Konkurs ! / Giveaway !The Bat! v7 Professional Edition

Status
Zamknięty.

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki angellomichel za konkurs na świetny soft. :dziękuję
Oczywiście również chciałbym go wygrać. Program ma bardzo duże możliwości konfiguracyjne i jest jednocześnie prosty w obsłudze. Posiada przy tym wsparcie dla systemów 64 bitowych oraz obsługę EWS. Do tego do wygrania jest ten typ licencji, który lubię najbardziej i możliwość wykorzystania komercyjnego programu. Aż żal będzie nie wygrać.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

komentarz:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Proszę uważnie przeczytać punkt 2 regulaminu bo widzę większość nie czytała go i zrobiła błąd ! ! ! ! za który będę wykluczał z konkursu
2.W komentarzu zamieść linki do polubionych stron firmy i link do komentarza na tych stronach - FB -Twitter . Można polubić np jedna stronę a można dwie - wybór należy do was.
Wszyscy uczestnicy muszą polubić ritlabs na FB stronie

  • https://www.facebook.com/ritlabs

lub

  • https://twitter.com/ritlabs

cwaniak z pekałesu
kolega czytał regulamin i postąpił prawidłowo :ok

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Zeno napisał:
Nie wiem jak można polubić stronę na twitterze. Tweeta owszem, ale stronę.... :scratch Sam polubiłem jakiegoś tweeta @ritlabs (ale jak zalinkować to polubienie :eek: ), dodałem ich do obserwowanych i zatweetowałem do nich, o konkursie na PZD. I ciekaw jestem, co jeszcze miałbym zrobić... :scratch
na ćwierkaczu dodajesz do obserwowanych.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Dziękuję za wartościowy konkurs.
Nietoperzyk z zewnątrz a orzeł w środku, tak można w skrócie opisać możliwości The Bat. Miałem ten program 10 lat temu i byłem z niego bardzo zadowolony. Czytając opis jego obecnych możliwości jest to najwyższa półka w klasie programów pocztowych. Jak mówią "stara znajomość nie rdzewieje" dlatego startuję w tym konkursie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi angellomichel387,
Thanks for this giveaway opportunity. Please count me in.

I like the following functions provided in The Bat Professional due to which I want to participate & win it.
1. encryption of messages while sending confidential information like passwords,
2. Spell checker dictionaries - to suggest and do correction for mistakes
3. Biometric authentication - this adds to the security feature


In general The Bat! is Fully loaded email client compared to MS Outlook, Thunderbird and Lotus Notes. Strong Encryption techniques, Built-In Backup/ restore facility for all of the configuration settings, address books and folders; import messages from other clients (new+old); independently developed HTML and Image viewing techniques makes it most wanting Email Client.

Apart from this some very noticeable features like Message Parking, powerful filtering system & rules - which makes life easier with emails.

Hope to be lucky to win this jewel.

Already following on twitter, my share below:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Liked on FB, my link below:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Thanks,
Grr
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam wszystkich

komentarz:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


dowód polubienia:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dlaczego chcę wygrać TheBat?!
Podobnie jak większość tutaj korzystam z półrocznej licencji z KŚ. Tymczasem TheBat! pozwala mi szybko sprawdzić pocztę, oszczędzając czasu sprawdzania po kolei każdej skrzynki, a mam ich kilka. Dodatkowo jest szybki, nie jest ociężały. Co więcej znacznie bezpieczniejszy od rozwiązań Microsoftu.
Dlatego piszę się do konkursu.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
Micx

PS. Proszę o informacje czy poprawnie wypełniłem regulamin konkursu :)
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. The program offers a lot of good features. It will add strong encryption that protect my email, data thefts, third party processes. Also, i can have backup and restore of my emails. In addition, it has an address book which make it easy to manage contacts

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
1. Biorę udział w konkursie, ponieważ przeczytałem w internecie o funkcjach, które są zaimplementowane w tym programie m. in. ochrona prywatności, ochrona antywirusowa oraz silne szyfrowanie. U mnie bezpieczeństwo zawsze będzie na pierwszy miejscu. Skusiło mnie to, do pobrania i przetestowania tego klienta pocztowego i przy okazji wzięcia udziału w konkursie - skoro jest okazja wygrać licencję.

2.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ernie3

Świeżak
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
3
Świetny program, używam licencji z Komputer Świata, ale znam od dawna. Szybki i bezproblemowy, na modemach i połączeniu poprzez TPSA rewelacyjne było sprawdzanie jakie wiadomości są na serwerze i wybieranie które można skasować bez pobierania.
Dzisiaj doceniam szybką pracę i automatyczne kopie bezpieczeństwa.
Brakuje mi tylko darmowego modułu antyspamowego.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! The Bat! is a powerful and great looking e-mail client that offers a high level of security and can encrypt messages locally and during communication using TLS/SSL connection.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
:hi
Chciałbym wygrać ten program dla kolegi, który używa go już bardzo długo jednak w starszej wersji. Ceni go sobie za prostotę, łatwy sposób konfiguracji i przejrzysty intrefejs. Trudno mi coś więcej napisać gdyż to on z niego korzysta a ja mimo wszystko z programu konkurencji :zawsty Gwarantuję, że będzie z niego korzystał bo jest to jego pierwszy wybór jeśli chodzi o klienty poczty. Dziękuję za konkurs :piwko

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

mat

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Na wstępie bardzo dziękuję za konkurs i nagrody. :)

Programu The Bat! używam nieprzerwanie od 2004 roku, kiedy to pierwszy raz się z nim spotkałem za sprawą nieistniejącej już gazety Komputer Świat Expert.
Do dnia dzisiejszego urzeka mnie ten minimalistyczny, przypominający Windowsa 2000 interfejs graficzny.
Dzięki niemu program oferuje wzorową ergonomię obsługi (zwłaszcza w przypadku korzystania z wielu kont email), a także wpływa na wręcz doskonałą responsywność aplikacji oraz zasobożerność.
Do plusów zdecydowanie można zaliczyć szyfrowanie, automatyczny backup oraz procesy automatyzacji zarządzania pocztą.
Do minusów zdecydowanie sposób licencjonowania - brakuje licencji lifetime - a koszt aktualizacji (zwłaszcza w odniesieniu do stałych klientów) jest po prostu zbyt duży.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pozdrawiam!
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Hejka,

To wspaniały program i używałem dosyć długo jego leciwej wersji. Jak dla mnie ma ogromne możliwości wszelkich ustawień, zautomatyzowania, porządny interfejs, backup i wymieniać by długo. Dla mnie program idealny i bardzo chciałbym go wygrać.
Poniżej pokazane jak lubię i komentuję - tu mały problem: jestem już trochę starszawym IT workerem i trochę dla zasady ale nie radzę sobie zbytnio z Facebookiem, mam jednak nadzieję że poniższe liny prawidłowe - starałem się postępować podobnie jak inni chętni tutaj linki zamieszczający :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

https//www.facebook.com/martin.bo.775/likes?lst=100002677137931%3A100002677137931%3A1486247264#


Pozdrawiam, dziękuję organizatorom i wszystkim życzę powodzenia :D
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
a12af8a30e06c030med.png

Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
wysyłając także dane wymagane przez firmę
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Gratulacje :francuz
 
Status
Zamknięty.
Do góry