznych organizacji strzegących praw autorskich ( które to same okradają tychże autorów płacąc im znikomy odsetek od pobieranych "należności" ) Organizacje strzegące śmiesznych praw autorskich po przez swoje koneksje dostosowują prawo do swoich potrzeb aby posiadać jeszcze większą kontrole i udziały w zyskach ...a co pozostaje nam ...?? ...prawa nie możemy zmienić..ale możemy uprzykrzyć życie tym i owym :szef
BTW
Podoba mi się walka twórców TPB ze spasionymi urzędasami chcącymi zamknąć ten serwis Oby wszyscy tak walczyli !!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Ja tam pobieram tylko, nie udostępniam :wariat , bo podobno u nas nie jest karane pobieranko ale udostępnianko.z torrentów nie korzystam. :wariat wolę hulać po hostingach i takich tam.
 
A

Anonymous

Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

no szkoda :(
mi w zeszłym roku po 10 latach mendy z torrenty.org skasowały konto... mimo ze bylem dość aktywnym użytkownikiem, wiec ich olałem...i teraz korzystam z innej darmowej stronki
 
A

Anonymous

Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

jorn11 napisał:
no szkoda :(
mi w zeszłym roku po 10 latach mendy z torrenty.org skasowały konto... mimo ze bylem dość aktywnym użytkownikiem, wiec ich olałem...i teraz korzystam z innej darmowej stronki
Jorn11-pochwal się z łaski swojej tą darmową stronką :zawsty oczywiście wcześniej ją kodując :dziwak
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Taki troszkę substytut

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pomimo płatnych stronek po skopiowaniu odnośnika do torrenta (bez logowania) często był w stanie wygenerować poprawny torrent :klawik.
 
A

Anonymous

Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

pss napisał:
Taki troszkę substytut

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pomimo płatnych stronek po skopiowaniu odnośnika do torrenta (bez logowania) często był w stanie wygenerować poprawny torrent :klawik.
Substytut powiadasz ? No to leci plusik :wariat
 
A

Anonymous

Re: Jak pobierać z torrenty.org za free


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie widzę problemu :piwko
zresztą... większość rzeczy na tor.org i tak była wstawiana właśnie z niej .
Rejestracja wymagana...ale bezpłatna
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Ta też niczego sobie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- ale jest ich mnóstwo :hippie
 
A

Anonymous

Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

No problem :piwko

edit: mam do rozdania 8 zaproszeń do

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

jak ktoś jest zainteresowany niech pisze
 
A

Anonymous

Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Mozna w ten sposób pobierac gry ? czy tylko filmy?.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Wacław napisał:
Mozna w ten sposób pobierac gry ? czy tylko filmy?.
torrenty
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Mozna w ten sposób pobierac gry ? czy tylko filmy?.
Pytanie nasuwa mi potrzebę udzielenia ważnej informacji :
Wacław pamiętaj że ściąganie jest legalne, tylko rozpowszechnianie jest zabronione. Przy czym programy p2p są tak skonstruowane że pobierając jakiś plik jednocześnie go udostępniasz, a tego nie wolno. :klawik.
W tym momencie musisz sam sobie (z resztą jak każdy) odpowiedzieć na pytanie czy podejmiesz ryzyko pobrania pliku? :gwizdek
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Re: Jak pobierać z torrenty.org za free

Takie małe sprostowanie do legalnego pobierania - tyczy się to tylko muzyki i filmów, ściąganie gier i programów jest tak samo nielegalne jak ich udostępnianie.
 
Do góry