KONKURS na PzD - Nitro Pro

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
432
GEvn2JK.jpg

Nitro Pro 9 to kompletny pakiet do tworzenia, przeglądania, edycji oraz konwersji plików w formacie PDF

8phA9hk.jpg


Dzięki uprzejmości Pana Ralfa VonSosena z Nitro mam do rozdania 2 licencji programu Nitro Pro 9 !! !! !!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Interfejs programu zbliżony jest do tego znanego z Microsoft Office 2013, dzięki czemu praca z programem jest bardzo intuicyjna. Aplikacja posiada bardzo szeroką funkcjonalność od edycji plików po ich konwersję do różnych formatów. Pozwala na konwersję PDF do formatu Microsoft Word czy rich text. Podczas konwersji zachowuje strukturę, kolorystykę oraz czcionki z oryginalnego dokumentu.

Istotnym elementem programu jest możliwość edycji dokumentów PDF. Możliwa jest zmiana zawartości dokumentu czy dodawanie nowych elementów. Program umożliwia również tworzenie dokumentów formularzy z polami do wpisania tekstu. Tworzone pliki mogą być zaszyfrowane hasłem. W aplikacji dostępna jest funkcja łączenia plików PDF. Z łatwością konwertuje pliki PDF do formatów Worda i RTF z przemysłową szczegółowością, pozwalającą na szybką reedycję zawartości w programach Microsoft Word, WordPerfect, OpenOffice i innych.

Program oferuje optyczne Rozpoznawanie Tekstu (OCR) - stworzone pliki możesz przeszukiwać, edytować, komentować i kopiować z dokumentów papierowych oraz opartych o obraz. Z OCR-em już nigdy nie będziesz musiał przepisywać żadnego tekstu. Szybko i łatwo stworzysz pliki PDF, idealne do szybkiej

info:instalki.pl
Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Nitro Pro 9 .
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 22.05.2015.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Życzę wszystkim powodzenia :)
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Super moja prośba na konkurs została wypełniona - pytanie czy uda mi się wygrać.

A dlaczego chciałbym mieć ten program, bo to bardzo fajny edytor pdf. Jeden z bardziej niezawodnych z dużą ilością funkcji. Brak mi tego typu programu, a bardzo często zdarza mi się edytować pliki pdf i przyda się na pewno.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Kolejny świetny program który chciałbym mieć aby nie korzystać z konwerterów online, ani z wątpliwych wersji "portable" Niestety dość często mam do czynienia z pdf'ami które czasami trzeba jakoś przerobić, bądź zmienić jakąś pierdołę. Ostatnio wysłałem zły plik i musiałem na szybko zmienić datę, udało się jakimś cudem do edycji online, ale nie było to to czego oczekiwałem.

Program znam, mam wersję "portable" i chętnie bym posiadał wersję pełną. Z tego co widzę interfejs zmienił się na wstążkę, ale to jest do przebrnięcia;)

Dziękuję bardzo organizatorowi i producentowi za zacny konkurs.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam

Kolejny bardzo fajny konkurs na świetny soft i tu :dziękuję dla kolegi za zorganizowanie konkursu .
Nitro Pro to fajne i proste w obsłudze narzędzie , które umożliwia pracę z dokumentami oraz formularzami np: tworzenie i konwersja plików w bardzo wielu formatach do dokumentów w postaci PDF i nie tylko :klawik.

Myślę że każdy powinien mieć ten wielce użyteczny program na pokładzie swojego komputera zatem biorę udział w konkursie :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
Program jest mi dobrze znany. To kompletny pakiet do pracy z plikami PDF, a ponieważ interfejs ma zbliżony do microsoftowego Office'a, praca z nim jest łatwa, określana przez wielu jako intuicyjna. Program zawiera opcję OCR-u - optycznego rozpoznawanie tekstu, co dodatkowo ułatwia pracę z papierowymi dokumentami czy też w postaci bitmap.
Praca z plikami PDF to u mnie codzienna formalność, konieczność, dlatego też jestem w ciągłym poszukiwaniu narzędzi ułatwiającymi ich obsługę.
Temat i nagroda - wyśmienite.
Dzięki Askanag za konkurs, dzięki firmie Nitro PDF Inc. za nagrody. :england
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs! :dziękuję
Idealny program do edycji dokumentów PDF.Posiada możliwość konwersji do innych formatów. I dlatego chcę go wygrać. :)
 

