Kerish Doctor 2017 konkurs na PZD

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Posiadałem swego czasu program, lecz licencja wygasła. Super program. Oceniam na 5 gwiazdek.
Moim marzeniem jest pozyskanie programu Kerish Doctor do nowego zakupionego PC-ta.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Potwierdzam "znakomite osiągi" Kerish Doctora. Byłem szczęśliwcem w jednym z ostatnich konkursów wygrywając ten program. Chcę wystartować w tym konkursie w imieniu syna studenta. Studiując informatykę byłby doskonałym promotorem tego programu w swoim środowisku. Poza tym trzeba przestrzegać regulaminu dot. instalacji KD.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Świetny program, osobiście uważam że najlepszy w swojej kategorii. Mam i używam na jednym komputerze, teraz jest szansa na licencję na drugi, i do tego na 3 lata. Mam cichą nadzieję, że mi się poszczęści.
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w super Konkursie.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję za konkurs. Startuję. Mam co prawda lickę na dłużej ale będzie na lapka. Program jak dla mnie idealny, dużo fajnych modułów - niszczarka plików, zabezpieczenie przed skasowaniem, optymalizacja połączenia internetowego i inne. Korzystam regularnie, nigdy mi niczego nie popsuł i jestem bardzo zadowolony. W dodatku śpiewa o nim Madonna:



Cherish the thought
Of always having you here by my side
Oh baby I cherish the joy
You keep bringing it into my life
I'm always singing it
Cherish your strength
You got the power to make me feel good
And baby I perish the thought
Of ever leaving
I never would

Sama prawda :buziakk A może ona tam śpiewa sheriff :scratch

Powodzenia dla wszystkich :francuz
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Mam kończącą się wersję próbną i bardzo bym chciał ten bardzo dobry program. Kerish Doctor usprawnia działanie systemu, znajduje i naprawia błędy w rejestrze, czyści system i usuwa pliki-śmieci ,udostępnia ukryte funkcje Windows, odzyskuje utracone pliki, posiada wiele innych funkcji przydatnych do czyszczenia komputera.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Program Kerish Doctor używam już na komputerze od 3 lat, ale bez opcji automatycznych.

Program dobrze się sprawuje a w tym roku kończy mi się licencja. Dlatego przydała by się nowa licencja na następne lata. Program ma częste aktualizacje bazy danych i co najważniejsze nie konfliktuje się z innymi programami tego typu.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Spróbowałem na 1, potem 2 kompie ...
Sprawdza się - no może nie zupełnie "w ciemno" - ale program wielce przydatny.
Pod WIN 10 x64 śmiga aż miło ...
W sumie wykorzystałbym ze 4 licki, bo sam 2 potrzebuję a i sąsiadki mam chętne,
ale bez KD 2017 ani rusz ... :szydera
Biorę udział - dzięki za konkurs.
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Właśnie skończyła mi się licencja na ten super program.Mam nadzieję iż uda mi się wygrać jedną z licencji,gdyż program naprawdę dobry .Według mnie jeden z lepszych jeśli nie najlepszy do optymalizacji i czyszczenia komputera.Pozdrowienia dla organizatorów i sponsorów.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Miałem jakiś czas ten program na kompie z promocji ,jadnak komp padłi i wraz znim licencja . Niestety nie zdążyłem całkiem zapoznać się z tym softem ,a wyglądał na porządny , wszystko ogarniający i czytelny program ,więc chętnie wytestowałbym nową wersje na nowym kompie :) . Dzieki Kerish i Szeryfowi na konkurs .
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37851
Reakcje/Polubienia
33963
Podziękowania dla organizatorów i darczyńców!
Program godny polecenia.
Z wersji 4.65 jeszcze nie korzystałem,jeśli dopisze mi szczęście to może będę miał okazję!
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję Organizatorom za konkurs! :)

Program jak najbardziej zacny i z kategorii: " Tych polecanych i potrzebnych ". Używam go od kilku lat a teraz biorę udział w konkursie bo chciałbym sprezentować licencję swojemu kuzynowi. Niech też używa znakomitego programu jakim jest Kerish Doctor 2017! :)

Zanim przesiadłem się na Kerish Doctor używałem: CCleaner / Odkurzacz / Ashampoo WinOptimizer / Advanced SystemCare / Wise Care 365 / Glary Utilities. Kerish Doctor wygrywa ze wszystkimi wcześniej wymienionymi programami! :)
 

rekmi

Wygadany
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
49
Reakcje/Polubienia
0
Słyszałem o programie same bardzo dobre opinie.Używam ccleanera i może pora zamienić na program godny polecenia no i jeszcze trzy letnia licencja. Podziękowania dla organizatorów.
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
Mam wersję 2016 i jestem pod ogromnym wrażeniem. Program szybki, dokładny, ciekawe dodatkowe narzędzia. Polecam każdemu i dlatego chciałbym wygrać wersję 2017! :piwko
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Korzystam z doktorka od dłuższego czasu i piszę się na ten konkurs. Jak dotąd nie narozrabiał, wręcz przeciwnie, doskonały z niego czyscik.... itd
Podziękowania za konkurs :ok :dziękuję
 
Do góry