!!! KONKURS na PzD - MAILWASHER Pro

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Pana Nicka Boltona z Firetrust któremu dziękuję
mam dla Was w konkursie 5 licencji trzyletnich MailWasher Pro
,

MailWasher Pro to program antyspamowy, mający za zadanie wykrywać i usuwać z naszej skrzynki pocztowej potencjalnie niepożądanych wiadomości e-mail, najczęściej o charakterze reklamowym.
Narzędzie sprawdza zawartość skrzynki pocztowej jeszcze zanim zostanie ona pobrana przez klienta pocztowego. Wszystkie wiadomości wstępnie są automatycznie klasyfikowane, oczywiście sam użytkownik również może wspomóc działanie programu poprzez ręczne wskazanie wiadomości będących spamem.

Dodatkowo możliwe jest usuwanie ze skrzynki wybranych e-maili, co zapobiega ich pobieraniu na komputer. MailWasher Pro oferuje także funkcję podglądu treści wiadomości przed jej pobraniem przez klienta pocztowego. Pozwala to uniknąć infekcji komputera poprzez np. zawirusowane załączniki. Przy użyciu narzędzia z powodzeniem odpowiemy na wybrane wiadomości lub prześlemy je pod wskazany adres e-mail.

MailWasher Pro umożliwia obsługę więcej niż jednej skrzynki pocztowej. Odpowiednia konfiguracja programu zapewnia, że automatycznie usunie on wszystkie niechciane wiadomości reklamowe, biuletyny informacyjne itp. Operacje tą wspomagają inteligentne filtry antyspamowe, działające w czasie rzeczywistym. Użytkownik może również tworzyć listy, na których znajdą się adresy e-mail znajomych lub te, od których nie chcielibyśmy otrzymywać korespondencji. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja autouczenia, która poprzez analizę otrzymywanych wiadomości i aktywności użytkownika pozwala programowi skuteczniej oraz szybciej usuwać niechciane e-maile.

Narzędzie podczas działania bazuje na globalnej bazie sygnatur spamu, co dodatkowo w dużym stopniu wpływa na skuteczność niwelowania niechcianej korespondencji w skrzynce pocztowej.
źródło dobreprogramy.pl

link do programu
http://www.firetrust.com/en/products/mailwasher-pro

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić MailWasher Pro
2.Komentarz w języku ojczystym

3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed 2015,mający przynajmniej 30 postów i 5 pochwał
4.Zakończenie konkursu 16.02.2015 godz.22



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
417
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Od lat nie korzystam z programów typu klient pocztowy ,właśnie ze względu na spam (zwłaszcza na poczcie firmowej).
A przydałoby się ,zwłaszcza w komórce. Przeczytałem bardzo pozytywne opinie o programie i ...piszę się na konkurs. Dzięki Andyxa :dziękuję
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Bardzo dobry program,który odsiewa spam zanim trafi do skrzynki odbiorczej klienta pocztowego. Przydałby sie do odrzucania spamu, reklam itd, żeby nie zaśmiecać komputera.
Dziękuję za konkurs! :england
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Na co dzień korzystam z wtyczki AntispamSniper dla TheBat! A co gdyby pozbywać się spamu zanim uruchomię TheBat! i nawet go nie ściągać? Tak, zdaje się, że program może zdać egzamin, tym bardziej, że zauważyłem na przestrzeni czasu korzystania z wtyczki AS, że dość spowalnia ona pobieranie wiadomości... Analiza nagłówków, czy jak? Tak czy inaczej dałbym sobie szansę i dałbym szansę MailWasherPro, żeby z problemem się zmierzył, jeśli tylko uda mi się wygrać konkurs. Andyxa, Tobie dziękuje za konkurs, a Panu Nickowi za sponsorowanie licencji.

Powodzenia wszystkim uczestnikom!
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I have some alternate email address and I always use, the most frustrating thing for the owner of the email is the number of spam emails, with this I hope that spam can be easier to set up
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Fajny program do filtrowania niechcianej poczty. Miałam kiedyś roczną licencję i korzystałam z tego programu. Potem się skończyła , ale chętnie wrócę do tego rozwiązania, żeby nie zaśmiecać lapka.

