eftas

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
150
Reakcje/Polubienia
107
Manila napisał:
Ktoś sprawdzał promo z końca listopada na GOTD czy działa? Czyżby też wykosili?

u mnie jak na razie "loto" :gracz do 29/11/16
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
U mnie promo z listopada działało, ale straciłam ponieważ musiałam wgrać od nowa system, po mimo,że miałam własny klucz, po zainstalowaniu od nowa programu, program już był nie ważny, obecnie dali jeden klucz dla wszystkich jednakowy, więc od razu program zainstalowałam, działa dobrze, wniosek taki instalujemy ten program tylko w dniach promocji.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
A ja właśnie zainstalowałem i klucz z GOTD przyjęło bez problemu :ok
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Klucz przyjmuje to pewne, ale czy program działa jak powinień, jestem bardzo ciekawa.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Działa. Zaktualizowałem go i licencja nadal aktywna.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2156
Reakcje/Polubienia
2616
OXYGEN THIEF napisał:
Ten klucz z danymi
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


u mnie działa i się aktualizuje.

sprawdziłem teraz i już nie działa, zablokowali.Tak to jest jak idioci na różnych stronkach udostępniają klucze. :lanie

snap1_3296.jpg

snap1_3297.jpg


:scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
bene napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Ten klucz z danymi
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


u mnie działa i się aktualizuje.

sprawdziłem teraz i już nie działa, zablokowali.Tak to jest jak idioci na różnych stronkach udostępniają klucze. :lanie

snap1_3296.jpg

snap1_3297.jpg


:scratch
teraz to jest dziwne, sprawdzę ponownie aktywując ten klucz.

Sprawdziłem i ponownie licencja zablokowana.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
indywidualne klucze działają i będą działać :hippie
 
A

Anonymous

sonia napisał:
Klucze dane wszystkim.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Tak u mnie dzisiaj wygląda.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Klucz mój , który nie działał po ponownym wgraniu systemu, to ten listopadowy, program teraz działa ....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pytanie do Soni :zawsty
Czy program Ci nadal działa i czy aktualizował się ? Mam tę samą licencję (widzę po dacie i nazwie) KD 4.60 2015, po automatycznej aktualizacji do 2016 licencja mi wygasła. Zainstalowałem znowu 2015 i zablokowałem aktualizację i działa mi normalnie. Chciałem ją znowu włączyć, ale jeśli znowu zablokują, nie chcę mi się znowu w to bawić. Stąd pytanie, czy miałaś 2015 i czy uaktulniło Ci się do 2016 ? Jeśli nie działa, to zostawie to sobie zblokowane (aktualizację to głównie bazy niechcianego oprog. itd, a na ochronie przez ten program najmniej mi zależy) :zaciesz
 
A

Anonymous

Ja bym na Twoim miejscu zablokował , tym bardziej ze softy z promocji często są pozbawione możliwości aktualizacji... wtedy traci się licke
 
A

Anonymous

jorn napisał:
Ja bym na Twoim miejscu zablokował , tym bardziej ze softy z promocji często są pozbawione możliwości aktualizacji... wtedy traci się licke
Tak zrobię, w sumie te aktualizację nie są mi potrzebne (mam lepsze narzędzia do ochrony), tylko to 2015 mnie denerwuje, bo lubię wszystko najnowsze (a miałem 2016) :krzyk Sofcik mnie przekonuje, ma coś w sobie :buziakk

Miałem avg tuneup 2016, ASC 9.1Pro, Auslogics Bootspeed 8 i ashampoo, glary i inne wynalazki :facepalm i zawsze coś mi w nich nie pasiło.
 
Do góry