Jaki firewall?

A

Anonymous

doran12 napisał:
Mietek najlepiej to wyłącz sobie komputer z sieci będziesz dobrze chroniony super hiper lekko i do tego jak oszczędnie :D :D
Dzięki ale nie skorzystam aż takich pomysłów nie mam :szydera
 
A

Anonymous

Mietek napisał:
Testowałem private firewall i jest świetny ale nie wiem jak go skonfigurować :/
Masz tutaj Mieciu poradnik z portalu Wszystkowiedzących :klawik. co jak co ale na Chińskich zapkach Ichito zna się jak nikt :ok :

t0FW6U0.png
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Mietek napisał:
Potrzebuję zapory blokującej zdalny atak i porty przychodące i wychodzące ;p


Czyli klasyczny Firewall bez monitoru systemu, więc ja bym wybrał Look N Stop, z roli filtrowania połączeń przychodzących czy wychodzących spisuje się bardzo dobrze i jest zupełnie nie odczuwalny. Minus taki,że nie jest to program darmowy :jezyk .
Taki OA nie ma najlepszego firewalla, ale za to nadrabia świetnym Hipsem, dlatego do zadań typowego firewalla, lepiej spisze się LNS :ok
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Mietek poza Private FW pomyśl może o Outpost Firewall Free jak chcesz darmową zapkę.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36016
Reakcje/Polubienia
25117
Miasto
Trololololo
Mietek zainteresuj się PC Tools Firewall Plus, jest bezpłatny i porozumiewa się w języku polskim.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Zastanowie się nad Pc Tolls ale najprawdopodobniej wezme Outposta lub łatkę na windosowskiego firewall
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
a moze po prostu comodo firewall? wszystko w jednym i daleko szukac nie trzeba.
 
A

Anonymous

Mietek :

Mietek napisał:
Testowałem private firewall i jest świetny ale nie wiem jak go skonfigurować :/

I po co bić pianę na 3 strony ?? Zapodałem Ci konfig,bo niby ta zapka przypadła ci do gustu...a Ty ani be ani me ani kukuryku i dalej jedziesz z koksem...zamotałeś się czy to celowa robota :wariat ?
 
A

Anonymous

Korzystałem już wcześniej z tego poradnika gdy testowałem Private firewall.Przypadła mi do gustu ale ja się dalej w niej nie łape i dzięki że chciałeś pomóc.:)
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
witam mam pytanie dot. firewalla Look 'n' Stop. Ostatnio go testowałem i przypadł mi do gustu. Byłbym skłonny nawet go zakupić ale dowiedziałem się, że nie jest on rozwijany. Mam więc pytanko czy pomimo, że nie jest wspierany warto w niego inwestować. Jakie są Wasze opinie???? PS: to, że nie ma hipsa nie szkodzi!!!
 
A

Anonymous

Look'n'Stop-najlżejszy,najbardziej konfigurowalny i jeden z najskuteczniejszych firewalli...nie ma nic lepszego,jeżeli chodzi o czyste zapki.Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to albo jest laikiem albo oszustem :) .
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Szkoda, że nie ma konkursu na ten program. Może jest osoba co ma licencję na ten program, nie używa i ma ochotę się zamienić??? Hornet dzięki za cenne uwagi i spostrzeżenia.
 
Do góry