Dzięki za konkurs, andyxa! :ok
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Ja również korzystałem z MAILWASHER Pro. Byłem zadowolony ze skuteczności , w jaki sposób usuwał spam, zanim odebrał pocztę The Bat.
Dlatego biorę udział w Konkursie!
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Widzę że to bardzo fajny i pożyteczny program .Utrapieniem jest niechciany spam i reklamy w mailu .A te cudo może temu zaradzić więc zgłaszam się do konkursu . Podziękowania za konkurs :dziękuję
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Ostatnio wygrałem super klienta poczty więc ten program był by jego idealnym dopełnieniem :ok Przeczytałem na jego temat wiele pozytywnych opinii i chociaż nie miałem z nim nigdy żadnej styczności to uważam, że warto go mieć, używać i cieszyć się pocztą bez zbędnych śmieci :klawik.
Dziękuję za kolejny świetny konkurs organizatorowi a producentowi za sponsorowanie nagród :england
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
MAILWASHER Pro - posiadałem licencje ,która po roku skończyła się.Program po nauczeniu chodził sie bardzo dobrze,blokował wszystko co powinień.Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Jestem pewien :szef , że MAILWASHER Pro !! trafi po losowaniu do mnie , ponieważ przez pewien czas korzystałem z klucza promocyjnego i wspaniale się nam współpracowało. Niestety , podczas jednego z częstych formatów dysku, bardzo specjalistycznym i niezwykle zaawansowanym technologicznie narzędziem, które całkowicie uniemożliwia odzyskiwanie danych ( w skrajnych przypadkach i dysku ), pominąłem skopiowanie klucza i jelito ( czyli kicha). :ireful .Tak nagle i niespodziewanie przyszło nam się rozstać. :pomocy Program ma wspaniałą funkcję usuwania śmieci z serwera bez wychodzenia z domu co mnie okropnie zazwyczaj męczy ( no wiecie ,schody w górę ,w dół) , tzn.wchodzenia na skrzynkę, , i to okropnie mi się podoba, niczym dziecku wystawa ze słodyczami. :wariat :ok A poza tym mam już pobraną najnowszą instalkę i brakuje mi tylko klucza.I właśnie chociaż już z tego powodu powinienem wygrać klucz . :dziwak z czym większość konkursowiczów :imprezka , jak mniemam, jednogłośnie się zgadza i uważa za w pełni uzasadnione. :yahoo
Wygranie klucza pozwoliłoby mi również zrekompensować stratę niewykorzystanego czasu, jakże nierozważnie utraconej licencji. :zły
Wszak aż jeszcze przez sześć dni mógłbym niezwykle intensywnie i pożytecznie eksploatować program MailWasherPro , a kto wie , może i ulepszyć działanie, nad czym niestrudzenie pracowałem ( o czym wielu nie wie ). :facepalm i poświęcałem swój jakże drogocenny czas. :piwko
Pragnę również gorąco pozdrowić Pana Nicka Boltona z Firetrust :francuz , i chcę też powiedzieć , iż jestem wiernym sympatykiem klubów Bolton Wanderers i ChicagoFire :hura

ps.a tak w ogóle to jest mi bardzo potrzebny ten klucz i nie ma to tamto :lanie
:pilot
czekam na losowanie pełen nadziei i wiary ,że oliwa zawsze sprawiedliwa :papież
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Miałem kiedyś ten program z promocji, ale wtedy nie był mi za bardzo potrzebny bo nie korzystałem z klienta e-mail. Teraz sytuacja jest inna, bo od około roku używam właśnie programu pocztowego i dobrze by było mieć MailWasher Pro aby pozbyć się spamu i mailingu, którego nie brakuje zwłaszcza na polskich darmowych skrzynkach. Program fajnie wygląda i jest prosty w konfiguracji a trzyletnia licencja to duży plus. Dzięki za konkurs andyxa :dziękuję
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Mam ten program z promocji, ALE LICENCJA JUŻ MI SIĘ KOŃCZY !!!. PROGRAM JEST ŚWIETNY GORĄCO POLECAM.Chciałbym wygrać konkurs, aby przedłużyć lickę, ale wiem że to będzie trudne.Zalety programu to:
-niezawodność, intuicyjna obsługa
-osługa wielu skrzynek pocztowych
-szybkość i dokładność czyszczenia
-estetyka,
-obsługa wielu języków
PODZĘKOWANIA ZA ORGANIZACJĘ KONKURSU
WIELKI SZACUNEK DLA AUTORA PROGRAMU
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13241
Reakcje/Polubienia
44746
Widzę że zainteresowanie tym programem jest bardzo duże,bo Mailwasher Pro jest bardzo skuteczny wyłapywaniu spamu na kontach pocztowych i mnie by się własnie przydał, bo spamu to mam od ciorta.. dzięki za konkurs ..
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Kiedyś korzystałem z tego programu, gdyż był dostępny w promocji. Był dosyć skuteczny i w końcu nie miałem w skrzynce tyle spamu :) Może uda się wygrać nową licencję
Dzięki za konkurs
 
Do góry