luckyme

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Maj 2015
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
hi everyone! good day! thanks for this giveaway. I would like to win this software because its the best alternative for adobe acrobat.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Ooooo przydałby się taki program, często gęsto potrzebuje zaprojektować jakąś ulotkę a w trakcie jeszcze jakieś poprawki, edycja itp. Spróbuję szczęścia :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Bardzo dobry program do tworzenia, konwersji i zabezpieczania dokumentów pdf. Dodatkowo posiada OCR.
W pracy bardzo często potrzebuję takiego narzędzia do konwersji lub edycji pdf-u.
Dziękuję za konkurs Askanag.
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Waśnie takiego oprogramowania brakuje . Testowałem ten program i jest świetny - chciałbym wziąć udział w konkursie.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Askanag, dziękuję za zorganizowanie konkursu na rewelacyjny pakiet do zarządzania, edycji i zabezpieczania plików pdf. Ten kompleksowy zestaw przydałby mi się do pracy na plikach pdf. Świetny zestaw, dzięki któremu mógłbym beztrosko korzystać z OCR po zeskanowaniu książek i eksportowaniu ich do innych (modyfikowalnych) formatów. Multum opcji w jednym narzędziu :)
Powodzenia wszystkim biorącym udział w tym konkursie!
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Dość często borykam się z problemami edycji plików pdf, którą jestem zmuszony dość często przeprowadzać. Nie miałem styczności wcześniej z tym programem więc z ciekawości kilka dni temu zainstalowałem wersję trial. Ponieważ program mnie pozytywnie zaskoczył postanowiłem wziąć udział w konkursie. Mam nadzieję na wygraną licencji na ten program albo na PDF-XChange PRO w drugim konkursie.
 
A

Anonymous

Kiedyś obiektem pożądania był Adobe Reader. Dziś ten ociężały soft mocno stracił na popularności.
Pojawiło się mnóstwo konkurencyjnych programów. Fajnych, ale W większości płatnych.
Wśród nich jest Nitro, występujący w wersji 32 oraz 64-bitowej, pasującej jak ulał do mojego systemu.
Może nie wszyscy wiedzą, ale program umożliwia współpracę w chmurze Nitro Cloud.
Pozwala to wszystkim zainteresowanym na szybką wymianę dokumentów z naniesionymi adnotacjami, notatkami czy też kolejnymi modyfikacjami.
Oczywiście "fruwające" w chmurze wersje sygnowane są eSignaturą uwierzytelniającą autorów modyfikacji czy adnotacji.
Najnowsza wersja programu jest znacznie szybsza od poprzedniej. Był bowiem taki okres, kiedy Nitro "ciężarem" przypominał Readera.
Dużo by pisać, bo program rzeczywiście jest fantastyczny, posiada szereg istotnych funkcji.
Dzięki Askanag za konkurs, za możliwość ubiegania się o tak wspaniałą nagrodę.
Powodzenia wszystkim, szkoda, że tylko dwóm się uda. :)
 

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
Dziękuje za konkurs.
Program posiada bardzo dużo przydatnych opcji tworzenia, konwersji i edycji pdf. Oprócz tego posiada wygodny i czytelny interfejs. Dlatego bardzo chciałbym go mieć
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
@Askanag. Konkurs mega, dzięki. :)
Nitro to super program do edycji i przetwarzania PDFów. Kończy mi się licencja na tego typu soft, liczę że uda mi się zdobyć w to miejsce jakąś inną. Właśnie jestem w trakcie pisania pracy i bez odpowiedniego softu będzie mi znacznie trudniej. Darmowe nie mają wszystkich potrzebnych opcji. Zaklinam rzeczy7wistość, może tym razem się uda.
 
Do góry