KONKURS na PzD - CintaNotes Lifetime PRO

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Moje robienie notatek wygląda tak, że tworzę Nowy dokument tekstowy na pulpicie i coś tam piszę/wklejam. Wszystko OK, ale jak się tego nazbiera to później się robi duży bałagan i muszę szukać co gdzie jest, bo z lenistwa nawet nie nadaje nazwy tym plikom txt :dziwak Wiem, że są różne darmowe programy do notatek, ale nigdy nie chciało mi się ich sprawdzać. Myślę, że skoro jest okazja wygrać taki program, to już bym go zaczął używać żeby zaoszczędzić sobie czasu :) Dzięki za konkurs :dziękuję
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2190
Reakcje/Polubienia
2565
Miasto
Kraków
Rewelacyjny a do tego bardzo przejrzysty programik. Wiele możliwości dodawania notatek. Tagowanie notatek jest czyś co bardzo ułatwia mi życie i do tego jeszcze licencja lifetime, rewelacja!. Bardzo chciałbym stać się posiadaczem licencji na ten rewelacyjny soft. Proszę mnie liczyć do konkursu.
:ok
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Dotychczas wszelkie notatki cyfrowe wykonywałem w starym poczciwym notatniku. Po pojawieniu się konkursu nie zwróciłem nawet szczególnej uwagi na ten program, ponieważ najnormalniej w świecie przyzwyczaiłem się do panującego stanu rzeczy. Ale skoro jest wersja Portable - pomyślałem że spróbuję - nic nie tracę.
Można powiedzieć, że program w pierwszym odczuciu sprawia wrażenie zbędnego dodatku do systemu, ale po chwili użytkowania dochodzi się do wniosku, że nic bardziej mylnego. Stopień uporządkowania myśli przelanych na "papier" dzięki CintaNotes okazuje się na prawdę wysoki. Jak wcześniej wspomniałem prostota i przejrzystość aplikacji o takiej funkcjonalności to klucze do sukcesu.
Dziękuję koledze Askanag za zorganizowanie konkursu, a Panu Alex'owi Jenter za sponsorowanie licencji lifetime.

Przystępuję do konkursu i życzę powodzenia współuczestnikom :)
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki Askanag za kolejny wartościowy konkurs ,a Panu Alexowi za podarowanie licencji.

Do wpisywania wszelkiej maści notatek, adresów stron i innych ciekawych dla mnie info używam
systemowego notatnika, a CintaNotes pozwoliłby mi na uporządkowanie tego bałaganu i zrezygnowanie z notatnika,
nie jest on do tego zbyt dobry.Za pomocą CintaNotes można wsio otagować ,by później łatwiej wyszukać dane info.
Więc staję w te konkursowe szranki ,tym bardziej ,że jest w naszym języku,lifetime i dostępna jest wersja portable.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Na początku myślałem ze ten program jest tylko na PC. Jednakże przeczytałem że można to sparować z telefonem. Genialna opcja, tego właśnie poszukuję!

Dziękuję organizatorowi i producentowi za super konkurs!
 
A

Anonymous

CintaNotes Pro have all the functions that i have wish for in a single notes management app, so i really wish to own this awesome app.
Thanks for the nice giveaway.
 
A

Anonymous

Dzięki Askanag za konkurs na b. fajny program. :ok
Prosty, przyjemny, bez zbędnego rozdmuchania. Takie zwykłe podręczne narzędzie.
Używam od dawna w wersji bezpłatnej. I tutaj niestety pewna niedogodność. Nie ma opcji druku.
Można to oczywiście w jakiś tam lepszy lub gorszy sposób obejść, jednak jest to z lekka upier*liwe.
Przetransponować całą swoją bazę do wersji w pełni funkcjonalnej - ty byłoby właśnie to. :)
Pozdrawiam. Życzę wszystkim powodzenia.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Dziękuję Askanag za kolejny ciekawy konkurs z bardzo przydatnym oprogramowaniem :ok u Ciebie zawsze można liczyć na mniej lub bardziej znane "perełki" :dziękuję
Programu wcześniej nie znałem ale widzę, że bardzo by mi się przydał i zaoszczędził wiele czasu na przeszukiwanie plików notatnika bo w nich przeważnie zapisuję wszelakie ważne informacje, które wiem że przydadzą się później. Bardzo ciekawą opcją jest wersja portable programu oraz możliwość synchronizacji notatek z Dyskiem Google dzięki czemu mamy do nich dostęp zawsze i wszędzie :)
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Cintanotes umożliwia tworzenie prostych notatek w najszybszy możliwy sposób. Nauczyłem się wszystko sprowadzać do konspektu, bo musiałem, ilość materiału jaką mam często do ogarnięcia jest porażająca.
Potestowałem sofcik w wersji portable niepłatnej, muszę przyznać, że chodzi jak należy, choć wiadomo, co wersja profesjonalna to profesjonalna, różnica w opcjach dosyć spora.
Jest okazja, więc startuję. Dzięki Askanag za konkurs. :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratuluję Askanag kolejny świetnego konkursu :ok , a Panu Alexowi Jenterowi dziękuję za podarowanie licencji. :dziękuję
Używam programu w starszej wersji i bardzo sobie go chwalę z kilku powodów. Przede wszystkim nie obciąża zbytnio systemu, jest również w wersji portable, jest również po polsku, umożliwia błyskawiczne dodanie nowej notatki (Ctrl+F12 i już), posiada możliwość zabezpieczenia hasłem, dodawania etykiet, co później znacząco ułatwia wyszukanie potrzebnych informacji, praca czy też podział notatek przy wykorzystaniu kart. Bardzo mi się przydaje do katalogowania różnych programów z promocji, opisu ich przeznaczenia i podpięcia otrzymanych kluczy licencyjnych. Ucieszyłbym się mogąc skorzystać z funkcjonalności najnowszej wersji. Powodzenia sobie i wszystkim.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
432
Konkurs zakończony !!

ix3cjci.png


Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.
Gratuluję Roma, andyxa, ericchua, matroska, eMCe, scot, alberto, artoor, fukengruven, Elvis_JXL


Uwaga

Do generowania kluczy licencyjnych Panu Alexowi potrzebne są następujące dane - imię i nazwisko, e-mail


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej i podanie swoich danych na PW do mnie.

W przypadku braku odzewu ze strony wygrywającego w ciągu 48 godzin od ogłoszenia wyniku nagrodę otrzyma następna osoba z listy Random.

Pozdrawiam :hi
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Gratulacje dla zwycięzców :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Rzutem na taśmę, ale się udało :D
Jeszcze raz podziękowania dla Askanag i gratulacje dla pozostałych zwycięzców.
 
Do góry