Kerish Doctor 2017 konkurs na PZD

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Klucz otrzymałem i aktywowałem. Wszystko działa jak należy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za nagrodę! :)
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
sheriff napisał:
Wiec tak ogłaszam że co następuje - nagradzam wszystkich co wpisali się do konkursu poza kilkoma osobami .
Ban lub usunięte konto za oszustwo i tworzenie lewych kont . To tyle - postaram się jak najszybciej rozesłać nagrody . Pozdrawiam i dziękuje za udział w konkursie .

Dzięki - licka doszła. Co do odnośnika.
:pala
Zupełnie nie rozumiem takich nieuczciwych praktyk /tych lewych kont/.
Portal ma za zadanie m. in. dać szansę każdemu na dostęp do komercyjnych programów.
Każdy ma szansę - biedny czy bogaty, i z założenia "nie kradnij programu - możesz uczciwie zdobyć ..."
Nie pomyślałem natomiast o wersji "i tak spróbuję okraść tych co chcą uczciwie pozyskać licencje " ...
Gratuluję czujności - szkoda, że nie można upublicznić imiennie "złodziejaszka". :lanie

P.S. Pytanie do "moderacji".
Widzę czasem wpis w konkursie z "liczbą postów - 0"
Jak to jest możliwe, skoro post w konkursie widnieje? :scratch
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Dzięki za kluczyk :) Więcej takich konkursów proszę :D
 

Roma

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2016
Posty
66
Reakcje/Polubienia
38
Dziękuję za klucz. :buziakk
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
ToGor napisał:
Zupełnie nie rozumiem takich nieuczciwych praktyk /tych lewych kont/.
Portal ma za zadanie m. in. dać szansę każdemu na dostęp do komercyjnych programów.
Każdy ma szansę - biedny czy bogaty, i z założenia "nie kradnij programu - możesz uczciwie zdobyć ..."
Nie pomyślałem natomiast o wersji "i tak spróbuję okraść tych co chcą uczciwie pozyskać licencje " ...
Gratuluję czujności - szkoda, że nie można upublicznić imiennie "złodziejaszka". :lanie

"złodziejaszek" jest upubliczniony bo jeśli znajduję takiego gagatka to nie kasuję jego wpisu. Dostaje bana albo kasuję konto ale wpis zostaje z małą adnotacją dla organizatora żeby nie brał pod uwagę danego wpisu. Poszukaj w temacie konkursowym a znajdziesz :zaciesz (podpowiadam - szukaj na podstronie nr 6 :yhy )

ToGor napisał:
P.S. Pytanie do "moderacji".
Widzę czasem wpis w konkursie z "liczbą postów - 0"
Jak to jest możliwe, skoro post w konkursie widnieje? :scratch


Jest to możliwe gdyż posty w tematach konkursowych nie są wliczane do ogólnej liczby postów.

Ku chwale forum :piwko
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
O wielkie dzięki za kluczyk ! Miłego weekendu :piwko
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Powiem tak - kilka kluczy mi zostało , wiec gdyby ktoś chciał poza konkursem je zdobyć to pw do mnie proszę składać .
 
Do góry