Konkurs ! - Ashampoo Burning Studio 18

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Od zawsze był to najlepszy soft do nagrywania, tworzenia obrazów płyt,zgrywania płyt z muzyką.Dodane wsparcie dla CUE+MP3, CUE+FLAC oraz CUE+WAV - to jest coś, co przemawia za posiadaniem tego najlepszego softu.Dzięki za konkurs.
 

mat

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Program użytkuję i regularnie kupuję aktualizację począwszy od wersji 12. Nigdy mnie nie zawiódł, a nawet pod jednym względem przewyższa konkurencję - radioodtwarzacz w moim aucie czyta płyty nagrane wyłącznie przez Burning Studio. :)

Dziękuję za ten konkurs.
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway. :dziękuję
This is a piece of awesome burning ware to own, since almost all kind of burning methods are included. :ok
And I wish to win a license of this wonderful tool. :yahoo
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Od lat używam promocyjnych wersji tego wspaniałego programu , ostatnio pełnej wersji 16 wygranej w konkursie na
instalki.pl . Widzę jednak sporo nowości w nowej wersji , emulację środowiska boot ( to kusi najbardziej :jezyk ) ,
szyfrowanie , dodanie funkcji będących w innych programach producenta : Cover Studio i Slideshow Studio .
Bardzo chętnie powitałbym najnowszą wersję na swoim dysku .
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie :) .
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Witam - Ashampoo Burning Studio uzywam w starszej wersji juz od bardzo bardzo dawna i jestem z niego bardzo zadowolona . Ale ponieważ czasy sie zmieniaja i system na komputerze również ,to wypadałoby i uaktualnic niektóre programy. Jeżeli los sie uśmiechnie chętnie wypróbuję możliwości nowej wersji tego produktu firmy Ashampoo.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
243
Dzięki za konkurs-znowu kawałek fajnego softu! Szkoda że nie 18 licencji, szanse byłyby większe ale za free nie marudzimy i ciśnienie do końca konkursu większe :) Sam program wyrósł na lidera bo w dzisiejszej dobie "pendrive i innych mobilnych pamięci" nagrywanie płyt troszkę mniej popularne to i zapotrzebowanie na "kombajny" Nero-podobne spada.Ten program robi świetnie to co ma robić i opcje zaspokajają standartowe wymogi programu do wypalania płyt. Dzięki i Wszystkim powodzenia, a piątce szczęśliwców-gratulacje.Pzdr.
 

yaneck

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Od dosyć dawna użytkuję program w wersji 12, chyba troszeczkę już przestarzałe oprogramowanie. Chętnie uaktualniłbym sobie soft do najnowszej wersji. Zwłaszcza, że oprogramowanie Ashampoo jest dla mnie rewelacyjne i bardzo proste w obsłudze.
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
another awesome program of ashampoo..perfect studio software with some of the cool features
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37865
Reakcje/Polubienia
33970
Podziękowania dla organizatorów!
Ashampoo Burning Studio 18 to prawdziwe studio do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.
Do tej pory korzystałem z Ashampoo Burning Studio 2016,ale bardzo chętnie przesiądę się na najnowszą wersję!
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Już dawno nie używałem tego typu programów, bo zepsuła mi się nagrywarka. Jednak ostatnio zakupiłem nową i program bardzo by mi się przydał. Czytając opinię o Ashampoo Burning Studio 18, dochodzę do wniosku, że program w sam raz dla mnie . Dlatego zgłaszam się do Konkursu.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Korzystam ze starszych programów do nagrywania Ashampo od ładnych paru lat. Program jest dla mnie prosty w obsłudze w zasadzie nigdy nie miałem z nim problemów a, że w konkursie jest wersja ,,18" to jak najbardziej zgłaszam swój udział.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
helium napisał:
Bardzo mnie zaciekawiła ta nowość w Ashampoo Burning Studio 18
NOWOŚĆ
Dodane wsparcie dla CUE+MP3, CUE+FLAC oraz CUE+WAV

Pobrałem wersję testową ale opcja która mnie najbardziej interesowała, niestety nie jest wspierana. Proszę mnie nie liczyć w konkursie.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam wszystkich!
Dlaczego do mnie? Cóż od dłuższego czasu stosuję Ashampoo Burning Studio i nie widzę potrzeby zmian, nie zepsuł mi płytek, nagrywa szybko, działa stabilnie i nie jest takim kombajnem zajmujacym GB miejsca na dysku i pamięci jak Nero.
Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Zeno napisał:
andyxa napisał:
4. Zakończenie konkursu WKRÓTCE
Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
Skubaniec, ale zażywka.... :zaciesz - 24 h na potwierdzenie od wkrótce... - czuję, że będą spóźnialscy i dramatyczna dogrywka, słowem - emocjonująca rozgrywka. :klawik.
Tym razem nie mogę więc zwlekać na ostatnią chwilę. :( Ashampoo Burning Studio to dla mnie sztandarowy koń ze stajni Ashampoo. Ponieważ został wyposażony w kilka istotnych nowości, więc chciałbym go dosiąść. Tradycyjnie pozdrawiam naszą dobrą wróżkę - panią Angelę. :hippie :)


Już wiadomo kiedy zakończenie 4.12.2016 :)
 
Do góry