Keriver 1-Click Restore Free / Pro

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25260
Miasto
Trololololo
Tak, programy na innej partycji, Page File też na innej partycji (lub całkiem wyłączony ), temp też przeniesiony na inną partycję + usunięcie niepotrzebnych składników windowsa.W wersji 3 Keriver,a kopia miałajuż 900 MB :ok
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Page File mam na ram dysku temp na nastepnym ramie ale programy na C bo skoro beda na innej partycji i zrobię formata C to Document and s.. i rejestr nowy a co za tym idzie programy nie działają jak należy ..chyba ? tak sobie myślałem ale może coś ominąłem i czegoś nie wiem :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25260
Miasto
Trololololo
Większość nie będzie działać to fakt.Ogólnie wolę system na osobnej partycji bo jak przerzucisz Page File, Temp to dysk ta partycja praktycznie nie wymaga defragmentacji + szybciej przywraca kopię bo jest tylko sam system.Dla mnie bomba, jak testuję programy to instaluję zawsze na C.Te które zagoszczą na dłużej idą na D.Przywracanie partycji z XP za pomocą Keriver,a 1 Click Pro u mnie trwa jakieś 2-3 minuty :D
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ja takim testerem jak ty nie jestem :) więc zostanę z programami na C Winde też mam odchudzoną i lada dzień formacik także Keriver 1-Click Restore Free wydaje się ciekawym rozwiązaniem na przywracanie part sys . Rozumiem że ten program tworzy obraz na innej partycji wraz z konsolą odzyskiwania i po uruchomieniu sys mam wybór start sys lub konsola ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25260
Miasto
Trololololo
Program tworzy konsolkę która ładuje się przed startem systemu, w konsolce masz możliwość utworzenia kopii ( z poziomu programu też ), przywrócenia, uruchomienia systemu, lub systemów które masz zainstalowane.Konsola jest zapisana na innej partycji, jest też możliwość utworzenia jej na pamięci przenośnej.Sformatowanie partycji C jej nie kasuje.Kopie Kopie tworzone są na wybranym przez ciebie dysku.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Do tej pory używałem Easeus TODO Backup ale Keriver wydaje się być lepszy - przetestuję OK dzięx za info :england Nie zawracam ci już głowy bo na pewno masz więcej spraw na głowie Jak na czymś polegnę to poproszę o pomoc
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Programy w większości są tak pisane że znaczna ich część opiera się na pliku stronicowania w tym również i po części system
- nie pisałem tego wcześniej jednak teraz napisze.
Moim zdaniem ustawienie pliku wymiany na kolejnej nie systemowej partycji może spowolnić system, czas dostępu jest dłuższy jak wiadomo im dalej od (C:) ;)
Jeżeli się mylę to zaraz będzie tysiąc postów :lanie :p
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25260
Miasto
Trololololo
Keriver 1 Click Restore Pro / Free to program tylko do backupu, prostszego programu jeszcze nie znalazłem. :ok .W Pro można jeszcze zamontować kopię jako wirtualny dysk, do bardziej zaawansowanych batalii jest Keriver Image.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
no to się wykazałem refleksem emerytowanego żółwia :ok
keriver 1-click w wersji 3.0 <szok>
keriver image 5.2 <szok>
po prostu nowości :hippie dobre, ale lepiej późno zaktualizować niż wcale .....
hmmm ale licki od 2.0 i 5.0 to działają ???
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
pss masz racje z tym że im dalej od C to wolniej ale OXY też ma rację że do robienia obrazu part sys wyłącza ( usuwa ) plik stronic. - niepotrzebnie zajmowałby tylko miejsce Po zrobieniu obrazu można go włączyć i śmiga :joint Najlepiej jest go przenieść na ram dysk przyśpieszenie windy wyraźnie odczuwalne
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
etam, ja mam plik stronicowania i tempy najdalej jak się da od c: ..... bo na drugim hdd i jest zdecydowanie szybciej niż przy lokalizacji na c:
no ale mają swoją dedykowaną partycją na 2-gim hdd na samym jego początku
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
widocznie drugi dysk masz szybszy niż ten z C :pisanie Ala mi te nowe pyski się podobają :francuz
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
nie, szybszy nie jest, nawet odrobinę wolniejszy
kwestia taka, że pracują dwa równolegle i zapis/odczyt z dysku systemowego nie wchodzi w grę zapisowi/odczytowi z dysku z plikiem wymiany. 2 dyski niezależne na oddzielnych kanałach. :yahoo
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Gdy chcę uruchomić konsolę odzyskiwania wyskakuje mi komunikat "Błąd zapisu MBR". Nie mam antywira ani takie opcji w biosie. Wie ktoś może co z tym zrobić?
 
Do góry